Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio X9 250/500ie

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

Verujem da kosta kao otrov!!!

MIslim da bi ovo donekle rešilo problem hladnih prstiju :)

 

Simbloličnih 83.20€

 

Čorta da te lepo služi i da se navozaš min 10000km sledece sezone s nama :) ,odakle si ga kupio ako nije tajna :) ?Jel 2004 ili 2005?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 346 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Kymco + Bandit

Verujem da kosta kao otrov!!!

MIslim da bi ovo donekle rešilo problem hladnih prstiju :)

 

Simbloličnih 83.20€

 

Čorta da te lepo služi i da se navozaš min 10000km sledece sezone s nama :) ,odakle si ga kupio ako nije tajna :) ?Jel 2004 ili 2005?

 

Hvala svima, nekako ću da vas malo "okrenem" na ovu stranu i da obiđete i moj kraj. Ima dosta toga da se vidi i obiđe!

Godište je 2004. Uvezao ga, odakle nego iz Italije :D . Od prvog vlasnika je. Na proleće registracija i :moto3: !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1613 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Od danas sam i ja deo ove ekipe, postao ponosni vlasnik X9 250 mezimca ! :moto3:

 

2dobrodosli2.gif u x9 ekipu! :)))) Sve nas je vise .... Zelim ti puno suvog asfalta i mnogo predjenih kilometara! moto2.giflol2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 863 postova
  • Lokacija: Beograd MML
  • Motocikl: Aprilia Atlantic Clasic 500,dok ne pojeftini GP

U Bg-u ima jedan decko pravi vizire,posto vidim da kacenje vizira nije problematicno kao npr na satelisu ili na gtsu moze da se odradi lep i vrlo funkcionalan vizir,msm da je nas el prezidente bas kod njega napravio vizir na njegovom spejs satlu :) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 102 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Veternik
  • Motocikl: Suzuki Bandit 600s

Veliki pozdrav svima,posebno x9 ekipi:-) !evo par informacija za kolegu Culleta..ja vozim x9 500,ni malo nezno,nemam neku skupu opremu,i ne planiram ga garazirati sve dok je temperatura u kakvom-takvom plusu..vetar najvise "kaci" spoljnu stranu butina,gleznjeve,i naravno sake(mada sam tu ja kriv jer vozim u letnjim rukavicama,koznim..).nisam mali(188 cm) pa udara i u glavu,ali to je i za ocekivati.inace vozim u termo pantalonama(futoska pijaca-2000 dindzi),ako je ispod 10 stepeni dodam i duge gace,na nogama duboke patike da cuvaju zglobove,na lice i vrat neoprenska zastitna maska'i na kraju Leoshi enduro jakna koju ovom prilikom moram pohvaliti,a patio sam je smesno(5200 dindzi) u Sprint-u na Rumenackoj..nisu me platili za ovu reklamu,majke mi:-)..Pozdrav!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja