Jump to content

Moto Zajednica

ovo je strasno

Recommended Posts

Guest gasa

Danas nisammogao da verujem sta mi se desilo...zgrozio sam se..pazite sad ;D

idem ja lagano svojom trako, a na bankini suprotne trake parkirana su kola...u jednom momentu covek izlazi sa te bankine i ukljucuje se u moju traku...ja sviram ko manijak i kocim, i jedva prolazim kroz iglene usi(kako bi neki rekli)sa njegove desne strane, a on mrtav ladan samo nastavlja i svira mi u fazonu da li si ti normalan, sta radis to?

Doslo mi je da ga vadim iz kola(nova dacija logan) ili da vadim kljuc od kuce i da je grbem u prolazu...ali sam nekim cudom ostao smiren ;)

 

Ova prica nema poentu, samo sam hteo da je podelim sa vama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4271 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

prijatleju ti imas problem s kocnicama kad nisi uspeo da ukocis

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Da da, to su te ubice u novim Dacijama :):):)

Nisi jedini...

\

 

 

Ma da su samo nove Dacije, ne bi bilo problema.

 

Problem je sa svim ovim chobanima i primitivcima koji su doshli ko zna odakle, pokupovali nove i brze automobile na kredit a ne znaju da voze ni bicikl, a kad udju u grad beze od tramvaja i preskacu tramvajske shine da ih ne udari struja.

 

E takvih je mnogo, i to je glavni problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

pre neki dan chovek u kolima daje levi migavac i ja krecem desno od njega da prodjem kad on pun gas na mene, jedva me promashio...

ukljuche ljudi migavac i sa njim teraju ceo dan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Koliko ja vidim skoro svi smo imali vrlo slicno iskustvo pa mi dodje da napisem za novine clanak OPREZ - STIZU VOZACI AUTOMOBILA...mislim da bi bio mnogo korisniji od onog koji smo svi toliko komentarisali

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

E...upravo tako...godine bede bile, ljudi nisu vozili kola, mnogi od njih stasali i ozenili se, pa dosla na red i prva kola da kupe (prevarili ih ovi bankari sa kreditima, cini se da moze...), i sada posle mnogo godina seli u kola...Ja cim vidim novu Daciu ili Zastavu 10 zaobilazim u sirokom luku...odma' znam da je neki .... koji se ne razume u kola, jer ih nikad nije vozio, i hoce da kupi "sigurno"..."novo je ipak novo"... i onda nastaje teror i komika istovremeno na ulicama....

Ah da...posebno sam podozriv i prema malim novim autima...u njima ili sedi neka bogata cerka koja je tek polozila (kupio tata) i kuca poruku na mobilni, sminka se, razgovara, gleda u radnje okolo..., ili sedi tek pecen vozac koji je kupio eto mali, spretan auto, zgodnije mu da manevrise...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2996 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: K5Tan600A

Dodao bi stare LADE koje su vise i nego opasne (trule, bez retrovizora,itd) koji voze po sistemu ja cu da prodjem a ako zakacim boli me ku??? jer inako je skuplja registracija nego kola.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja