Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • BJB Maxi scooter club, 1642 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE

Ni ne zelim ... Nemoj pogresno da me razumes. Nazalost, vremenski sam ogranicen zbog prirode posla pa ne mogu stici sa MSC. Mozda isto tako neko ne moze, pa nas 2-3 mozemo naci zajednicko vreme da odemo... 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rider on the storm, 1272 postova
  • Lokacija: Dojčland
  • Motocikl: Pesadinac

Za Gavru sam isto čuo sve najbolje,ali ovo je Milion Motors,pa rekoh da vidim ko ima iskustva sa njima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1642 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE

Jel neko primetio razliku u boji plastike?! Ispod kormana CRNA a ovde svetlija siva kod rezervoara?! Zar ne treba da bude jednobojna?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: HONDA CTX700 DCT

Pozdrav svima. Od pre par dana sam vlasnik ovog modela. Ima li ga još ko ( siguran sam da da ) i da li je voljan da podeli neke informacije ... potrošnja , način održavanja , na šta obratziti pažnju itd ... + ima li neko user's manual ( vole bih da znam kako da menjam podatke na trip kompjuteru itd ...) .

hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

imao sam ga pre 2 god. Dobar skuter potrosnja oko 4.5-5.5l . Odrzavanja sto se tice najbolje je sada da zamenis ulje, proveris rolnice i kais u kakvom su stanju, takodje kvacilo proveri i kocione plocice proveri. Nema tu sta toliko da se obraca paznja, najbitnije ti je samo ulje i filteri ostalo kada dodje red na to. Sto se uputstva tice evo link http://www.scribd.com/doc/20596711/Piaggio-X9-Owner-s-Manual

E sad manji problemi koji umeju mnogo da nerviraju npr je da pisti alarm za nogaru kada pocnes da vozis, to isflesiraju mikro prekidaci na centralnom stenderu ili se zamaste i onda motor misli da si ti na nogarama i dajes gas. to je to uglavnom mozda sam nesto zaboravio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Ako je motor od Gavre ondaK nema promašaja! Uzimaj, ne razmišljaj!

 

Pa..... iskustva su različita .... :stabre2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1642 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE

Zaglavi prekidac za "blicanje!" 1nanana.gif Salim se malo ... NIsam cuo da je to jos neko radio,ali potpuno razumem zasto to hoces da uradis... I meni se ne svidja "crna rupa" se desne strane kad mi radi DUGO svetlo. Ako resis to, podeli sa nama! Pozdrav! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 9219 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jel moguce na EVO modelima namestiti, da put osvetljava dugo i kratko svetlo u isto vreme, kao i na modelima pre EVO?

 

Moguce je 1aha.gif malo zica, kalaja, rele i eto resenja ali nije bas pametno to raditi zbog dodatnog opterecenja reglera

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

dare ne znam boliko ce regler osetiti razliku od 10-15w, jer on sad koristi h7 55w, a ako oradi promenu onda ce preci na h4 35/35, mala razlika u W, a dosta bolje osvetljenje... a uz to moze da odradi ledizaciju prednje i zadnje pozicije i taman da ustedi tu razliku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

E zoki negde sma citao da je neko to odradio ali ne mogu da se setim sta je sve preradjivao znam da je ubacio bi xenon, ali mislim da je jos nesto tu dirao pored struje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: senta
  • Motocikl: piaggio x9 500 evo

Jel moguce na EVO modelima namestiti, da put osvetljava dugo i kratko svetlo u isto vreme, kao i na modelima pre EVO?

 

ja sam to napravio, i radi odlicno. ako te interesuje, onda cu ti reci kako da to uradis :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja