Jump to content

Moto Zajednica

Ponovo Toskana ili.... ???

  

39 članova je glasalo

  1. 1. Kuda 2012. god. ?

    • Schwarzwald / Nemacka
    • Garda Jezero / Italija
    • Azurna obala / Francuska
    • Emilia Romagna / Italija
    • Pirineji / Spanija + Francuska
    • Ajmo opet u Toskanu
  2. 2. Koji termin vam odgovara ?

    • 28.04.2012 - 05.05.2012 ( 7 dana )
    • 05.05.2012 - 12.05.2012 ( 7 dana )
    • 12.05.2012 - 19.05.2012 ( 7 dana )
    • 26.05.2012 - 02.06.2012 ( 7 dana )


Recommended Posts

  • Hit the Road, 1415 postova
  • Lokacija: vinca, beograd
  • Motocikl: BMW R1200GSA

Koliko sam ja razumeo prateci ovu temu, nas susret u restoranu Srbija ima vise ciljeva. Jedan od ciljeva je kako bi se dogovorili oko termina putovanja, a drugi jako bitan je to sto je potrebno uplatiti avans (oni koji mogu da se uklope u termin) za smestaj koji smo odabrali i na taj nacin izvrsili rezervaciju smestaja. Ko bude uplatio avans, taj ce i imati obezbedjen smestaj i organizator ce imati iole uvid u brojno stanje putnika, te ce moci sa sigurnoscu da kontaktira sa menadzmentom hotela i izvrsi odredjene pripreme, Ili mozda gresim???

Toliko...kako bih pojasnio vaznost ovog susreta zakazanog za cetvrtak u 19h.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Drugari, neću biti tu u četvrtak. Neću se unapred opredeljivati za termin, šta odluči većina valjda će odgovarati i meni... :takoje:

 

Pozdrav! :zdravo:

 

Nikola, za potvrdu rezervacije je potrebna uplata od 200 evra po dvokrevetnoj sobi ! Ne po osobi ! Kao sto pise u ponudi hotela. Ja mogu samo da izvrsim rezervaciju u hotelu ako sakupim novac potreban za rezervaciju. Ko sutra ne dodje na sastanak, i ne uplati avans za rezevaciju, za njega nazalost ne moze da se potvrdi rezervacija, ali ni to nije problem ako hoces licno da izvrsis uplatu na racun hotela u italiji do 05.01.2012. Ponuda od hotela je skoro mesec dana stara i vec su mi poslali 2 e-maila u kojem pitaju da li je ponuda jos aktuelna za nas. Ja sam ih zamolio da sacekaju do 05.01.2012 gde cu potvrditi rezervaciju ili ne, a to mogu samo da ucinim ako svi koji su se odlucili da idu na Garda jezero uplate akontaciju za rezervaciju.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Sto se tice nasih saputnika Ghost Mile + supruga i K1200S + supruga, oni uplacuju avans u Nemackoj, posto se vidjamo veoma cesto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Z naci, ipak sam dobro razumeo 0takoje.gif

Nisi,ima nas koji ne idemo,ne interesuje nas termin,ne dajemo avans ali hocemo da vas vidimo i da opet probamo te specijalitete ma kako se oni zvali!!!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Sto se tice nasih saputnika Ghost Mile + supruga i K1200S + supruga, oni uplacuju avans u Nemackoj, posto se vidjamo veoma cesto.

 

Ja odmah potvrdjujem uplatu ako se uklopi jedan od nekih za mene mogucih termina.

Ako ne onda nista od uplate. :D

 

Pitam se sta ce reci hotel ako nas ostane shaka jada od prvobitnih 20+? Ostaje li onda ista cijena ili raste?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 985 postova
  • Lokacija: Düsseldorf / Germany
  • Motocikl: R 1250 GS Adventure

Mislim da nece praviti probleme ako smo vise od 10 osoba, no ako ipak prave probleme, nema veze, i druge mame imaju lepe cerke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6322 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Ne mogu da stignem ni na sastanak...al' sam u domovini od pocetka sledece godine.

Kad vec ne mogu da vas vidim sve na gomili,probacu da se organizujem da vas vidim u nekom drugom terminu.

Sto se tice voznje oko jezera tamo se mozda i vidimo bar na jedan dan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jeeeeste, to sad, tek posle ove slike :nanana:

Dzaba meni sto pratim skoro od pocetka, kad nema sansone da zapalim na nedelju dana iz firme i kuce a da to niko ne primeti :lol:

Mogu samo da uzdisem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Jeeeeste, to sad, tek posle ove slike :nanana:

Dzaba meni sto pratim skoro od pocetka, kad nema sansone da zapalim na nedelju dana iz firme i kuce a da to niko ne primeti :lol:

Mogu samo da uzdisem...

 

:takoje::jee: Pssst, da mi zena ne cuje tj. vidi sliku. Sto se tice kuce i ja sam mislio da je neizvodljivo, ali se razvija u dobrom pravcu ;). Tako da bih ti savetovao da se ne predajes tako lako, cuti i radi :zvizduk:. A firma... pa imas vremena do maja da ih ubedis da ces nakon tih 7 dana biti jos bolji - samo "zadovoljan" "radnik je dobar radnik! :dobar:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pa i ja se uzdam u onu "tiha voda breg roni...", zato i pratim, mada cenim da su mi sanse oko 5 %. Ako resim kucne probleme, ostalo cu lako (neki mini godisnji, bolovanje, slobodni dani ili nesto slicno), a za spavanje bi lako - nema mesta u tom hotelu - ima u susednom, ko ga j..e! :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Pa i ja se uzdam u onu "tiha voda breg roni...", zato i pratim, mada cenim da su mi sanse oko 5 %. Ako resim kucne probleme, ostalo cu lako (neki mini godisnji, bolovanje, slobodni dani ili nesto slicno), a za spavanje bi lako - nema mesta u tom hotelu - ima u susednom, ko ga j..e! :zvizduk:

 

Hm..moze da bude, ali ne mora. Ja sam jednom poceo oko 17:00 da trazim spavanje i nasao ga stotine km dalje u drugoj drzavi na vrh brda u 20:30. :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Pa i ja se uzdam u onu "tiha voda breg roni...", zato i pratim, mada cenim da su mi sanse oko 5 %. Ako resim kucne probleme, ostalo cu lako (neki mini godisnji, bolovanje, slobodni dani ili nesto slicno), a za spavanje bi lako - nema mesta u tom hotelu - ima u susednom, ko ga j..e! :zvizduk:

Kao prvi korak povedi Gabi veceras, malo klopica, malo ovo, malo ono...da vidi da te pusta u fino drustvo... :D Uostalom, ti bi se "zrtvovao" i isao motorom u izvidnicu samo zato da bi razradio najlepsu mogucu rutu za nju - kada budete isli zajedno kolima ;)!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Pa i ja se uzdam u onu "tiha voda breg roni...", zato i pratim, mada cenim da su mi sanse oko 5 %. Ako resim kucne probleme, ostalo cu lako (neki mini godisnji, bolovanje, slobodni dani ili nesto slicno), a za spavanje bi lako - nema mesta u tom hotelu - ima u susednom, ko ga j..e! :zvizduk:

Kao prvi korak povedi Gabi veceras, malo klopica, malo ovo, malo ono...da vidi da te pusta u fino drustvo... :D Uostalom, ti bi se "zrtvovao" i isao motorom u izvidnicu samo zato da bi razradio najlepsu mogucu rutu za nju - kada budete isli zajedno kolima ;)!

Vidi, vidi, koji prefriganko ! :care::lol:

@Mile: ma i ovako su mi sanse ne minimalne, nego minijaturne, pa necu unapred da lomim glavu smestajem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja