Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki VX800

Recommended Posts

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

Ima li neko ovaj motor ili ga je vozio ?

 

Bio bi zahvalan ako bi podijelili vase utiske, razmisljanja, probleme sa njim i sl...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

I ja ga trazim,al ga nema! I nemoj da si osacovao onaj moj tamo sto ću ga sutra probati!!!! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

I ja ga trazim,al ga nema! I nemoj da si osacovao onaj moj tamo sto ću ga sutra probati!!!! :nanana:

 

Hmm, ima za tebe jedan zuti :)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Suzuki RF 600 R Suzuki GSX 1000 BMW K 1200 LT Suzuki VX 800

Imao ga proslu godinu. Vozio jednu sezonu, ali bas vozio, presao skoro 20.000 km sa njim. Bez ikakvih problema ;). Menjao ulje, filtere, svecice, plocice i gume. Koristio ga za svaki dan na posao, po gradu, kupovina, izlasci i naravno za duze ture, od Grcke do Italije, nase mala drzave u regionu, Jadran. Super izdrzljiv motor, i za svakodnevne voznje i za puta sa saputnicom. Kardan ima pa si miran sa odrzavanjem lanca i lancanika. Naked je pa zaboravi sve iznad 120 km/h, ali sa Puig malim vizirom dolazi i neko olaksanje od vjetra. Uostalom, to i nije motor za jurnjavu vec za kuliranje. Dva cilindra vuku kao voz, tako da mi se cini da su dvije od pet brzina visak ;). Malo potezak, muski motor ;). Ali se brzo naviknes. Cool zvuk. Napravljen kao pandan Harley classic iz tog vremena. Za male pare ;). Jedan disk napred, ali koci ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Vozim ga vec celu sezonu,i nemam reci koliko ga obozavam,i uzivam u voznji.Stavio sam nove gume,novi kappin kofer,i dupli vizir,i sad cu sediste,i lepotan je kao iz fabrike...

post-13797-0-87603800-1379259678_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Sad je kompletan,sa Ivanovim vizirom,i Bobanovim sedistem...ne curi nista ovo sam naprskao malo ferija da ocistim cev auspuha...hehe.

post-13797-0-36588700-1381084323_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

Probao sam takav motor i mogu ti reci da sam prijatno iznenadjen (doduse jednu kratku voznju). Istina je da za preko 120-130 km/h nije, ali jako lepo povlaci sa malih obrataja i udoban je. Isto tako lepo lezi po krivinama, lako se obara sto me je iznenadilo za tako tezak motor. Pozitivni utisci :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ivanov vizir je doveo do toga da bez problema dostignem 180 km/h,sto nisam mogao sa malim,i sa onim duplim kapinim.Preveliki je otpor bio.Nego jedno pitanje.Posto sam dosao do dileme da li da kupim nov motocikl ili da nastavim ovo ljubavisanje sa starim old school masinama,ipak je u meni prevagnula ova druga odluka...jer ljubav je ljubav...jebaji ga.Da li neko ima iskustva koji novi cajgeri najbolje pasu na vx.Farbam ga u visoki sjaj crnu sa metalik sivom sirom straftom,i dve tanke straftice pored.Uzeo sam i tri kofera.Hocu da ga dovedem u savrseno stanje,i da kompletno uzivam u celoj prici,zajedno sa svojom suprugom.1moto3.gifA da ne pricam sto smo sad u crnim kombinezonima...hihihi...1382888_10202093624612558_2119916407_n.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 209 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: versys 650

Само бих додао, мислим да ниси погрешио у одлуци. Ово је сјајна машина.

Ако моје мишљење икоме ишта значи, ја бих пробао са класичним цајгерима: олд скул машина, олд скул цајгери :)

Мени се свиђају они који се налазе на Хонда Магна машинама. Баци поглед, можда се и теби свиди.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Само бих додао, мислим да ниси погрешио у одлуци. Ово је сјајна машина.

Ако моје мишљење икоме ишта значи, ја бих пробао са класичним цајгерима: олд скул машина, олд скул цајгери :)

Мени се свиђају они који се налазе на Хонда Магна машинама. Баци поглед, можда се и теби свиди.

lg+1999_honda_magna_750+gauges_view.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Rasturen motor,rade se dihtunzi,spaner,uljne karike,stavljaju se nove opruge u vilama,novi auspusi i farba se komplet.Posle ovog zahvata,mislim da nema sta vise da mu uradim...hehe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 488 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx

Dugo sam se dvoumio izmedju ove Suzane i Yamahe TDM 850 4tx. :ups: Pobedio je TDM, al uvek me nesto strecne kad vidim Suzanu. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja