Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Ako ga nisi ugreji i odma ga vijas to je sasvim normalno, sacekja da se ugreje i ice lepo. Kad ga upalis daj mi sauh do kraja i kako se greje polako odpustaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Ja povucem sauh skroz, upalim ga, vratim malo sauh i odrzavam gas, ne pustam jer hoce da se ugasi, tako 2-3minuta i onda ga provozam malo, dovoljno mi je lupam manje od 1km i vratim sauh i onda daje gas i ide normalno. Kada je pod sauhom stuca kada dajes gas i ne moze preko 50-60km/h.

Ako je do toga, ako nije onda bi trebalo da odes kod majstora...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

a ja ga upalim i drzim sauh dok se ne stabilizuje rad motora onda ga vratim skroz i provozam ga nekih 500M i onda tako u drugoj na malo vise od pola gasa na nekih 50 60 kao da mi se gusi, to moze biti do toga sto ne zadrzim sauh pa je ladan jos ? A nesmem dalje da ga vozim nije jos registrovan pa se bojim milicije.. Mislis da se ne bih gusio kad bi ga duze vozio ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Moj se lako zagreje manje od 1km i onda normalno ide. A jel ti sa sauhom ide normalno, ne gusi se? Pitam jer ima nekih speed-a koji normalno idu sa sauhom, a kada vratis sauh ugasi se a mozes ga vozati pola sata, to nije dobro uopste. Sada je hladno vreme i treba malo vise da se zagreje motor, sacekaj jos malo da odg neki drugi forumasi, koji imaju speed duze vreme.

A moj savet ti je da ne cackas sam kada si ga vec skoro kupio nego lepo ga odvezi u servis i zali se. Inace u drugoj da vozis 50 je mnogo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ma mora da ti se zagreje motor da bi lepo radio, ne moze odma da leti, a i nije zdravo za agregat kad je hladan da ga cepas u pator,

drugo, nova ti je masina moras polako da je razradjujes ne moze odma u patos, jel imas uputstvo za njega

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova

pa kad otopli razradjivacu ga ja nego probao sam ga malo tu po ulici par stotina metara i onako kao da se gusio u drugoj i trecooj kad mu dam gas, pa ne znam do cega moze biti.. ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 46 postova
  • Lokacija: Vojvodina
  • Motocikl: honda cb 500 x

Pozz

 

Fokus 2005- ti je(juce) lepo objasnio kako da radis u praksi :takoje: , a uputstvo procitati vise puta i toga se pridrzavati.. :care: :care: :care: :care: :zdravo::stabre::zbunjen::care: ,jer kako ga cuvas -tako ce ti sluziti :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Reko sam ti, to je normalno da se gusi kad je ladan, a takodje je normalno i da se gusi kad ga vozis vruceg pod sauhom. Moras da predjes bar 100km da upoznas motor i neces imati problema.

 

A sto se mog KIwija tice, danas sam se malo vozo, izvadio sam mu akumulator pa cu probati neki nacin ozivljavanja da primenim, mozda urodi plodom jer mislim da je propo samo zbog nekoristenja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

Jel moze mala pomoc..

 

kupio sam alarm za kiwija, utakno ga u dzeksnu sve lepo montiro, i sad je doso red na probu,mo alarm lepo radi zavija,zmigavci trepte kad treba, al kad probam da upalim sa dajinskim motor zavrgle par puta i nista, kad opet pritisnem on opet zavergla i izgori osigurac, pa sam opet pogledo upustvo,sve je dobro povezano, zamenim osigurac i opet isto, jel zna neko sta je ciniti da proradi i dajinsko pajenje?

 

hvala unapred

 

pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Izgleda da si stavio pogresan alarm pa zato ne moze da se upali, isto je i kod mene bilo, pisao sam o tome kako mi je majstor ubacio drugi alarm i nije radilo samo daljinsko paljenje isto kao kod tebe vergla i nista. I kada sam ga odvezao kuci i malo stiskao alarm da probam osigurac mi crkne, pa ga upalim na kurblu, odvezem kod majstora i stavi mi pravi alarm, pomesao...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

Izgleda da si stavio pogresan alarm pa zato ne moze da se upali, isto je i kod mene bilo, pisao sam o tome kako mi je majstor ubacio drugi alarm i nije radilo samo daljinsko paljenje isto kao kod tebe vergla i nista. I kada sam ga odvezao kuci i malo stiskao alarm da probam osigurac mi crkne, pa ga upalim na kurblu, odvezem kod majstora i stavi mi pravi alarm, pomesao...

A inace mi je predlozio da spajam zice da moze i daljinsko paljenje...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

fokus2005. Jel znas mozda koji ti je alarm ubacio? (zanima me onaj koji ti nije radio i onaj koji ti radio).

 

Dali su mi ideju, da umesto osiguraca stavim obicnu zicu..sta vi mislite o tome?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 824 postova

fokus2005. Jel znas mozda koji ti je alarm ubacio? (zanima me onaj koji ti nije radio i onaj koji ti radio).

 

Dali su mi ideju, da umesto osiguraca stavim obicnu zicu..sta vi mislite o tome?

Nazalost ne znam, bilo je davno... A ne znam gde si ti uzeo tvoj alarm i jesi pitao majstora svog koji treba.

Hm, obicnu zicu... :neznam: :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Motocikl: Kiwi speed125

ja sam pito tamo gde sam kupi motor da mi oni ubace alarm, oni su rekli nemoze, jer cim ubace gubim garanciju, pa sam ja na svoju ruku uzeo alarm preko limunda u pitanju je (link dole) ovaj alarm.(dzeksna se uklapa, pa sam mislio da alarm odgovara za ovaj motor 100%, ali sam se prevario izgleda)

 

Tekst koji želiš

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja