Jump to content

Moto Zajednica

Molba - Vise kao pomoc iskusnijih :D

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Ponudio mog leonarda i 250 eura......ubrzo mi je odgovorio da je poslao papire da se carini i da ce biti druga cena.

U svakom slucaju hvala na dosadasnjoj pomoci.....tragam dalje...odustajem od ovoga posto ce cena verovatno da prevazidje moje mogucnosti.

Ako nista drugo barem sam ga probao i video kako i sta da znam za dalje :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6835 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Pri kupovini jako je bitno strpljenje. Moj savet ti je da spremis kes i pratis oglase tokom zime, iz iskustva ti kazem da se pojavi bar 10ak motora/skutera u jako dobrom stanju koji se mogu uzeti ispod cene. Nemoj da te svrbi mnogo da potrosis pare ;) Za ostalo se ne brini, ovde imas dosta jaku ekipu koja ce ti pomoci :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 743 postova
  • Lokacija: Beograd

Opušteno, ja sam svoj X9 pazario posle dva meseca pažljivog raspitivanja, čitanja i gledanja raznih primeraka. Prvi koji sam gledao je bio najpovoljniji - ali je prodavac vešto sakrio da je motor potpuni leš.

 

Samo lagano, naći ćeš makinu! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

P.S. Onaj X9 koji sam gledao je trenutno 2500 eura......

 

 

Nego....malo sam razmisljao i dosao na temu burgmana 250 ccm.....

 

Neki kazu da ima cest problem sa pucanjem radilice....

Sta mislite o tom modelu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Evo i mene....da malo osvezim temu.....pre nedelju-dve sam stavio mog leonarda u oglase.....ciljam trenutno na Yamahu Majesty 250...2000-2001 god....moze i mladje ali da je u cenovnom rangu koji mogu da ispratim....znaci ukoliko se u medjuvremenu ne proda dajem mog leonarda i nekih 400-500 evrica....

Ne mogu nikakve podatke da nadjem za trazeni skuter pa me interesuje da li neko moze da ga predstavi?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 786 postova
  • Lokacija: Kovin

Sad se skupljaju pare sve vise i dolazim polako ali sigurno do neke cifre od 1600-1700 eura.....tu se mnogo menja stvar....cekam da vidim kako ce da prodje februar pa da na kraju vidim gde sam i sta sam :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 186 postova
  • Lokacija: Beograd, Savski Venac
  • Motocikl: BMW C 650 GT

Evo i mene....da malo osvezim temu.....pre nedelju-dve sam stavio mog leonarda u oglase.....ciljam trenutno na Yamahu Majesty 250...2000-2001 god....moze i mladje ali da je u cenovnom rangu koji mogu da ispratim....znaci ukoliko se u medjuvremenu ne proda dajem mog leonarda i nekih 400-500 evrica....

Ne mogu nikakve podatke da nadjem za trazeni skuter pa me interesuje da li neko moze da ga predstavi?!

 

Ja ti dajem toplu preporuku! Nemam neko preveliko iskustvo sa ostalim markama i modelima, ali sto se majesty-a tice stvarno sam zadovoljan! Moj se do sada nije kvario, redovno odrzavanje je zaista jeftino, udoban je za voznju, prilicno masivan, neki imaju zamerke na to da ako si previse visok imas problema sa udaranjem kolenima u upravljac, ja sam 188cm i ne smeta mi nista... Pitaj sta te konkretno zanima!

Pozdrav! 1moto3.gif

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja