Jump to content

Moto Zajednica

Ruski milioner usmrtio motociklistu,

Recommended Posts

  • nocni cuvar, 2581 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Kad mi neko kaze Rusija...pomislim Mafija...

 

Ja na Ruskinje, mada su i one neki vid mafije :zvizduk:

 

 

Sto se tice snimka ne znam sta reci. I meni bode oci kamera koja prati celu situaciju, jako sumnjivo. Cini mi se da se bogatas malko zaneo i da je hteo da se poigra sa motoristom ali je definitivno preterao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Ako je zaista tako bilo, onda je ovo velika bruka za Rusiju. U Americi hapse Obaminog rođaka zbog vožnje u alkoholisanom stanju, a u Rusiji ne hapse bogataša zbog ubistva.

 

Amerika zemlja pravde i jednakosti? Da ti ne pise u profilu 41, pitao bih te da li ti mama zna da si za PC-om.

Sta je jedan motorista naspram stotina hiljada po Iraku, Afganistanu, Libiji...pa nikom nista.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 351 postova
  • Lokacija: San Francisco
  • Motocikl: BMW R1250GS Adventure, Yamaha MT-10, Honda CB750 K3

Ako je zaista tako bilo, onda je ovo velika bruka za Rusiju. U Americi hapse Obaminog rođaka zbog vožnje u alkoholisanom stanju, a u Rusiji ne hapse bogataša zbog ubistva.

 

Amerika zemlja pravde i jednakosti? Da ti ne pise u profilu 41, pitao bih te da li ti mama zna da si za PC-om.

Sta je jedan motorista naspram stotina hiljada po Iraku, Afganistanu, Libiji...pa nikom nista.

 

Da, ali ce oni da se izvine Avganisancima i Iracanima za 50 godina, tako de je to ok.

 

Kao i ovaj slucaj: http://www.msnbc.msn...td-experiments/ i sve to u isto vreme dok su osudjivali dr Mengela. I gde sve trenutno imaju vojsku i vojne baze: http://en.wikipedia.org/wiki/United_States_military_deployments pa nek posle neko kaze da Amerika ne okupira ceo svet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

obojica su preticali sa desne strane

motociklista se na to provlacio izmedju 2 trake

mercedes se prestrojio bez gledanja retrovizora jer je brzo vozio i obratio je paznju na auto ispred

 

dakle, 3 teska preksraja sto se bezbednosti tice

 

krivi su obojica za ovaj ishod, ali da se ne pokrece istraga iako se na snimku jasno vidi je stvarno porazavajuca vest

 

nisam iznenadjen za veliko selo zvano rusija, ali opet, videto ovako crno na belo je stvaro shokantno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

GhostMile, ja sam pisao o situaciji u njihovoj kući, ne van nje, nemoj sada da proširujemo priču, ali ovako nešto da se ne kazni kod njih, to nema šanse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Šta je dobio pijani vozač kamiona koji je ubio naše bajkere Mare i Mariju ?

Ovo se nigde nije pojavilo u štampi ili bar ne na naslovnim stranicama.

 

 

 

 

To je odavno dokazano cija je krivica....neka im je laka zemlja ......

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

GhostMile, ja sam pisao o situaciji u njihovoj kući, ne van nje, nemoj sada da proširujemo priču, ali ovako nešto da se ne kazni kod njih, to nema šanse.

 

 

 

nemoj da se zanosis i u njihovoj kuci imas situacija da kad imas pare mozes sta hoces. Na zalost svuda je u svetu ista prica, nije ni u EU bolja od Rusije samo sto oni nemaju protivnike koje imaju Rusi i ostali istocnjaci!

 

Nek je ovom jadniku laka crna zemlja, a ovome sto je platio slobodu parama nek mu je lak ovaj zemaljski zivot!

Nije ni na jednoj osobi da sudi bilo kome, na kraju sve se podvuce i ovako ili onako se plati za nase grehove, ali opet ponavljam nije na nama da sudimo nikome!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

GhostMile, ja sam pisao o situaciji u njihovoj kući, ne van nje, nemoj sada da proširujemo priču, ali ovako nešto da se ne kazni kod njih, to nema šanse.

 

OK, da ne sirimo pricu. Meni samo bode oci kad se Tvrdi (sa velikim T) nesto tesko opipljivo (a pritome totalno suprotno mom misljenju) bez elaboracije.

Ja mislim da je Americka vlada "state of art" nivo korupcije i manipulacije, pa to ne mogu da spojim sa tim tvojim "nema sanse". Mozda nema sanse ako si protivnicki igrac,

ali u tom slucaju si "ubio motociklistu" pa i da si u tom trenu bio na Marsu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 595 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Liman
  • Motocikl: Yamaha FZS600, Piaggio Free, Suzuki GN125

http://www.youtube.c...h?v=zUpZArb4H-s

 

To je ovaj snimak. :staa2: Au jbt zivot... Pa ne znam, ne znam stvarno zasto su ukinuli smrtne kazne...

 

Ne verujem više nikome. Kako možemo biti sigurni da je to snimak baš tog bogataša kako gazi baš tog motoristu? Svašta se radi, manipulacija preko TVa je najbolja ("video sam svojim očima", a to što se ne zna koji je snimak poturen je već druga stvar).

 

 

Ako je to autentičan snimak, čovek se prestrojio bez gledanja. Motorista je blizu prolazio (mislim da u takvim situacijama treba ići levim delom leve trake spreman za sličan manevar, uz sirenu pre manevra). Sada se desilo šta se desilo. Sramota je ako je to uradio tako kao na snimku da prođe nekažnjeno. Sa druge strane, mislim da je robija zbog ovako nečega prestroga kazna. Ako je čovek normalan, dovoljno mu je što živi sa tim. To je sekund nepažnje. Drugo ako je vozio pijan, prebrzo i slično, ali za ovo mislim da je glupo slati čoveka na robiju. Samo se sjebe još jedan život (i porodica).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ja bih rekao da bi najpre krivicu trebalo da preuzme vozilo koje je mililo ili stojalo u krajnje levoj traci (najbržoj). Naravno ukoliko nije neko vozilo za izvodjenje radova, s'obzirom da je imalo kamere.

Nakon toga ovaj tajkun zbog klasične egzekucije, ali ni bajker nije baš najsretnije to odradio - prebrzo se približio limuzini, ako vozač nije 3 sekunde pogledao u retrovizor, sigurno ga nije video.

U svakom slučaju , užasan način da se završi.....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja