Jump to content

Moto Zajednica

husqvarna 610 te

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova

Vec treci put postavljam istu temu ali nikako da priskupim dodatne informacije pa vas ovom prilikom zamoljavam ako nesto znate ili ste imali neko iskustvo sa ovim modelom da napise te

 

Ovako prijatelj mi je naleteo na husqvarna 610 te super moto 1992 godina u izuzetno dobrom stanju ,ali posto je on celo vrijeme vozio samo r-ove i zbog problema sa kicmom odlucio je da predze na ovu vrstu motora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

E to ce da mu dotuce i kicmu, i bubrege, pa jos ako ima samo kurblu ( a mislim da je samo kurbla ) to ce i zivce malo da mu naostri :jee:

 

Bezite ljudi od tih svedskih i austrougarskih krseva, te su sprave dobre samo nove ili 3-4 god stare ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Pa onako, tu ima fora, evo moje iskustvo sa husabergom:

 

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/52632-svedska-cegrtusa-husaberg/page__view__findpost__p__1134825

 

al opet da napomenem kad je sredjen tada trazim bilo kakvu priliku da idem sa njim negde, pa makar to bilo samo po cigare 30 metara, nije mi zao da ga odvezem, upalim, zagrejem, obrnem samo jedan krug po parkicima, kupim pljuge, ugasim i ponovo vezem.

 

A za ledja drugaru, ne znam. Ja sa zdravim ledjima sam jedva presao 170km za jedan dan (ne mislim ono bolelo pa malo smetalo, nego bolelo i dupe i ledja da sam hteo napravim visecasovnu pauzu). 7 dana posle nisam seo na motor. Haski koji sam probao takodje nista udobniji nije bio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Slazem se sa Markom da je zadovoljstvo voziti to. Ali Markov Husaberg nije 20 god. star ( kao ovaj sto je tvoj drug nasao )

I ponovo naglasavam da je to motor za zdravu kicmu, ledja, bubrege, misice u punoj kondiciji,...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova

Slazem se sa Markom da je zadovoljstvo voziti to. Ali Markov Husaberg nije 20 god. star ( kao ovaj sto je tvoj drug nasao )

I ponovo naglasavam da je to motor za zdravu kicmu, ledja, bubrege, misice u punoj kondiciji,...

hvala prijatelji prenijecu mu vase komentare pa nek odluci sam bolje mu je africu da kupi ali otom potom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

e i jos jedna stvar. Imajte na umu da ja nigde nisam rekao da se ne kvari :), da ne pomisle ljudi svasta.

 

A i kad sve sklopis dok ga ustelujes ... Kad je decko koji ga je stelovao stavio sve po manualu bilo je ha ha vazi. Nije hteo ni da cuje da upali. Nego prvo ga upalis na neku magiju i onda ga stelujes i molis boga da se ne ugasi. Pa onda taman mislis da si ga ustelovao, pa vidis da nisi. Pa opet skakanje po kurbli. Pa onda cekaj da se ohladi pa aj sve opet. Umori se covek vise nego na voznji, 5l vode sam popio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja