Jump to content

Moto Zajednica

Odlazak u Brno 12-14 avgust 2011

Recommended Posts

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ja idem u Subotu rano ujutru da stignem na 3. trening. Ako baš bude divno vreme i ne budem imao preča posla možda odem i u Petak. Pregledao sam temu od 2010 (ne mogu da verujem da je prošlo godinu dana!!) i vidim da je išlo više ekipa pa pretpostavljam da će i ove godine da bude tako. Ajde javite se pa da organizujemo neko zezanje u Brnu. Ako je verovati kolegama koji su bili prošle godine, grad je prava rupa s gomilim strip barova. Naći će se već neka birtija po srednjem ukusu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Ovde imaju odličnu klopu :lol:

 

bbc4bfdbaf41279b43f5c28ccd67fae8.jpg

 

Ja ću verovatno preskočiti, tek za dva dana se vraćam sa odmora, a imam dosta obaveza kada se vratim :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1221 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: BMW sekta

Samo promeni mesec, stoji da je juli. Ja bih ti se rado pridruzio jer mi je jedan drug bio prosle godine i kaze da je ekstra uzivao, na zalost poklapa mi se sa jednim dogadjajem na koji sam se nameracio vec celu godinu da idem. Sta da ti kazem, lepo se provedi, pa i neke slikice da nam doneses i prezentujes ovde.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Samo promeni mesec, stoji da je juli. Ja bih ti se rado pridruzio jer mi je jedan drug bio prosle godine i kaze da je ekstra uzivao, na zalost poklapa mi se sa jednim dogadjajem na koji sam se nameracio vec celu godinu da idem. Sta da ti kazem, lepo se provedi, pa i neke slikice da nam doneses i prezentujes ovde.

Dupe - glava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5813 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Šta na primer, pice? :jee:

 

Pice, butkice, (ćureće i pileće) batake i grudi i slično :lol:

 

 

Sinovac mi odlazi na školovanje u Brno za koji dan, znači biće redovnih poseta Brnu narednih godina :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 340 postova
  • Lokacija: Sankt Kanzian
  • Motocikl: Ktm 990 Superduke R

Koliko staje karta za subotu i nedelju + smeštaj, neka naj ekonomik verzija iliti sirotinjska varijanta :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Koliko staje karta za subotu i nedelju + smeštaj, neka naj ekonomik verzija iliti sirotinjska varijanta :neznam:

 

 

Mi smo proshle godine platili kartu za subotu i nedelju (livada-e) 65 eur po osobi. A smeshtaj je bio Kamp u blizini : Cena za 2 nocenja, 2 shatora, 3 motora i 4 osobe je bila 44eur.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

ima li neko da je nasao smesaj za pristojne (male) pare, malo smo okasnili ove godine sa rezervacijom pa je sad sve zauzeto !?

 

Ja sam juče rezervisao preko tipa koji izdaje gajbe i sobe privatnih vlasnika:

 

http://www.ubytovanibrno.net/moto-gp-eng/?gclid=CKuk6KjDv6oCFcwq3wodRX3V4A

 

Stižem u Subotu ujutru na prvi trening, pustio sam ti broj na PP, javi se da odemo negde na limunadu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Drugari, ne znam kako idete ali pazite na alkohol i drzite se limunade sto rece To crank. Kontrole su ludacke. Desavalo nam se prosle godine da nas zaustave 3 puta u 20 minuta. Obavezno ide alko test i provera brojeva motora i sasije. Zatim sto je zanimljivo da sa parkinga kod staze ne mozes izaci bez pokazane saobracajne. Stoji dvadesetak pandura i jednog po jednog proveravaju. Verovatno su imali losa iskustva prethodnih godina sa kradjama pa su resili da tome stanu na put. Brno ko Brno nista specijalno.

I da ne zaboravim za stazu spremite kackete, naocare, suncobrane, kisobrane, zastitne faktore itd... To crank ne zaboravi Rosijevu zastavu da poneses :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Vozi drugar koji ne pije, imamo VIP Pas-ove i za parkiranje, jedino mi taj kačket i zastava fale. Samo da nas kiša mimoiđe. Prognoza je šućmurasta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: rsv 1000 factory,aprilia sportcity 250

superbike u Brnu mnogo bolja opcija za gledanje i provod.

Na GP-u su mnogo rigorozni i na stazi,parkingu a boga mi

i panduri, istina je ovo sto Mikulanac pise!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

superbike u Brnu mnogo bolja opcija za gledanje i provod.

Na GP-u su mnogo rigorozni i na stazi,parkingu a boga mi

i panduri, istina je ovo sto Mikulanac pise!

 

Pa šta mi predlažeš? Da vratim ove VIP karte što sam dobio i da sačekam SBK 2012?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12889 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Ljudi, ziveo sam u velikoj zabludi da je bolje gledati trke kod kuce...

Nije sve bilo kao po loju, gospodja iz Dorne, kad je saznala da ja nisam direktor RTL-a, nije stavila VIP propusnice za parking i VIP propusnice za "hospitalitis" sto je s jedne strane bilo bez veze ali s druge strane nam je omogucilo da odmah nakon sedanja u auto napustimo parking umesto da kao VIPovci cekamo sat vremena dok prodju pesaci.

Propusnice koje smo dobili su bile "track premium" sto u praksi znaci da smo mogoli da izadjemo na stazu, tj. "service road" za vreme treninga, kvalifikacija i trka. Sto smo naravno i radili. Po tom servisnom putu saobracaju kombiji koje, ako imas odgovarajuci pass, zaustavis i odvezes se do krivine u kojoj nameravas da pratis trku. Nasa rutina je bila: par krugova ulazak u prvu, par krugova izlazak iz iste, sledeci splet od dve krivine (shikana) i na kraju pocetak "omege". U poziciji 3 i 4 su okaceni veliki ekrani. Sem pracenja na ekranu kretanje helikoptera indicira skori dolazak lidera u trci.

Pracenje kvalifikacija je bilo malo komplikovanije jer se ne krecu u hijerarhiji, tako da je bilo neophodna blizina ekrana.

Sad cu da probam da smanjim slike i da stavim par komada. Upozoravam sve koji nesto specijalno ocekuju da sam veliki duduk za slikanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ♥Amor Vincit Omnia♥, 1524 postova
  • Lokacija: Beograd/Kina
  • Motocikl: Fazer 600

Dobre su slike ! Svaka chast ! Verujem da vam je bilo extra !

 

 

p.s.

 

Mogao si slike mozda josh malo smanjiti :D a i okrenuti :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Evo ih:

 

kako si naterao Lorenza da ti se ''natrti'' na objektiv ? Da nisi vikno : Vale , Vale :) hehehe

 

nego kad smo vec kod njegovog rehovalescentnog velicanstva cenim da namerno nisi hteo da ga slikas :)

 

ps. super fotke ali to je samo zato sto nemam CRT monitor , jer ovaj nekako i okrenem :)

 

pps. daj malo posoli pamet sa cenama dzidza bidza, gde su but and guz , itd... da si ovako stur sa komentarima vezanim za trke niko te ne bi mrzeo i imao bi zilion pluseva :) hehehe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja