Jump to content

Moto Zajednica

Udes kod Rospi cuprije - Beograd

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Beograd , Mirijevo

Sinoc oko 20h sam cuo  preko zandarske motorole da je oboren motociklista na rospi cupriji......

Policija je bila na licu mesta i trazila je hitnu pomoc i  saobracajnu policiju !

Kroz 4-5 min vise puta je ponovljen zahtev za hitnu ! koje je ubrzo stigla i odvezla povredjenog u urgentni a nakon par minuta su stigli i saobracajci !

Sta se tacno desilo i kako je prosao vozac motora ne  znam, samo sam to  uspeo da cujem ..............

 

Inace radim u firmi ( EDB ) koju ponekad  posecuje policija ,i kada imamo vremena  oslusnemo  sta se desava u gradu , inace ovo mi je bas skrenulo paznju pored raznih stvari koje se mogu cuti .............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: Beograd

Prosao sam raskrsnicu na Rospi Cupriji 2 minuta pre i 2 minuta posle udesa.

Motorista je ocigledno isao iz pravca grada pravo ka visnjici, dok mislim da je

auto hteo da iz pravca visnjice skrene levo na slanacki put. Presekao je put motoristi.

 

U momentu kada sam ja naisao ljudi su pritrcali motoristi i stvorila se guzva. Video sam da

istrcavaju lekari iz obliznje poliklinike impuls i da su momku stavili neki jastuk ispod glave.

kacigu u tom momentu nije imao i bio je svestan.

 

Raskrsnica je jako pregledna i prosto ne mogu da verujem da se ovakve stvari desavaju.

Tuga..

 

Momku zelim brz oporavak

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Meni dolazili neki prijatelji i rekoše mi da su videli auto koji je razbijen odpozadi i motor koji je bio sjeban. Objasnili su mi da je motorista stigao automobil i da je udario u zadnji deo vozila... Oni su stekli takav utisak. Nadam se da su svi dobro.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja