Jump to content

Moto Zajednica

MZ Kupujem - prodajem

Recommended Posts

  • Drug član, 1656 postova
  • Lokacija: Paracin

Od koje 250-ke ti pase,ETZ ili bas treba ES?

 

Nisam siguran, mislio sam da cu ovde naci odgovor a za koji dan cu izmeriti izduv. Takodje ne znam da li ima veze protok gasova itd ako stavim od 250 na 175?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ljudi, 90% da ce mi trebati auspuh za es 175, jel moze od 250 i ima li neko da proda?

 

 

Stavi sliku motora .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Ljudi, 90% da ce mi trebati auspuh za es 175, jel moze od 250 i ima li neko da proda?

Preporucujem i nudim od modela TS 250 (duzi , od svih) .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Meni bi trebala polovna kutija za vazduh ako neko ima za ETZ 250,bez filtera,samo kutija! I odma da pitam koja bi bila cena? Hvala unapred.

 

Mislis na onaj deo gde stoji filter ili ona kutija kroz koju prolazi cist vazduh na koju se spaja karb. preko gumistucne?Imam ja sve to

 

E bas to sto prolazi cist vazduh i sto se spaja sa karburatorom preko gume!

Imam filter i sve...samo mi kutija ta treba posto moja nije fabricka nego je od drugog motora. A hocu da stavim od emze standrardnu!

Koliko love?0takoje.gif I jel bi mi ti to posalo brzom postom ili kako?

ja verovatno imam od etz 150 ako ti odgovara javi da potrazim a cena je drugarska, kolko das :Mina:

 

E,druze a jel ista sa 150-ke i od 251?? Ja sada ne znam kolika je sa 150-ke...?0zbunjen.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Nisu iste , te kutije za usis vazduha . Za model ETZ 250 , nesto je vecih dimenzija i ostrijih ivica . Teoretski , moze se staviti , ali rekao si da bi zeleo original . Koja boja ti treba ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Nisu iste , te kutije za usis vazduha . Za model ETZ 250 , nesto je vecih dimenzija i ostrijih ivica . Teoretski , moze se staviti , ali rekao si da bi zeleo original . Koja boja ti treba ?

Pa da,znam da je za 250 ostrijih ivica. Ali sada sam isekao plastike na motoru da pase od 251,ona sa onako zaobljenim ivicama... Posto gde god sam trazio kutiju od 250 nisam nasao,pa sam onda napravio ovako da mi je sada taman od 251. A boja mi nije bitna jer cu je ja farbati u crno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Pa da,znam da je za 250 ostrijih ivica. Ali sada sam isekao plastike na motoru da pase od 251,ona sa onako zaobljenim ivicama... Posto gde god sam trazio kutiju od 250 nisam nasao,pa sam onda napravio ovako da mi je sada taman od 251. A boja mi nije bitna jer cu je ja farbati u crno.

 

ista je, (oblih ivica) 1zdravo.gif od 150ke.. 0namigivanje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Pa da,znam da je za 250 ostrijih ivica. Ali sada sam isekao plastike na motoru da pase od 251,ona sa onako zaobljenim ivicama... Posto gde god sam trazio kutiju od 250 nisam nasao,pa sam onda napravio ovako da mi je sada taman od 251. A boja mi nije bitna jer cu je ja farbati u crno.

 

ista je, (oblih ivica) 1zdravo.gif od 150ke.. 0namigivanje.gif

 

Da,a jel iste zapremine?? Ne znam da li pase na 250ccm,kako ce raditi sa tom od 150-ke?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4130 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Yamaha XT600k 3tb, Honda XRV 750 RD07

Da,a jel iste zapremine?? Ne znam da li pase na 250ccm,kako ce raditi sa tom od 150-ke?

 

iste je zapremine, od 251 kutija je manja od kutije 250ke a inace to sluzi da prigusi usisne gasove(prigusna komora) ona se kaci na filter(kutiju filtera 4 safa)... 1zdravo.gif

 

251 je radjen po uzoru na etz 125/150 osim rama, masine, i rezeruara male su razlike 0takoje.gif..

 

Meni sam safio kutiju na 250ku, nije mi se svidela dekla akumulatora, pa sam skinuo.. sve pase saf na saf(na kutiju filtera) 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Imam nesto delova od ts 150,prednji blatobran zadnji blatobran u solidnom stanju,treba da se farbaju,ako nekome zatreba dao bih po nekoj mizernoj ceni jer mi stvarno smetaju,nemam ih gde u garazi. 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Prodajem ram(PRAV), blokove(dobri nisu otvarani nestrucno uz pomoc cekica) od MZ-a 251 sa papirima!

 

tocak 16 cola(251)

 

limariju od 251(rezeruar(nema unutra korozije), dekle i z. blatobran)

zIviF_dscf4442r.jpg

 

Stx45_dscf4443u.jpg

cene na PP. :zdravo:

 

 

Jel prodajes samo gumu,kojih je dimenzija i kolika je cena ako je nisi prodao...???

Promenio član SkEzO

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Motocikl: MZ ETZ 251

LJUDI IMA LI NEKO PREDNJU I ZADNJU GUMU ZA MZ ETZ 251,KOJA JE CENA ZA OBE,MOGU DA BUDU I POLOVNE AL DA SU U DOBROM STANJU....???

 

HITNOOOO!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 577 postova
  • Lokacija: KRALJEVO
  • Motocikl: TS 250/3,ES 125 TROPHY , ,Yamasaki 150 skuter,

Imam novu TRAYAL 3,50-16 2500 din imam i METZELER solidna 130/90-16 1000 din

Koliko je solidna ta metzeler daj neku sliku pa da je uzmem za GPZ -a ako valja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Imam klipova za MZ TS 250 koji su bili u poplavi . Zapekle bile karike ali sam ih odglavio . Originalni su , nemacki i naravno kvalitetniji od svih Indijskih , Tajwanskih i Madjarskih .

E sad , da li nekome to treba ( u tom stanju ) !? Ponuda otvorena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Vukasine ako nisi nasao kutiju vazduha ja imam jednu koja je prepravljena da stane ispod MF oklopa ako ti odgovara da ti je poklonim0takoje.gif

Nisam video ranije postove ranije bi se javio1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Dali neko ima sediste od 251 ako nije za prodaju ako moze na zajam da skinem mere i oblike pa ga vracam0takoje.gif

moze i osteceno ( sundjer i navlaka) bitan mi je limeni deo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 57 postova
  • Lokacija: Srbija, Sid
  • Motocikl: ETZ 250

Vukasine ako nisi nasao kutiju vazduha ja imam jednu koja je prepravljena da stane ispod MF oklopa ako ti odgovara da ti je poklonim0takoje.gif

Nisam video ranije postove ranije bi se javio1neznam.gif

 

Kupio sam kutiju! Hvala u svakom slucaju.0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Dali neko ima sediste od 251 ako nije za prodaju ako moze na zajam da skinem mere i oblike pa ga vracam0takoje.gif

moze i osteceno ( sundjer i navlaka) bitan mi je limeni deo

 

Videcu kod drugara... jeste da je odavno prodao motor ali imao je preradjeno sediste, ako mu je ostao originalni lim dobijas... ako nije bas taj originalni iseko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja