Jump to content

Moto Zajednica

freewind nece da upali

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Sinoc mi se u voznji nesto poremetilo, sreca pa sam bio blizu kuce pa sam se nekako vratio. Jedva je upalio i konstantno se gasio na leru. Danas sam pokusao da ga upalim i svaki put sastavi i iako mu je povucen sauh i drzim gas odmah se ugasi. Ocistio sam svecice, kontakte na CDI-u, pregledao sva creva na karburatoru, proverio da li baca gorivo i sve deluje ok ali nista se nije promenilo. Ako neko ima neku ideju sta bi moglo da bude neka napise, bio bih mu zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Jel ima neko predlog gde bi mi bilo najjeftinije da uzmem delove za masinu. Desila mi se neka havarija pusta ulje u cilindar i nema kompresiju. Ono sto je sigurno da cu menjati su karike i dihtunzi a kad ga otvori majstor ko zna sta ce sve jos trebati. Planiram da ga sredim pa bih menjao sve sto je potrebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova

takođe sam nesrećni ponosni vlasnik freewinda koji se ponaša kao i tvoj u prvom tekstu.Već par puta mi se to dešava upali najnormalnije radi neko vreme i onda ga uhvate lutke da se gasi na leru,neće da prima gas normalno...nekako se dovučem do kuće...par voznji sve bude ok pa opet.sad pred Božić upalio najnormalnije i radio super do žarkova i onda počeo da j...

Imaš li neki savet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja