Jump to content

Moto Zajednica

*ebem ti da ti *ebem Istarski "Y" kad nema nijednu benzinsku

Recommended Posts

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Eh kad bi svi bili tako "savjesni gradjani",planeta bi bila surovo dosadna...i ne bi bilo ovako sjajnih putopisa... :nanana::nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

joj što su mi COOL ovi što se nađu prozvani tamo gdje ih nitko nije prozivao ... :lol: :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Steta sto ne sedimo u nekoj kavani tu kod vas..

pad dok susti more..

da vidimo ciji je veci.. :jee:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Steta sto ne sedimo u nekoj kavani tu kod vas..

pad dok susti more..

da vidimo ciji je veci.. :jee:

 

AJDE DA GA MERIMO!

 

:D :D :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

hvala Vlajko i Jager što me pokušavate smiriti okrecuci na šalu, ali meni je ovo od Strasila prelolo kap. nije on tu ni toliko kriv za moju ljutnju pa sam možda i nepravedan prema njemu makar sam rekao ono što je i iza toga stojim. svakodnevno u gradu od furešta slušam o tome kako nam je vecina toga fuj, bljak, nezavršeno, fali ovo fali ono a jednostavno je Istra prepuštena sama sebi jer kao MI IMAMO PA NAM NE TRBA, ili SNACI CE SE ISTRANI SAMI. s druge strane toliko se ljudi doselilo u Istru ( i neka je jer ima prostora ) koji ne poštuju ni našu povjest ni kulturu pa ni nas kao ljude. svi furešti nešto zahtjevaju, traže, insistiraju, grade na divlje gdje stignu a mi po zakonu ...... jednostavno iritira pa kad se skupi i još šrocitaš da ti je neko odjebo Ipsilon koji je realno trebao biti prije svakog puta izgrađen u državi jer Istra stvara novac i šalje u hrvatsku onda popizdiš.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

nije mi do prepucavanja zaista... imam vrlo lijepe uspomene na Istru i teško da mi bilo kakve gluposti to mogu pokvariti... ;)

Promenio član strasilo
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Au Mile.. pusti bre politiku.. pa zamisli sta se sve ovde desava.. kada bih redovno gledao vesti.. sigurno bi me i redovno bolela glava..

 

U se.. i na svoje kljuse :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Au Mile.. pusti bre politiku.. pa zamisli sta se sve ovde desava.. kada bih redovno gledao vesti.. sigurno bi me i redovno bolela glava..

 

Baš tako. 'ebeš politiku :D

 

U se.. i na svoje kljuse :moto3:

 

Vidi se da si "mlad i neukusan"! Ispravno se kaže: "U se, na se i poda se" :D :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1150GS ABS

Moj zaključak svima koji dolazite u Istru. Bježite od qrčevog Ypsilona jer nema dosta benzinskih pumpi a bogami ni Oštarija. Zato kartu čitaj seljaka pitaj i pravac na staru cestu koja je puuuuuuuuuno zanimljivija i živahnija od neke KAO autoceste.

 

@Mile: čovjek ima pravo. Nažalost! :neznam: Tunel Učka su platili naši stari sa samodoprinosima, jednom plačom itd a koriste ga Franguzi. :stabre: Ypsilon se gradi duže nego ac u Sloveniji za koju mogu reči da tuče sve rekorde u slaboj kvaliteti, visini cjene, kratkoči ali zato i u nenormalno dugom razdoblju gradnje. Nadam se da čemo kroz par godina moči čitati pozitivnije stvari o nesretnom Ypsilonu. Btw sutra THMC? :moto3:

Mene prepoznaješ po maramici i Žući :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 648 postova
  • Lokacija: Banja Luka-Srpske Toplice
  • Motocikl: AFRICA TWIN RD 03

Smatram da u HR a pri tom mislim i na istru ima sasvim korektan broj Pumpi!Koliko vidim NAS masa bi da voza motore a nema para ili ima na KNAP, ipak, ovo je zajeban sport koji puno daje ali i puno trazi, Pa jel toliki problem nasuti pun rezervoar prije ulaza u Istru i inace drzati uvijek pun rezervar jer nikad ne znas sta se moze desiti, Ali ne, mi smo takvi da volimo da svako 50 KM ima pumpa pa da moze sipati za 5 do 10 evra a na kraju opet izadje isti qurac. Ta Sranja da je ucka davno otplacena i te slicne trice su suplja prica. Koga je briga za to ? Ja da sam vlasnik Ucke udario bi jos vece cijene sto da ne? Ona se naplacuje pa ko voli nek izvoli.

Ili jesi ili nisi, motore ne moze i ne treba da vozi svako.

Kao u reklami za pivo, ILI JESI ILI NISI :) I da, prestanite srati po necem tako lijepom kao sto je istra, Emotivno sam vezan za nju :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Zemljak, uz duzno postovanje...pobrkao si loncice ili nisi pazljivo citao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1150GS ABS

Smatram da u HR a pri tom mislim i na istru ima sasvim korektan broj Pumpi!Koliko vidim NAS masa bi da voza motore a nema para ili ima na KNAP, ipak, ovo je zajeban sport koji puno daje ali i puno trazi, Pa jel toliki problem nasuti pun rezervoar prije ulaza u Istru i inace drzati uvijek pun rezervar jer nikad ne znas sta se moze desiti, Ali ne, mi smo takvi da volimo da svako 50 KM ima pumpa pa da moze sipati za 5 do 10 evra a na kraju opet izadje isti qurac. Ta Sranja da je ucka davno otplacena i te slicne trice su suplja prica. Koga je briga za to ? Ja da sam vlasnik Ucke udario bi jos vece cijene sto da ne? Ona se naplacuje pa ko voli nek izvoli.

Ili jesi ili nisi, motore ne moze i ne treba da vozi svako.

Kao u reklami za pivo, ILI JESI ILI NISI :) I da, prestanite srati po necem tako lijepom kao sto je istra, Emotivno sam vezan za nju :)

 

e prijatelju dragi nemaš pravo. ako je nešto izgrađeno na leđima mojega oca i na leđima mnogih istrijana a to sad naplačuje tamo neki francuz onda je to briga svih istrijana.

a da je opet natječaj za poklanjanje tunela na izrabljivanje radije ga dam istrijanima besplatno a vi stranci plačajte ali opet ne najskuplje po prevoženom kilometru kao sada.

da još i ovo Franguzonja nije vlasnik nego kako se to danas ljepo moderno naziva "koncesionar".... ma moram još jednom napisat tako ljepu riječ "koncesionar" :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

alo ... ljudi ... dajte odjebite (nisam mogao naći blaži izraz) s tim stvarima iz ove teme...

 

Ovdje sam pisao o ljepotama Istre i to može pročitati svatko tko zna čitati i želi pročitati šta je napisano ... Naslov je takav kakav je i ne, nemam ga namjeru mijenjati, ali kad bi pročitali bilo šta drugo osim samog naslova, vjerovatno nebi ni srali gluposti kakve serete po temi....

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja