Jump to content

Moto Zajednica

u ovoj zemlji sve je moguce !

Recommended Posts

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Ovo se sve desilo sinoc . Bili smo besni, nervozni, pa nismo hteli da otvorimo temu sinoc, jer mozda ne bi mogla normalnim  "tonom" da napishem shta se desilo...

Dakle...

 

Negde oko 23h krenemo Cheh i Helena i ja do Hitmana, Baneta i Maldena u garazu. Dobro raspolozeni svi . Na raskrsnici Maksima Gorkog i Makenzijeve [bivsha Marshala Tolbuhina] hvata nas semafor. Stojimo ja prva, Cheh iza mene pored nas autobus gsp-a.

Pali se zuto, pa zeleno...ubacujem u prvu i kretjem, malko brze zbog autobusa...vetj ulazim u raskrsnicu...i u tom trenutku ugledam iz pravca Makenzijeve neshto srebrno kako velikom brzinom ide ka meni...nabadam obe kochnice, viljushke upijaju do kraja, uvio se bajk ... auto proletje tik ispred mene ... Hladan znoj me oblio ... autobus kochi iza mene, Cheh takodje ... i u onom besu samo viknem Chehu "Za njim, ubitju ga" . Stignemo auto nedaleko odatle, na sledetjem semaforu... Zaustavi se auto kad nas je video , Cheh ispred njega, ja pored njega. Momak otvara prozor i odmah pochinje da se izvinjava.. "Sve znam, ja sam kriv, izvini do neba...Znam, proshao sam na crveno, najcrvenije, ishao sam prebrzo, nije bilo shanse da ukochim na vreme...izvini, izvini... znam shta je moglo da se desi da sam te udario...sve znam...izvini, oprosti mi molim te ... " itd... dok ja komuniciram s njim .. u suprotnoj traci se zaustavlja neki BMW zatamljena stakla...i izlaze 2 momka, jedan gorila i jedan ko chachkalica . I pochinju da URLAJU na nas [Cheha i mene] .  Kao "Shta ste zaustavili dechka, pustite ga da ide, nemoj da vam bip bip bip " znachi da ne pricham shta su nam sve rekli, svaka druga rech je spovka...ali poenta je da su oni nas napljuvali kako mi zaustavljamo dechka i izivljavamo se na njemu, i maltretiramo ga i oni tje sad nas da prebiju jer se mi k**chimo itd itd .. Iako smo im objasnili shta se desilo oni su nastavili sa istim ponashanjem ... prokomentarisali su neshto tipa " Pa shta shto je proshao krzo crveno, vidish da te nije udario, ziva si i eto" a na nashe pitanje "A shta da me je udario? " oni su odgovorili neshto tipa "Jebiga ko vas *ebe kad vozite to"  I to je sve trajalo dobrih 10 minuta, chak su se i koshkali malo taj gorila i Cheh... ma uzas ... A fora je shto ta 2 momka uopshte NE poznaju ovog momka koji je proshao na crveno  :o  Oni su jednostavno videli "frku" zaustavili se i blokirali totalno saobratjaj i kao ajd sad da prebijemo bajkere  ??? >:(  Mislim da je jedini ralog zbog kojeg nisu zapocheli tuchu to shto su videli da sam ja zensko a i Helena je bila tu i onda... valjda nisu hteli da biju zene ...

Na kraju smo se uz medjusobno psovke [mi njima oni nama] oprostili od 2 kretena...

Momak koji je proshao na crveno, je sve vreme zbunjeno sve to posmatrao, i chudio se celoj situaciji... na kraju mi je josh jednom ponovio koliko mu je zao, pruzio mi ruku kao i Chehu i otishli smo odatle...

 

Shta je zakljuchak ovog dugachkog texta [ko je prochitao chestitam  ;D ] ...    Likovi po BG-u voze kola po gradu 200km/h i crveno na semaforu im nije reper da stanu. Likovi u BG-u voze kola po gradu i traze tuche jer im je dosadan zivot ???

 

Sinotj sam bila besna, tresla sam se od besa... kao i Cheh i Helena... a sada ... sada vetj onako prilichno smireno kazem sebi ... " To je BG, to je Srbija, to je ovde ko dobar dan... vodi rachuna i idemo dalje"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Prva greska ... Jurili ste tipa u kolima .."Za njim, ubitju ga"... ? come on ! :) Pazi .. time neces nista postici, on ce opet voziti 200kmh,opet ce proci kroz crveno ti tu nista ne mozes da uradis. Sedi, vozi i budi svesna da ima takvih debila i uvek vodi racuna.. 10 ociju otvoreno! :)

 

,a za momke iz bmw-a nemam komentar ... trebali ste da se udruzite svi (pa i decko iz metalik sivih kola) pa da ih izlomite :)

 

zao mi je sto ste imali lose iskustvo, jbg. sranja se svakodnevno desavaju...

 

toliko od mene

 

:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Prva greska ... Jurili ste tipa u kolima .."Za njim, ubitju ga"... ? come on ! :) Pazi .. time neces nista postici, on ce opet voziti 200km/h...

 

Ma sve ja to znam... Ali u trenutku kad si straichan sudar izbegao za jedan centimetar... Ne zelim ni da razmishljam shta bi bilo da me udario, pa razneo bi me svuda po ulici ... u glavi mi je bilo samo da se ispraznim i izbacim sav bes iz sebe... a to znachi da se izderem na vozacha kola.

 

Ja tu raskrsnicu znam odlichno , ti semafori nisu bash skroz ok, njima se pali srveno kad se nama pali zuto ... i zato sam ja i ubacila u prvu brzinu tek kad mi je gorelo zeleno na semaforu... ali ni to izlgeda ne pomaze...jer je on proleteo na debeloooo crveno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Nije to Srbija, nije to Beograd... To su nevaspitani kreteni koji nemaju mozga. Dobro je da te je onaj dečko promašio, dobro je da se niste potukli sa ostalima. Ustvari, kada pogledam šta je sve moglo da se desi, drago mi je da je sve prošlo kako je prošlo...

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Life Ain't A Fairytale, 239 postova
  • Lokacija: Iza Devet Brda iza Devet Mora!
  • Motocikl: Cudni

Moj savet vam je da se trudite da sto vise ulazite u konfliktne situacije. Imali ste srece jer da su dva debila u kolima bili na kokicama i raspolozeni za pucnjavu ko zna sta bi bilo. Nazalost takvih  drogiranih paljevina je pun grad. Ne kazem da treba poglnuti glavu i cutati  nego cisto da treba izbegavati konflikte kad god je to moguce.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

retardi iz BMWa su sigurno imali pik na bajkere posto su za vikend svuda po gradu zujale grupice motorista

 

kako su i slabi motori brzi od nihovog auta, eto prilike za lecenje kompleksa....

 

sutra malo bi stali da vas je bilo vise od dvoje i da nisu od dvoje bajkera videli jedno zensko

 

 

srecom, ipak happy end

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest farbach

Sreca draga pa te nije udario, kakav idiot! 

Trebali ste malo da ga kacigom po glavi da se nauci pameti i izbegavati voznju gradom nocu jer je to divlji zapad. 

nije li kacigom po glavi divlji zapad? Ili je divlji zapad samo kada mene udaraju kacigom po glavi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

Ma kakva kaciga po glavi, 2 ribe i tip da mlate nekog kacigama po glavi.... to bi bio prizor.... ti si imala mnogo srece sto si ostala ziva na toj raskrsnici.... bas si imala srece... dobro je, cuti....

ali kakav si ti magnet za kojekakve bolide, to je cudo jedno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gasa

hehehehe  Borise lik si, a radis i van BG-a mislim i u mestma udljenim do 100 km ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Min dobro si prosla ali ja bih iscoolirao te likove u BMW-u i reko bi likuu sivom autu, stani odma tu ored da popricamo ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Wien

Srbija = divlji zapad

 

policija ceka da se poubijaju da bi uvrsila uvidjaj  = bilo je to sa jednim forumasem kada su tukli onoga a policija stajala preko puta

vatrogasci cekaju da nesto izgori da nebi trosili vodu = procitaj sstruja-in post kako onaj prica na tel dok ovo gori

a hitna uvek stize kasno sa izgovorom "bila je guzva" a u stvari oni poli lepo kaficu

 

ima onih koji rade u ovim sluzbama da su korektni svaka cast ali 70% radi ovako kao sto je napisano

 

da je to drzava kao svak druga, da je policajcu dovoljna plata (a ne da uzima mito) da ti gradjani imaju prava da prijave drugog ucesnika u saobracaju i da im policija veruje bilo bi sve ok...

 

 

mali off...  kao sto vam je poznato zivim u becu gde gradjanin sta kaze to je a ono sto kaze policajac treba ti 7 svedoka da bi mogao da das drugu izjavu i da kazes da policajac laze (a uvek idu po 2 i znaci treba mi 14 svedoka .........ako zelim da promenem izjavu) ali da se vratim onome stto sam hteo reci ... pre oko mesec dana sam imao radneike u stanu koji su bili sami a i stanu su mi bili kljucevi sa saobracajnom i knjigom za prijavu od AUDI S6 bile su 3x kartice od banke (sa parama naravno + kodovi) bilo je 4mob. tel. i ostalih vrednih stvari i jedino mi je "nestalo" jedno pivo iz frizidera koje su rekli kasnije da su uzeli ostatak stana nije pomeren ni za 1mm!!!!!!!!!!!!! kada ce to biti kod nas!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova

Prva greska ... Jurili ste tipa u kolima .."Za njim, ubitju ga"... ? come on ! :) Pazi .. time neces nista postici, on ce opet voziti 200kmh,opet ce proci kroz crveno ti tu nista ne mozes da uradis. 

 

:)

 

Pa bre zasto greska.Pa tip je pokusao da je ubije, alo bre DA JE UBIJE.To je klasican pokusaj ubistva.Greska je samo sto za tih deset minuta niste pozvali jos nekog ko bi se brzo sjurio do vas pa onda odvaljivanje od zivota.Tuto kompleto i "frajere" iz bmw-a i tog morona.NJemu da je bilo zao i krivo stao bi odmah da se izini i da vidi da li je sve u redu,a ne tek kada ste ga stigli:"izvini zao mije znam da sam pograsio".

GGGGGRRRRRRRRRR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Nemam reci,zato ja sa sobom uvek nosim najbolji alat na svetu sipkicu od SKORO metar,za svaki slucaj  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Nisam stigao od ona dva mladića da se pozabavim problemom trkača... Dečko je, post hoc, bio sasvim korektan... to ga je spaslo batinanja. Koliko god batinanje bilo loše, u tadašnjem afektu bi se, vrlo verovatno, desilo. Nebrojeno puta mi se desilo da me neko iseče, a u nekoliko i da kaže "izvini". Kad god je to bio slučaj, rastali smo se sa osmehom i "prekorom" sa moje strane. Šta ćeš, pogrEši čo'ek. Doduše, u Mininom slučaju greška tog vozača je bila prilično velika... Ne znam. Kao što napisah, ona dvojica su nam skrenuli pažnju sa vozača.

 

Ne bih da preterano trošim reči na njih, ali... Srećom po sve, uspeo sam da im ne dozvolim da me isprovociraju i pored mnogih, uglavnom verbalnih i jednog fizičkog pokušaja (krenuo je onaj masniji da me gurne, ali mu se nije svidela moja reakcija). Ne znam zbog čega nisu svoje verbalno umeće propratili i započinjanjem, njima toliko drage, tuče...

 

LM, BG 663182, tamno plavi BMW, neki noviji.... svaka korisna informacija je dobrodošla  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1838 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

nek ste zivi i zdravi,dobro je proslo...udahnes duboko i  izbrojis do 10 i nastavis dalje tesko je ljude uciti osnovnoj kulturi....a mnogi ne vole bajkere...pogotovo u velikom gradu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ljudi, nasilje ne resava nista! Nasilje radja samo novo nasilje! Nazalost zivimo tu gde zivimo i kako zivimo sa totalno poremecenim vrednostima, nekulturom...

Setim se jednog klipa, neka skrivena kamera gde se lik sakrije u postansko sanduce i cima koverte koje prolaznici ubacuju... Da bi jedan lik izvadio pistolj i istreso sharzer u sanduce...

Pouka; nikad ne znas na koga mozes naleteti tako i ako nisi dovoljno lud ili previse lud ko zna kako se moze zavrsiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: NBGD

Upravo tako, duboko udahnes, brojis do koliko je potrebno, i zahvalis onom gore sto se sve tako zavrsilo.

Kako je moglo, super se zavrsilo.

 

Ne vredi se nervirati.

Mene je pre neko vece na kruznom toku napao autobus. Ja izlazim , a on ulazi na kruzni, i ne da nema nameru da prikoci nego jos frajer dodaje gas.

Da nisam izletela na zelenu povrsinu skupljali bi me usisivacem.

S kim tad da se bijem, i zasto?

 

Trenutak strpljenja

moze da nas spasi od velikog zla

Trenutak nestrpljenja

moze da nam unisti citav zivot.

                              stara kineska

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

...i i jedino mi je "nestalo" jedno pivo iz frizidera koje su rekli kasnije da su uzeli ostatak stana nije pomeren ni za 1mm!!!!!!!!!!!!! kada ce to biti kod nas!!!!!!!!!!

 

Jedno pivo ma daj molim te, kod nas nikada. Kada su mi obili stan prezalio bih i tv i video i telefon ali bajadere koje su pokupili iz kuhinje.... NIKADA! Doktori im vadili da Bog da!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 870 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind

Ne mogu da verujem sta se sve desava... Dobro je da niko nije stradao! Nije mi jasno... zar im je tesko da se zaustave na semaforu, zar moraju da prolaze kroz crveno sa preko 150kmh ??? ??? Sta misli, da ce nesto korisno ili dobro postici time?? Mozda sam glup ali nikad to necu razumeti! A i zasto su oni sa BMW-om stali? Jel to njihova stvar? Oni se ne nalaze u toj prici i zasto jednostavno ne produze dalje?

Onaj sto je proleteo kroz semafor je zaslusio da ga "malo" prekorite, mozda nije zasluzio batine posto se izvinjavao a i tesko da bi s time nesto postigli ali ipak znam kako vam je pa je nekad vrrrrlo tesko obuzdati se, pogotovo posle takvog soka!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

 

Onaj sto je proleteo kroz semafor je zaslusio da ga "malo" prekorite, mozda nije zasluzio batine posto se izvinjavao a i tesko da bi s time nesto postigli ali ipak znam kako vam je pa je nekad vrrrrlo tesko obuzdati se, pogotovo posle takvog soka!!

 

Samo da razjasnim neshto... ja ga nisam pojurila da bih ga prebila... prvo ja sam zensko i sumnjam da i da sma htela da bih mogla da ga prebijem... Pojurila sam ga jer je chist bes iz mene kuljao...jer znam da Da me je udario da bi moje delove skupljali po ulici ... pojurila sam ga da bih izbacila bes iz sebe i da bih mu uz urlanje rekla da to ne moze tako... Na kraju ispade da je dechko fin i vaspitan, shto me mogu vam retji shokiralo, po nachinu na koji pricha i ponasha se vidi se da je stvarno lepo vaspitan. Ali jbg i takvi ponekad luduju. Pa i mi na motorima nismo uvek cvetjke, znamo i mi da zavrnemo gas... Dakle razlog zashto sam ga pojurila je bilo da izbacim ves iz sebe i da se smirim...

A momci iz BMW-a koji su se zaustavili...samo su napravili sranje... Sreca pa se nishta nije dogodilo... ali oni su druga pricha...tj oni nisu ni vredni priche jer su nule !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja