Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Dobro nam dosao, ajde ukratko predstavi masinu i neki info kolko placen :D

 

Ajd ovako,kupljen u decembru od Saleta sa foruma,presao malo preko 6000 km,placen 400e evo slicica a sredjivanje sledi,napominjem da nije ni registrovan a ja nemam ni polozeno :(

wJ7n3_img074q.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Wesley

 

Farbao si sa cetkicom ne sa sprejem?

 

3BoHe

 

Sutra ujutru cu pogledati sta pise na nalepnici, zbog gluposti da mi naplate a sa njima se ne vredi svadjati!

Farbao sam na tenane - cetkicom! :takoje:

Na kraju je super ispalo! :moto3:

Danas sam ga ofarbao, mislim felne i kao iz fabrike da je izasao motor, sjaji se. Inace sto se tice registracije, na nalepnici pise do kada je registrovan ne na saobracajnoj! Pise 18.04.2012, tako da imam jos vremena.

 

I da, dobro nam dosao bomi! Jeftino si ga platio, dobro te sluzio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

@ bomi - Comi, ti li si? :D

Drago mi je da se druzimo i ovde, sta god treba - pitaj, momci, a mozda i ja, cemo rado da ti pomognemo oko svega sto ti treba :)

I da, sto se tice delova, znas vec, obrati mi se ako nesto treba. :D

 

Sutra ako hoces mozes da svrnes do mene da ti dam onaj drzac za suvozaca i lim za auspuh :)

pozz

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: nemam :(

Fala fala,aj videcu hocu sutra da odem u mup da probam da registrujem,ako budem mogao posto sam bolestan.Pa ajd jedno pitanje ako ne smaram,upalim ga danas(od pre NG ga nisam palio) i radio je jedno 20ak min bas super ali kada vratim sauh gusi se,i onda odjednom prekid filma radi na leru sa povucenim i spustenim sauhom ok al' da primi gas jok :neznam:.Eto :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

pzdrav braco kinezi :zdravo: Kako idu mahine? Ja mog danas prvi put upalio posle 4meseca. Upali ko mina,stim sto je akomulator bio skinut. Ma ovi kinezi su cido!!! Zivela kina :takoje:

Kinezi su zakon!!! :takoje: Mi smo se danas malo provozali, da "otvorimo sezonu! Drug Vlada (crni Keeway Speed) i ja! Evo i slicice sa Kosmaja :moto3:

post-8978-0-18534200-1332020078_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

pzdrav braco kinezi :zdravo: Kako idu mahine? Ja mog danas prvi put upalio posle 4meseca. Upali ko mina,stim sto je akomulator bio skinut. Ma ovi kinezi su cido!!! Zivela kina :takoje:

Kinezi su zakon!!! :takoje: Mi smo se danas malo provozali, da "otvorimo sezonu! Drug Vlada (crni Keeway Speed) i ja! Evo i slicice sa Kosmaja :moto3:

E koliko si platio opremu gornji i donji deo i gde?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

pzdrav braco kinezi :zdravo: Kako idu mahine? Ja mog danas prvi put upalio posle 4meseca. Upali ko mina,stim sto je akomulator bio skinut. Ma ovi kinezi su cido!!! Zivela kina :takoje:

Kinezi su zakon!!! :takoje: Mi smo se danas malo provozali, da "otvorimo sezonu! Drug Vlada (crni Keeway Speed) i ja! Evo i slicice sa Kosmaja :moto3:

 

Alo bre! Kakvo je to slikanje bez mene! :jee: Odma da me doctate sa sve mašinom. :moto3:

 

A ti nindža pod hitno da se demaskiraš! :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

pzdrav braco kinezi :zdravo: Kako idu mahine? Ja mog danas prvi put upalio posle 4meseca. Upali ko mina,stim sto je akomulator bio skinut. Ma ovi kinezi su cido!!! Zivela kina :takoje:

Kinezi su zakon!!! :takoje: Mi smo se danas malo provozali, da "otvorimo sezonu! Drug Vlada (crni Keeway Speed) i ja! Evo i slicice sa Kosmaja :moto3:

 

Alo bre! Kakvo je to slikanje bez mene! :jee: Odma da me doctate sa sve mašinom. :moto3:

 

A ti nindža pod hitno da se demaskiraš! :nanana:

Nismo imali aparat koji bi tebe mogao da "uhvati"! :D Sada, sa novom masinom, si previse brz! Dodacemo te u Foto Sopu! :aha: Hehe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

pzdrav braco kinezi :zdravo: Kako idu mahine? Ja mog danas prvi put upalio posle 4meseca. Upali ko mina,stim sto je akomulator bio skinut. Ma ovi kinezi su cido!!! Zivela kina :takoje:

Kinezi su zakon!!! :takoje: Mi smo se danas malo provozali, da "otvorimo sezonu! Drug Vlada (crni Keeway Speed) i ja! Evo i slicice sa Kosmaja :moto3:

E koliko si platio opremu gornji i donji deo i gde?

Sva oprema je kupljena ovde: http://www.maxmoment.rs/

Ja sam kupovao u Novembru, kada su popusti, mozda je sada skuplje za 1000din! Pogledaj, ja sam prezadovoljan odnosom cena - kvalitet! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Fala fala,aj videcu hocu sutra da odem u mup da probam da registrujem,ako budem mogao posto sam bolestan.Pa ajd jedno pitanje ako ne smaram,upalim ga danas(od pre NG ga nisam palio) i radio je jedno 20ak min bas super ali kada vratim sauh gusi se,i onda odjednom prekid filma radi na leru sa povucenim i spustenim sauhom ok al' da primi gas jok :neznam:.Eto :lud:

 

Imao sam i ja takav problem, tj bar se nadam da se razumemo..

Kod mene je bila zapusena diznica u karburatoru, skines lonche, i tu je ta diznica, cini mi se tu odma ispod plovka :D ne mogu da se setim vise..

To sam malo isprskao wurthovim sprejem za ciscenje karburatora i dizni i radio je posle najnormalnije..

Ono sto bi ti trebao da uradis je da zamenis filter goriva, ja sam ga samo isprao sa istim tim sprejem, bio je kao nov, ali ono, ne mozes napraviti od babe devojku..

Benzin znas kakav nam je, tako da filter tu treba da igra bitnu ulogu..

 

E da, namesti i ono kuciste filtera ako vec nisi, i nasteluj smesu i ler, mehanicar si jebi ga :D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ljudi znam da je neko sekao auspuh i busio busilicom male rupice da se bolje cuje zvuk. Postavio sam sliku jel dovoljno samo da se pri vrhu osece i izvuce ta cev ili mora i na onom drugom delu gde je isto vareno?

 

I ko je to radio jel sta stvarno dublji i glasniji zvuk? Video sam snimak na youtubu, delovao mi mocan zvuk pa da se zanimam malo preko leta...

post-8374-0-01677200-1332099153_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Glas je stvarno dublji, nego mene zanima dali dobija i na brzini kad se izvade te cevi iz aspuha? :D

 

I pocelo lepo vreme pa me zanima dali neko ide na miseluk ? :DD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Glas je stvarno dublji, nego mene zanima dali dobija i na brzini kad se izvade te cevi iz aspuha? :D

 

I pocelo lepo vreme pa me zanima dali neko ide na miseluk ? :DD

Mislis da top bude skroz prazan, sve da se izvadi tjst cev i zavari? Ne znam kakav ce onda zvuk biti i kako ce ici motor.

philipsu93 je radio to na auspuhu pa sam mu poslao poruku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Bashan BS125-2

Planiram da kupim nov Keeway Speed. Dvoumim se između 125 i 150. Bitno mi je kako se ponasa na vecim usponima. Ovaj od 150cc sam vozio uz velike uspone i ide bez problema. Mislim da bi i ovaj od 125 trebalo da ide dobro. Hocu da uzmem ovaj od 125, jer mi ne treba veliko ubrzanje, a naravno manje troši.

 

Zanimaju me vaša mišljenja o razlikama između 125 i 150 (potrošnja, performanse, trajnost motora... ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Koliko ja znam nema nov odavno!

 

Danas sam spremio motorcic za sutrasnji put 70km do Obrenovca, oprao ga, naprskao....kao bombona je, i felne sam ofarbao.

 

 

Imate li prvu pomoc i jel nekog pandur zaustavljao i trazio? I sta imate sve u prvoj pomoci? Evo sta ja imam sve...

 

Imate li nesto sto ja nemam sa slike?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

To ti je fokus sve sto ti treba, inace mene je juce pandur zaustavio i trazio mi prvu pomoc, bas zbog nje sam i uzimao kofer, jel nema bas mesta ispod sedista.. E jel moze neko od spidasa da napravi neku slicicu lanca dok je mootor u normalnom polozaju samo da vidim koliko pod njegovim opterecenjem treba da bude zategnut .. Hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

To ti je fokus sve sto ti treba, inace mene je juce pandur zaustavio i trazio mi prvu pomoc, bas zbog nje sam i uzimao kofer, jel nema bas mesta ispod sedista.. E jel moze neko od spidasa da napravi neku slicicu lanca dok je mootor u normalnom polozaju samo da vidim koliko pod njegovim opterecenjem treba da bude zategnut .. Hvala unapred :)

Ali problem je sto ja imam prvu pomoc za auto sto se pre koristilo, nemam za motor posebnu pa ne znam da li moze proci ova???? Sta mislite?

 

Danas sam prosao pored pandura ali me nije zaustavio, namerno sam na kruznom toku izbacio dva puta zmigavac da vidi iako nijedan auto nije bio, nebi da placam 3000din za zmigavac. Evo ovaj moj kofer na motoru, nov je, platio sam ga 25E. Evo ti slike kada sam na motoru, zumiraj sliku i videces da je zategnut lanac a nije ni mnogo, dovoljno.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 363 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000V '09

Nadji negde galenikinu prvu pomoc, nije skupa, tipa 1000 din, a znaci.

Nemas je gde ako nemas kofer, to je cinjenica, ali bolje nego par soma za kaznu.. plus bodovi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja