Jump to content

Moto Zajednica

moto skup u Muzlji(zrenjanin)sad u petak,subotu,nedelju!

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Meni je dalekoooo....... ;D

 

Vidimo se u petak i u subotu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

bio sam snoc na skupu,bilo je odlicno organizacija je na nivou ;),stvarno je extra bilo je dosta posetilaca iz drugih gradova pa cak i zemalja.danas u 4 je svecano otvaranje,ozvucenje je dosta dobro uzivo se svira rok...stvarno bez ikakvih zamerki.doci cu i danas u muzlju i nadam se jos vise posecenosti.pozdraw swima,koliko vas ima ;)!i

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

''zero cool'bilo je extra u subotu,u 4 je bio defile,svi smo krenuli kroz grad,ako nas nije bilo 1000...imam video snimke sa mobilnog pa cu probati da ih nakacim...extra je bilo,mislim da sam te video na muzljanskom mostu u petak sa jos nekim na motoru...nadam se da su se lepo i ostali proveli.pozdraw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

U MUZLJI super susret,muzika i org. samo jedna (VELIKA) sitnica. nisu smatrali dovoljno VELIKE bajkere momke  i devojke koji su dosli, kako organizator kaze ,prdavcima a misle na skure i tomos motore.Ako je tacno to sto su meni rekli, da je to stav BAJKERSKE FEDERACIJE onda je to sramota, jer braco, setite se kako je velika vecina od nas postalo bajkerima. Medju tom decom,i ne samo decom, posto je tu bilo i starijih,je bilo "VECIH" bajkera od onih koji su usli unutra kojima motore peru i glancaju ta ista deca da bi skrpili kintu da kupe neki krs od APN srede i prevale 20-30 km (iz zitista, elemira, tarasa...itd) i naidju na za njih zatvorena vrata. Stvarno SRAMOTA

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

kako organizator kaze ,prdavcima a misle na skure i tomos motore.Ako je tacno to sto su meni rekli, da je to stav BAJKERSKE FEDERACIJE onda je to sramota

 

Ne sećam se da je unutra bilo Tomos motora, ali je bilo skutera, definitivno. Na ulici sam video par klinaca koji su vozili APN-ove, ali nisam siguran da li su želeli da uđu. Ako je gore opisani stav tačan, onda je to stvarno sramota. Inače, skup je bio zaista dobro organizovan, mada sam bio prisutan samo u toku subotnjeg popodneva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Osecam obavezu da se zahvalim domacinu na odlicnom skupu. Muzljanski skup je po meni najbolji ovogodisnji( kao i proslogodisnji), oseca se pozitivna atmosvera, odlican gulas u petak, kafa dz i u subotu i ned ujutro, bajkerske igre najinteresantnije,dovoljno motora mada mi se cini da je bilo vise prosle godine(bilo je i skutera i apn pored nas), i jos stosta, ali mi najvise od svega prija odnos domacina i citavog sela prema gostima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

imam video klipove voznju kroz grad-defile,ali imam obican net pa cu teze da ih postavim jer su veliki oko 40 mb i nekih 30 min video snimka.ali stavicu ih nekako ovih dana ;)pozdraw

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Da zlo bude jos vece, ne da nisu pustali male table unutra, nego je jedan od tih APNa ukraden ispred ulaza. Nas brat je ipak usao unutra kao pesak, ostavio motor ispred ulaza (..biga nezakljucan) i kad se vratio posle sat vremena, slog. Posle smo saznali da su motor odgurala dva "klinca"( jedan je nosio crnu kacigu) za kojima tragamo.Videli su ih da su malo sedeli na njemu, malo ga gurkali i otisli prema izlazu prema Ecki.Ovdasnja braca ih znaju onako iz vidjenja pa samo cekamo da se neko seti imena. Ovim putem molimo ako neko ima neku inf. neka ostavi poruku.Za glavnu informaciju ,glavna nagrada 50E. Podaci o motoru APN 4 cilindar od 15ice kranponke gume, niklovan rezervar,kros volan sa domino ruckama ,vakum.Zasad toliko od mene.pozdrav svima

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja