Jump to content

Moto Zajednica

DIVCIBARE 20.-22.JUL

Recommended Posts

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Zavrsi se i moto-skup na Divcibarama.Malo je nezahvalno da o njemu govori neko iz kluba organizatora skupa,tako da cu komentare ostaviti drugima.

Moj sin Vuk

AwnJh_mojsinvukln6.th.jpg

Pila se kafa,a bogami i pivo

VLLbv_pilasekafaabogamiipivomt2.th.jpg

Taxi band Zenica

yzKuQ_taxibandzenicain7.th.jpg

Malisa i Bambus

2tFz3_malisaibambusll4.th.jpg

Prirodne lepote

pjjpg_prirodnelepoteov3.th.jpg

Prijatelji

404.jpg

Mirno i opusteno

404.jpg

9GPpa_dogadjanje2vl6.th.jpg

aMSfF_dogadjanje3vn3.th.jpg

Pozdrav za Forumase sa kojima sam se video Gordanmg,Dav 8386,Pedriic,a jos vise za one sa kojima nisam uspeo da se vidim jer sam morao da se spustim u Valjevo na 4-5 sati zbog porodicnih obaveza.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 631 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: Honda Africa crf 1000

stigao sam u petak oko 14h na skup,i bio sam medju prvima,koji su pristizali u kamp,zahvaljujuci pravim domacinima ,proveo sam jedan nezaboravan skup,ali sam nazalost morao da se vratim u sobotu oko 10 h pre podne,tako da sam najlepsi deo propustio

upoznao grunfa 014(nadam se da negresim)i domacina vudu,odnosno sasu,koji je strava lik,i jako,jako mi je drago sto upoznah  tako dobrog coveka  i bajkera(nadam se da nije gubio carape i u subotu ;D)

veliki pozdrav za sve ljude iz valjeva,i za on koji su bili na skupu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Bas sam se danas cuo sa prijateljem iz Ca,vozi Z1300 crveni komplet preradjen,mozda je neko primetio Californija tablice,redak primerak..

Kaze mi da je skup bio odlican i da se super proveo.Ja nemam razloga da neverujem,jedino mi je mnogo zao sto nisam i ja bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Bas sam se danas cuo sa prijateljem iz Ca,vozi Z1300 crveni komplet preradjen,mozda je neko primetio Californija tablice,redak primerak..

Kaze mi da je skup bio odlican i da se super proveo.Ja nemam razloga da neverujem,jedino mi je mnogo zao sto nisam i ja bio.

Primecen i te kako i on i masina.Bio najcesce sa ostalim Cacanima.Inace coveka znam iz vidjenja i od ranije,a poslednji put vidjen na putu za Trebinje ako me secanje ne vara.

Ujedno veliki pozdrav za Magnuma iz MK Spid koga ne navedoh u prethodnom postu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

 

  Pa mislite na Kovaca iz Cacka legendu cacanskih bajkera u zadnje vreme forsira taj motor a inace poseduje novu  MV AGUSTU bio je u Trebinju .Super lik zna mnogo o motorima .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Bas sam se danas cuo sa prijateljem iz Ca,vozi Z1300 crveni komplet preradjen,mozda je neko primetio Californija tablice,redak primerak..

Kaze mi da je skup bio odlican i da se super proveo.Ja nemam razloga da neverujem,jedino mi je mnogo zao sto nisam i ja bio.

Primecen i te kako i on i masina.Bio najcesce sa ostalim Cacanima.Inace coveka znam iz vidjenja i od ranije,a poslednji put vidjen na putu za Trebinje ako me secanje ne vara.

Ujedno veliki pozdrav za Magnuma iz MK Spid koga ne navedoh u prethodnom postu.

Vudu a ne spominjes vencalje u crkvi Svetog Pantelejmona na Divcibarama, molim ljude koji su slikali da se izbaci neka slika sa bajkerskog vencanja!!!

Vodili smo jedan pravi prijateljski razgovor i drago mi je sto smo se blize upoznali.

Ej bio pasulj extra i naravno tanjira kolko volis!!!!! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Nasi prijatelji Ivana i Dejan iz MK FAMILIJA ulepsase nas skup svojom  odlukom da se vencaju u crkvi na Divcibarama.

Na zalost ja sam bas tada morao do VA tako da od mene nema slika.

Gordane,dobro prodjosmo sa tanjirima ove godine,a s pasuljem jos bolje! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 774 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1250GS ADV

Evo da i ja pošaljem neku sliku sa  skupa

 

404.jpg404.jpg404.jpg

FvgDP_graphic1kq6.jpg

ehr9D_img3197ib4.th.jpg

 

Pogađajte čije je ovo duperište

 

jSeNP_img3199jc1.th.jpg

 

Mislim da je ovo jako dobro zaštita od sunca z ažmigavce , jedini problem je da postoji mogućnost matiranja stakla.

 

u povratku smo Kamikaza , Coba ( moj kolega) i ja svratili do letnje bašte u Bogovađi

 

404.jpg89god_img3221dh0.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Ovaj skup treba svakako pohvaliti.Konacno nesto malo razlicito.Docek je bio vise nego prijateljski,znaci nije bilo daj pare pa udji,prrvo si morao da se pozdravis sa svima na ulazu pa ako te neko od organizatora prepozna onda padne i ljubljenje/dobrodosao brate/.Naplatili su oko 300 ulaznica po talijanovoj prici,mnogi su prosli sa strane bez placanja sto nije nimalo lepo ljude to ipak kosta.Prostor za pricu,pasulj nigde lepsi,igre nigde tako interesantne ono partizansko puzenje po travi cese dugo pamtiti.I vrh,vencanje u crkvi bravo za Dekija i Ivanu i familiju

Malo je na kraju ukvarilo utisak ono na kraju sa koncertom i Lionsima mislim da nije nimalo lepo prema gostima,kome se nije svidjala muzika,meni nije prvom,mogao je da upali i da ode a ne da miniraju onako klince i skup.To je neka njihova Valjevska zajebancija neznam o cemu se radi neko ce to verovatno objasniti

Ipak bravo Bajo, bravo Divcibare

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Nisam bio zbog obaveza, ali su mi se maskote kluba Caper i Peca vratili tek danas. Tako da sam siguran da je bilo dobro. Caper mi je javio, da ce doci do sjedinjavanja (predlog) 3 kluba ( koliko sam uspeo da ga razumem) Stiski Lavovski Maratonci (uh, je..., gde bi nam bio kraj). RAZMOTRIKEMO!!!

 

Pozdrav za Vudua (Saleta) i cestitka za dobru organizaciju.

 

Noca1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Ma odobro ljudi,hvala na pohvalama.To sa Lion's nije bio nikakav problem.Malo alkohol ucini svoje,ali smo mi, hvala Bogu ,izmedju nas dobri drugari.

  A ti brate Noco,znamo se sto godina,a ne znah da si ti Trifun.Puno pozdrava za tebe!

  Masu slika mozete pogledati u galeriji na www.tattoobife.com

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

malo sam zakasnio u subotu posto nas je jedno jagnje presrelo podno bukova :), ulaz niko nije ni trazio da platim ,mnogo poznatih likova ( nisam uspeo da konacno upoznam Vudu- a ,sledeci put valjda ) pasulj nisam probao ne ide na jagu :) ,vratio se oko 22.00 do Valjeva zaseda postavljena sa  srnecim gulashom , sve u svemu lepo mesto i lep provod jos kad bi ponekad Fijuku uzeli mikrofon :)

pozdrav i bravo Valjevci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Bilo je sve uredu,i ja sam došao kasno ostavio motor Dači na ulazu i vratio se oko pola nići ali po mojoj proceni bilo je OK.Mesto je super.Pozadrav organizatorima.Više ljudi sam video u nedelju ujutru kada sam progledao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Beograd-Lazarevac
  • Motocikl: BMW R 1200GS

Evo da i ja pošaljem neku sliku sa  skupa

 

404.jpg404.jpg404.jpg

EK9np_graphic1kq6.jpg

cCBrQ_img3197ib4.th.jpg

 

Pogađajte čije je ovo duperište

 

48Cp7_img3199jc1.th.jpg

 

Mislim da je ovo jako dobro zaštita od sunca z ažmigavce , jedini problem je da postoji mogućnost matiranja stakla.

 

u povratku smo Kamikaza , Coba ( moj kolega) i ja svratili do letnje bašte u Bogovađi

 

404.jpg3GDCV_img3221dh0.th.jpg

Ja lepse slike ne videh skorije, ovo treba u neke inostrane novine da izadje. Svaka cast Gogice ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Majilovac

Vudu, brate.

Novica Noca Trifunovic!

A sto *trifun3*:

1 sam ja -  vozim Triumph legend TT, 2 moj sin Sale - vozi Triumph T 509 speed triple (u kvaru je nesto) i 3 moj cale Dragisa ( gastarbajter u Becu) -  vozi, a sta bi drugo Trajk.

 

Pozdrav , brate i vidimo se.

 

Noca1

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

 

Ujedno veliki pozdrav za Magnuma iz MK Spid koga ne navedoh u prethodnom postu.

 

pozdrav tebi kao i svim ostalim bajkerima.malo sam se odvalio ali nista novo.ipak je bilo lepih devojaka tako da je sve to samo po sebi meni dovoljno za dobar skup

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC

Iako su promenili lokaciju na kojoj su pravili skup, mesto nije lose. Odlicno druzenje i zezanje. 

Miko sledeci put spavas u mom satoru da ne bi ja opet pakovao oba. Jedina primedba je ta sto me je Fijuk opet probudio sa turiranjem njegove karabatine.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Iako su promenili lokaciju na kojoj su pravili skup, mesto nije lose. Odlicno druzenje i zezanje. 

Miko sledeci put spavas u mom satoru da ne bi ja opet pakovao oba. Jedina primedba je ta sto me je Fijuk opet probudio sa turiranjem njegove karabatine.Pozdrav

Sledeći put kada se vidimo ja ću pakovati tvoj i moj šator-obećavam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 164 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: Honda CBR 900RR

Ako ove vrućine malo prestanu verovatno ću doći na Divčibare a ako bude 40 stepeni sedeću kod kuće.

Stariji čile

He,he meni se samo 2 puta ugasio motor do gore(zbog pregrevanja) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja