Jump to content

Moto Zajednica

Cvijićeva-Despota Stefana poginuo bajker (19.7.2011)

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Odgledao sam, pažljivo sam slušao njegovu majku. Do sada se ništa nije desilo povodom tog slučaja. Brzo će doći i godišnjica tragedije.

Predlažem da se na taj dan ukoliko ne bude pomaka u slučaju, organizujemo i od ranog jutra blokiramo pomenutu raskrsnicu.

Opomena bi bila da 7.4. prođemo kroz raskrsnicu i minutom ćutanja skrenemo pažnju, jer ionako je tema skupa bezbednost u saobraćaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Po'apsili ili rasterali bi nas na keca, osim ako se to ne najavi itd, a i u tom slučaju sumnjam da bi nas pustili. Ta raskrsnica je do jaja prometna...

 

E sad... bez obzira na to, dobra ideja - trebalo bi spremiti izjave za medije itd, da bi se znalo što se to radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Po'apsili ili rasterali bi nas na keca,

zato sam se ja na popisu izjasnio kao rom. Odmah kažem da je na rasnoj osnovi.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Nocas u jedan sat posle ponoci ce se odrzati skup povodom dve godine od Ognjenove smrti,ko moze nek dodje kao podrska njegovoj porodici i prijateljima,i da bi pokrenuli nesto shodno tome sto se stalno odlazu rocista i nikakav pomak nije napravljen u osudjivanju krivca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Strasno.

Jos gore od tog ubistva je saznanje da je pocinioc poznat a ostaje nekaznjen jer neko namerno sabotira proces.

 

Predlog: od roditelja saznati ime i adresu pocinioca. Nakon toga organizovati protestnu voznju oko njegove kuce/ zgrade. Cak se ne mora ni prijavljivati skup, vec se eto bajkeri "samoinicjativno" voze bas tim krajem, njih 50ak.

Mozda mu se probudi savest a mozda pocne i da razmislja o posledicama koje njega/ njegove bliznje mogu snaci.

 

Daleko od toga da se treba svetiti ali on to ne zna, pa neka ga malo gricka crv.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: Beograd - Zvezdara
  • Motocikl: BMW F 650 GS

Mislim da bi protestne vožnje trebalo usmeriti ka sudiji i istražnom sudiji. Oni su gori od počinioca.

Svu gnev treba usmeriti prema onima koji treba da zaštite poštene gradjane a ne prema prestupnicima.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

 

OK, Ognjen je par sekundi pre smrti prošao pored mog ortaka koji je potvrdio da je vozio velikom brzinom. Smrskan džip ili ne, nije bitno...

 

 

Majka, koja hoce sudjenje, tvrdi da je uvidjaj utvrdio 50 km/h.

Sta znaci "prije par sekundi" i "velikom brzinom"?

 

Pitam zbog "agilnih" razloga koji idu sa motorima.

Moze recimo da ide 200 i onda za par sekundi da prikoci na 50 da bi bezbjedno prosao kroz raskrsnicu ili neku drugu kriticnu situaciju. Ne vozimo kamione, nego motore. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 833 postova
  • Lokacija: Svuda po malo
  • Motocikl: Lep

Mozemo mi ovde da kucamo 10 dana revoltirani, ali i dalje ce se sve isto desavati...

 

Vidim i tamo na sajtu i uospte da cesto ljudi pisu/pitaju "e srbiju kuda ides"... ne ide nikuda nazalost, stigla je odavno na ovo odrediste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja