Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 824 postova

 

 

Jel stavljao neko sportski filter vazduha da bude bolji zvuk?

 

A sta fali originalu, ima zvuk kao Jap...c :takoje::neznam:

Pa ne fali nista, ali pitam da nije neko stavljao da se jace cuje i koji bi mogao filter. A dvoumim se da li da secem auspuh i da ga izbusim kao sto su neki na youtube i ovde na forumu. Kada bi mogao uzivo da cujem zvuk auspuha prepravljenog pa da uporedim sa fabrickim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Danas sam vozio motor i izgleda da mi je crkao akumulator ne dopunjava se. Ne znam da li je bas do njega ili do one 'spravice' sto ga puni u voznji. Inace 2 godine mi je star akumulator, fabricki.

Sta mislite da prospem svu kiselinu, napunim ga destilovanom vodom i stavim na punjac? Mada ako su mu komore sjebane onda moram nov uzeti. Koliko je nov sada?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Evo juce se radilo na motoru, bio je lep dan. Posto sam ga bio rastavio zimus jer sam imo nameru da ga detaljno sredim, pa je sad trebalo da ga sastavim. Ostalo mi bilo jos par delova da se opere, al sve sam resio, sad je full picnut :)

P3010150.jpg

P3010173.jpg

P3010174.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

pa ja ga vozim bez akumulatora od kada je pocelo hladnije vreme i danas sam ga vozio, nije se nista desilo. slabije je svetlo bez akumulatora i kada se stisne kocnica prednje svetlo manje osvetljava ali moze i nocu da se vozi normalno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

Pozdrav drugari :) Kako idu masine ? :)) Resio sam onaj problem sa gusenjem i bilo je to da se od stajanja nakupio talog u karburatoru i zacepio dizne izgleda, ociscen je i sad ide ko zmaj ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Meni se vratio akumulator u zivot, punio ga 12h i sada radi kao sat a nije se mogao ni dopunjavati u voznji i nije nikakve znake davao, mislio sam da je za bacanje, a ponovio sa se, kupio kofer 30L.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

Samo nek idu, zmajevi :D

Moj ide kao mali zmaj! Sve radi i pali iz prve! Za sada! :lol: Za danas sam planirao malu voznjicu, lepo je vreme... :lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Beograd

Drugari zanima me jedna stvar zelim da kupim novi Keeway Speed ali mi se ne svidja ono novo prednje svetlo vise volim old school fazon od modela iz 2008 og dali znate dali se i za 2011 proizvode takvi modeli i gde imaju da se kupe? Hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

E jel radi mas i jel imaju delove, zove me lik i prica kako mas ne radi i nemaju delove, on kaze da je zvao i da nema nikog i da su zatvorili? Posle kaze da mi nudi neku smesnu sumu jer kao nema delova za njega? Mislim da me przi a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Професор, 332 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati ST2 944

E Goblin jel znas mozda da li u masu jos uvek radi neka zena srednjih godina ?ove se Sneza .

Kada sam ja poslednji put isao, pre 3 meseca, bila je jedna zena za pultom, koja odgovara tom opisu! Da li je jos uvek tamo, ne znam... :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

I meni ide lepo motor, ali sam imao problem sa korozijom u rezervoaru, gusi mi se motor, pa sam rasturio karburator i ocistio ga, kao i filter goriva. Sad radi odlicno, videcemo dokle. Sad se samo ceka vikend i lepo vreme da se oplete malo neka mini tura. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

drugar hoce da kupi speed-a 125, pa me zanima kako su se pokazali, regler i sl, da li imaju neke boljke, 150ccm vozim i znam da su dobri, 125 nisam imao prilike da vozim pa da pitam, i napisite koliko su vam ukupno presli motocikli i koliko ste vi sa njima presli.

pozdrav :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Si-MKSA

 

Gde ti tacno curi gorivo? Kada zavrnes slavinu jos ima goriva u karbu pa moze motor da radi i 5min na leru dok se ne ugasi. Ti samo neke zezancije imas sa njim, jbg.

 

nesic1

 

7000km, nov kupljen, nikakvih popravki, tri puta riknulo prednje svetlo, nemam sta vise da kazem. Inace ga i turiram a bilo je price da hoce da se nesto otkaci kada se turira u crveno ali se to meni nije desavalo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja