Jump to content

Moto Zajednica

Keeway Speed 125/150

Recommended Posts

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Dorćol (BGD)
  • Motocikl: Keeway Speed 150 (Black)

@darosavac

Ok ... eto onda neka bude 350 evra! :) Meni se iskreno ne žuri, skupiću ja tih 150e za popravku kad-tad. Do kraja leta sigurno. Ako neko bude želeo, hteo ... neka se javi.

@Swa

Оtkud ja znam ... nisam ja majstor i stvarno se ne razumem u to mnogo. Nije rekao da se stalno to dešava, već da se dešava. Verovatno je tako, ipak on radi u servisu i dođe mu mnogo kw sa razno-raznim kvarovima. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd - Arena
  • Motocikl: Freewind

treba mi savet ili pomoc ili kako god...

kao sto i sami znate uz tablice se dobija i nalepnica...gde ja to da nalepim na speed-a?

hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ja sam zalepio na donji deo km sata, iza fara. Zaustavio me pandur i rekao mi da treba da bude na ravnoj povrsini napred, ja sam mu prodao pricu da sam "sakrio" nalepnicu zbog prasine i kise, i nije mi nista kenjao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha DT 80 Keeway speed 150

Pozdrav braco kinezi:) Ja raznisljan da se rastanem od svog speed 150,uzeo bih nesto vece.visok sam 193cm i 100+kg pa ni i ne stoji nesto.

Motor je 2007god presao 10000km. gume ok aregat odlican,ne trosi ulje nije mastan,pali na dodir i ided odlicno,Kad sam ga ja uzeo bio je malo zapusten,neuredan i ja sam ga sredio koliko su ni vreme i novac dozvolili.. Zamenio sam lanac,sve lezaje u zadnjem tocku kao i gumu u tocku.

Sad vas da piram koja je realna cena za ovaj motor?

Da motor nije registrovan a BG je.

POstavljam slike cim uhvatim vremena da ga uslikan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 52 postova
  • Lokacija: Beograd - Arena
  • Motocikl: Freewind

Pozdrav braco kinezi:) Ja raznisljan da se rastanem od svog speed 150,uzeo bih nesto vece.visok sam 193cm i 100+kg pa ni i ne stoji nesto.

Motor je 2007god presao 10000km. gume ok aregat odlican,ne trosi ulje nije mastan,pali na dodir i ided odlicno,Kad sam ga ja uzeo bio je malo zapusten,neuredan i ja sam ga sredio koliko su ni vreme i novac dozvolili.. Zamenio sam lanac,sve lezaje u zadnjem tocku kao i gumu u tocku.

Sad vas da piram koja je realna cena za ovaj motor?

Da motor nije registrovan a BG je.

POstavljam slike cim uhvatim vremena da ga uslikan.

 

 

pa realno je 700-800 eura.taklo im se krecu cene.a i nov je stvarno jeftin.. eto :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha DT 80 Keeway speed 150

Evo i slicica!!! Ja cu ivig dati za 650 posto nije registrovan, Ako nekog forumasa zanina neka javi na pp, pa cemo se dogovoriti.

Realno odlican motor za te pare. Sedi i vozi.....

post-1770-0-71931600-1310243345_thumb.jpg

post-1770-0-08752700-1310243352_thumb.jpg

post-1770-0-77850500-1310243358_thumb.jpg

post-1770-0-55987300-1310243366_thumb.jpg

post-1770-0-59857300-1310243372_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdrav ljudi,

Danas sam imao nesreću da budem u bliskom kontaktu sa nekom gospođom koja me "nije videla", i skršio sam blatobran i pokrivio sigurno jedan štap, a možda i još nešto. E sad, taj štap nije nešto specijalno kriv, ali je kriv, pa reko da li imate neku preporuku kod koga da idem da to ispravljam ili da kupim nov koji košta 4400din bez montaže. Inače motor ide pravo i kada pustim ruke sa volana, a ni ne cima mi se pri kočenju, jedino što mi volan stoji udesno i ne mogu to da ispravim.

Otvoren sam za sve predloge, samo da što pre to rešim da se ne vozim autobusom po ovoj vrućini! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 347 postova
  • Lokacija: Zaječar
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer

Jesi li siguran da je iskrivljen štap? Možda je samo mrdnuo u trouglovima. Opusti (ne odvijaj skroz, smo opusti krug-dva) ona dva štafa odozgo na trouglu kojima se fiksiraju štapovi i onaj centralni, stani ispred motora, nogama stegni točak a rukama uhvati ručice i probaj da to vratiš pa javi šta si uradio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Štap je kriv sigurno, vidi se golim okom da je malo kriv, ali za svaki slučaj sam sad bio do garaže i probao da otpustim te šrafove i nisam ništa uspeo, vrlo brzo se volan vratio u krivi položaj, a pošto sam danas izleda maler nisam mogao ni pošteno da probam motor jer mi se probušila zadnja guma, tako da ako neko zna gde da kupim gumu (i spoljašnju i unutrašnju) nek mi kaže.

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Elem braćo SPEED-eri juče probusim gumu i kad sam je skinuo,nadjem da mi je gumena zvezda u lošem stanju.Loši su mi i ležajevi koje sam nabavio nove i kvalitetne i odmah zamenio,medjutim ovu zvezdu naručih kod lokalnog servisera kog sam čekao par sati da mi javi da je naručio,i kada mi je rekao da treba da platim 1200 dindži za to učinilo mi se skupo,jer koliko se sećam to je koštalo oko 500 dinara..klepio me po ušima jel da? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

А део си ипак нашао, зар не?

 

Да само знаш колико људи би и преплатило, само да нађу неки део за "кинеза".

Promenio član Blackbite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Tako je nasao sam deo,ali za Keeway postoji prilicno dobra servisna mreza i delovi se relativno lako nalaze pogotovo ti koji spadaju u potrosni materijal.

Promenio član Blackbite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi jel zna neko gde mogu da kupim novi zadnju gumu, a da nije Kenda, nesto sam kopao po netu i nasao samo na jednom mestu Metzeler me22 i to pise na sajtu da imaju, znace tek sutra da mi kazu da li ih imaju stvarno na lageru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF600n

Ljudi jel zna neko gde mogu da kupim novi zadnju gumu, a da nije Kenda, nesto sam kopao po netu i nasao samo na jednom mestu Metzeler me22 i to pise na sajtu da imaju, znace tek sutra da mi kazu da li ih imaju stvarno na lageru.

 

Meni je drugar koji radi motore nabavio Metzeler,ekstara je i sara i guma ali me je izasla oko 7600,ja sam prezadovoljan gumom.Mislim da su mu je poslali iz Madjarske...Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Hajde ako nadjes tu gumu javi gde si je nasao i po kojoj ceni.Meni je danas ova fabricka crkla skroz izletele zice sa unutrasnje strane,trazio sam i po netu i po prodavnicama ali svi mi kazu da je to stara dimenzija gume i da ih ne nabavljaju :zbunjen:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Nasao sam Metzeler me22 3.25-18 ali sto se mene tice mnogo je to para, mislim da mi rekose da je 6700 din, a guma je proizvedena 2008. godine. Za montazu traze 1600 din. Ja trazim dalje, pa ako nadjem javljam, mada je meni veci problem unutrasnja koja je busna na 10 mesta, a nju ne mogu da nadjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Jesi li probao da trazis na IPG(intrenet prodaja guma)mozda tamo nadjes unutrasnju.U pravu si za tu spoljasnju mnogo je to para,ja sam uspeo da nadjem polovnu METZELER sutra mi covek salje post expressom.Ako ti igra neka polovna imas na Bubanj Potoku subotom da nadjes,meni je drugar juce nasao jednu za 2000din. ali vec sam se bio dogovorio sa ovim momkom da mi posalje. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Da li neko zna gde moze da se naruci neki deo za Speed-a, a da nije u onaj servis u Mirjevu, posto oni nemaju trenutno (kao bice za 10 dana). Znam da oni uzimaju iz Paracina delove, zvali su ih i nemaju taj stap koji meni treba, pa reko da nema jos negde delova...mnogo mi da cekam, minimum, 10 dana, uvenucu na ovoj vrucini :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova
  • Lokacija: Beograd

Znaci mrka kapa...al nema veze, dobro u svemu ovome je to da sam od silne nervoze uzeo sam i rasturio prednju viljusku i ispravio levi stap na presi, malo sam bio zeznuo stvar posto sam utisnuo stap na jednom mestu, ali sam i to resio cekicem i jos nekim pomagalima specijalno napravljenim za tu priliku. ;) Sad mi tocak stoji dobro, sutra cu da probam kakav je u voznji kad mi se napuni akumulator. Pre toga sam zakrpio zadnju gumu i namestio centralni stender koji mi je falio na motoru. Tako da ako nekom, ne daj boze bude trebala pomoc oko svega toga tu sam. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 151 postova
  • Lokacija: obrenovac,zvečka
  • Motocikl: Yamaha Diversion 600

Verovatno je bilo diskusije na ovu temu ali zanima me jel neko stavljao siru gumu napred od ove fabricke 2.75x18 stavio sam pozadi Metzeler 3.5x18 i odlicno se ponasa po kisi a i lepse mu stoji.Promenio bih i prednju ali koliko sam gledao nema bas nesto prostora ispod blatobrana ima nosac koji je skoro uz samu gumu jedino njega podizati nekako :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja