Jump to content

Moto Zajednica

MSM Petošević

Recommended Posts

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Isao da vidm KLE500

Zovem prvo telefonom da pitam za radno vreme kazu mi od 00-24h  ??? ??? ???

Ljudi ja ocu da vidim i mozda kupim motor-to mogu i u 3 ujutru (pomislih na trenutak da zivim negde u usa)

AAA ne perionica radi od 00-24h

Dobro dosao ja sutra setam,trazim,pitam kazu mi idi na blagajnu i pokazuju na limenu trafiku kao na autobuskim stanicama-ona me uputi na sprat iznad servisa gde me doceka neka devojka koja mi pokazuje opremu i govori ta ti je jakna dobra lepo ti stoji samo da proverim da nije gazdina da je ne prodam slucajno kao sto sam proslu (gazda skine jaknu i ostavi u salon-tj na tavan a ona proda polovnu kao novu  ;D ) pitam zaasto je ova kaciga skuplja od ove,koji je sastav.. ona kaze nemam pojma meni je ova lepsa..

rekoh dobro aj da vidim taj kle zbog kojeg sam dosao a ona mme pita pa zar nisi bio u salonu? salonu? kojem salonu? pa onaj dole na travi..

Tamo stoje 4 motora u staklenoj kucici,nema mesta za 5ti i to je salon  :(  kle500 nemaju, hvala dovidjenja

verujem da ime Petošević nesto znaci ali mislim da ne bi trebali da nekoga ovaste za dilera ako nema minimalne uslove i ocucene ljude da isto prodaju

Prica u Mimoto je skroz ok i devojka zna sta radi i sta prodaje-mozda cak i vise od svakog prodavca kojeg sam posetio a posetio sam ih skoro sve

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Malo si preterao sa ocenjivanjem prodajnog salona.  :)  Motori stoje u izlogu i lako su vidljivi, možeš da ih kupiš, novi su, radnja se bavi prodajom motora... to stvarno jeste prodajni salon.  :)  Da li su zidovi od lima ili duplo izolovana gradnja, pa i nije suštinsko pitanje. Malo poređenje: hotelom se naziva i Hajat i npr. Hotel Beograd u Sarajevskoj, a razlike itekako postoje. I u izgledu i u profesionalnosti osoblja...

Nemam nikakvog interesa da branim pomenutu radnju, samo se pozivam na još malo objektivnosti.  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Svaki pocetak je tezak, ipak...

 

U oktobru 2006. sam isao kod njih da se raspitam za Versysa. Nisu znali sta je to. I pri tome ne mislim prodavacicu u kucici, nego na nekog decka na koga me je ona uputila. Zamolio sam ih da provere sa Kawasakiem i dosao sutradan. Rekli su da pre marta ne postoji sansa da se nabavi i to ako se odmah da kapara.

 

Pocetkom decembra, Versys je vec bio kod mene u garazi, preko Culeta iz Novog Sada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 807 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

Da, ovo je na žalost objektivno.

Problem je ili neobaveštenost prodavaca ili nesposobnost da se neki artikal transportuje/ocarini/izloži ili pak u samoj Kawasaki distribuciji. Nas kao krajnje kupce i ne zanima gde škripi, rezultat je da motora tu nema.

Nadam se da ćemo našim kritikama doprineti da se stanje popravi. Ja im (kao i svim radnjama koje se bave prodajom i servisiranjem) želim uspeh, jer time će nama, potrošačima biti lepše.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Jednom od članova foruma je bio dovoljan telefonski poziv kako bi shvatio da ne želi da kupi motor kod gosn Petoševića. Sledeći poziv je bio ka Culetu i čovek je sutradan otišao kod njih i ostavio kaparu. Motor mu je isporučen tačno na vreme i svaki segment dogovora je ispoštovan...

Čim budem u mogućnosti da kupim nov motor idem preko po Hondin model za koji se budem odlučio.

Žao mi je što je tako...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Ne znam da li se naziva salon ako u njega nemozes da stavis vise od 5 motora ali hajde da kazemo da se naziva.E sad da ljudi nemaju kintu to bih razumeo jbg dobro je i to za pocetak u kombinaciji sa trafikom ali da li si ti video koji su automobili parkirani pored,koja kinta se tu obrce i koliko ima vlasnik-samo sam hteo da kazem da je hteo mogao je to mnooogo ozbiljnije da uradi.nije da nema sredstava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Posredovao sam u kupoprodaji vise motora kod njega i u principu svi su zadovoljni, cak je postojala spremnost i za korekciju cene.Sto se tice salona, pa osim Culeta i Petosevica maltene i nemozes da vidis nigde vise izlozene motore (cast Rodi).To kakav je auto park tamo izlozen to je njegova privatna stvar, na kraju krajeva niko nikoga netera gde i sta ce da kupi.

Manite se ljudi vise bespotrebnih pljuvanja.Kupi motor, budi zajeban pa onda udri iz sve snage.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Posredovao sam u kupoprodaji vise motora kod njega i u principu svi su zadovoljni, cak je postojala spremnost i za korekciju cene.Sto se tice salona, pa osim Culeta i Petosevica maltene i nemozes da vidis nigde vise izlozene motore (cast Rodi).To kakav je auto park tamo izlozen to je njegova privatna stvar, na kraju krajeva niko nikoga netera gde i sta ce da kupi.

Manite se ljudi vise bespotrebnih pljuvanja.Kupi motor, budi zajeban pa onda udri iz sve snage.

 

Stvarno nisam imao nameru nikog da pljujem.

Meni je to jednostavno izgledalo smesno a devojka koja radi nezna nista o motorima i opremi-eto samo to sam hteo da kazem da ljudi znaju sta ih ceka jer sam video da ne postoji tema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: nista do daljneg. . .

e sto se mene tice od svih salona u gradu koje sam obisao kod petosevica jedino neznaju nista o tome sta prodaju!!!

Otisao sam da se raspitam oko ER6n-a za kupovinu na guzing i da vidim kolko sta kosta.Ja dobar dan oni meni Cao,toliko o poslovnosti!Ja pitam za motor koji me intersuje ona devojka sto radi ni cenu nezna,ja je pitam za lizing kaze ne zna moram gazdu da pitam.pitam kolko tacno po katalogu motor konja ima kaze ona 750 kubika i 80 konja.Ja je pogledam onako malo bledo i pustim je da prica i pazljivo slusam.Ona je meni u detalj opisala motor koji me ne zanima ili ti Z750!!!!Pustio sam je da zavrsi onaj text koji je napamet naucila zahvalio se i otisao . . . .toliko od mene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja