Jump to content

Moto Zajednica

Hells Angels na mala vrata? (sastanak u Blue Moon-u)

Recommended Posts

  • Drug član, 4275 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

???Pazr je ova tema jos asktuelna........... :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

evo ljudi za neupucene dokle su stigli HA...

http://www.hells-angels.com/

oni se zovu i 81(8 od 8 slovo alfabeta i 1 slovo)...

a i sta za njih znaci 1%...

imate i pitanja kako da se uclanite :D...pa pozurite dok jos ima mesta...

mnogih informacija mozete naci na ovom sajtu...

 

PS tacno se vidi dqa ima fali linija koja obuhvata nasu zemlju... i par ruskih zemalja(Ukraina,Belorusija...ako se ne varam)...

 

pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4275 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Mi znamo ko smo i sto smo,a posto nas oni smatraju"Banara drzavama" kao i statak sveta koji jos nije pocrveneo tako da nema velike brige

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 41 postova
  • Lokacija: a be Nis be...
  • Motocikl: Suzuki Burgman executive 650

Očigledno da je ova tema najposećenija ovih dana. Pročitao sam sve komentare pa daj i ja neku da napišem. Što se tiče dolaska HA u Srbiju oni su i ranije dolazili ovde ( sa "bojama" ) naravno. Vidim da će neko od ekipe da dođe na Surčin ali par godina unazad imali smo kontakt tj. bio nam je u gostima Hells (u Nišu konkretno). Čovek je o.k., takođe povremeno imamo kontakte i sa drugim članovima HA. O simpatijama ko ih voli a ko ne neću sada razglabati. Mislim da oko svega ne treba dizati prašinu, a ako neko želi da postane član HA, i ispunjava Uslove za to neka i bude. Jedan deo moje bivše ekipe otišao je u Ruske Night Wolfs MG, i želim im sve najbolje. Znači na ovim prostorima pored Amera ima i Rusa. Takođe postoji chapter HA u Moskvi. Znači jednom rečju i bajkeri su globalizovani, i ne vidim čemu toliki strah da li će HA otvoriti chapter ili ne.

Lično nemam ništa protiv ni HA ni Night Wolfsa, imam prijatelje i kod jednih i kod drugih.

Eto toliko, pozdrav.

Da bio sam ranije MC ako to nekom nešto znači...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ako vam fale neki postovi u ovoj temi to znači da im tu nije bilo ni mesto! Ovo je, ipak, malko ozbiljnija tema... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ovo je, ipak, malko ozbiljnija tema... ;)

 

Slažem se i ovu priču bih posmatrao iz dva ugla.

 

PRVO: Da li je uopšte tačno da HA imaju neke kontakte sa klubovima u Srbiji.Svi su uprli prstom u Valjevo ,klub "SLOW WHEELS" .Vudu to je tvoj klub i vjerovatno imaš nabolje informacije o tome,da li je tako ili ne,imate li neke kontakte ili ne...Poštujem ono što si rekao u ranijim postovima da je organizacija nekog kluba unutrašnja svar.Ne prozivam ni tebe ni tvoj klub i naravno nisi dužan ni da odgovaraš na ovo,ali ova priča će se otegnuti u nedogled,sa postovima rekla -kazala,pa bi bilo dobro da znamo o tome i iz usta onih u koje upiru prstom.Ovo je već ozbiljna stvar jer je u Pančevu bio prijedlog da se bojkotuje vaš skup i nije slučajno zakazan sastanak na tu temu, u Novom Sadu,baš u vrijeme vašeg skupa.

Jedna od svari koja bode oči je da ste prije nekog vremena promijenili "boje".Imam i vaše flajere sa pozivom na skup u "različitim " bojama.Istina je da vaš novi znak LIČI na znak H A.Isti takav znak nose na leđima,a i polukružnu prišivku na prednjoj strani prsluka i drugi "prozvani " klub NERETVA iz Mostara,BiH.Između vašeg i mostarskog znaka NEMA NIKAKVE RAZLIKE izuzev rasporeda slova,da ne kažem naziva kluba.Sam si postavio fotos u jednoj drugoj temi gdje je to očigledno.Ja nisam siguran da bi neki ovdašnji klubovi  nosili  boje koje liče na boje H A, a da im nije neko dao saglasnost za to. Dozvoljavam mogućnost i da sam pogriješio,ali nemoj da se ovo pretvori u glupu priču da vas neko kao nešto napada ,a vi se kao nešto branite...Poštujem i to ako ste nešto odlučili,vaša stvar,naravno niste djeca da vam neko lupa packe,ali poštujem i svaki otvoren razgovor u kome neko,koga napadaju i prozivaju,iskoristi mogućnost da kaže svoje mišljenje i prekine tračeve.

 

DRUGO:Ako bude tačno da H A ulaze u na ove prostore,na mala , velika vrata ili bilo kakava vrata,koliko to može biti dobro ili loše za to područje.Ja sa njima nisam imao nikakvog iskustva i volio bih da još neko,osim ovih koji su već pisali postove u ovoj temi,malo opširnije, argumentovano, iz ličnog ili "sličnog" iskustva ispriča koliko bi to moglo biti dobro ili ne i zašto. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Ovo je, ipak, malko ozbiljnija tema... ;)

 

Slažem se i ovu priču bih posmatrao iz dva ugla.

 

PRVO: Da li je uopšte tačno da HA imaju neke kontakte sa klubovima u Srbiji.Svi su uprli prstom u Valjevo ,klub "SLOW WHEELS" .Vudu to je tvoj klub i ...

imaju kontakte!!! siguran sam!!!

 

P S nisam mislio na slow wheels mislio sam na uopste kontakte u Srbiji!!!!!!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: between earth & sky
  • Motocikl: Aquila 650 custom

Ovo je, ipak, malko ozbiljnija tema... ;)

 

PRVO: Da li je uopšte tačno da HA imaju neke kontakte sa klubovima u Srbiji ? Svi su uprli prstom u Valjevo ,klub "SLOW WHEELS". Vudu to je tvoj klub ...

 

DRUGO: ... Ja sa njima nisam imao nikakvog iskustva i volio bih da još neko,osim ovih koji su već pisali postove u ovoj temi,malo opširnije, argumentovano, iz ličnog ili "sličnog" iskustva ispriča koliko bi to moglo biti dobro ili ne i zašto.

 

Da, da, ISTO. Ne imah iskustva s'dotičnim Angelsima pa neću ni da sudim.

 

Neka kažu koju reč oni koji su sastančili.

 

BTW. Juče bio u Pančevu svratio do Blue Moon_a... i ono NE RADI! Jel' to slučajno ili... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

 

BTW. Juče bio u Pančevu svratio do Blue Moon_a... i ono NE RADI! Jel' to slučajno ili... ???

Blue Moon radi obično poslije 16,00.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

ljudi nisam uspeo da sve procitam ali znam sta se desasva ,

moj savet je da svaku izdajnicku gruou koja je prihvatila da bude suport helsima u srbiji posetite i poskidate im ta obelezja i na sva usta da se zna da nisu dobro dosli ako ne sasecete to u korenu imacete ozbiljnih problema sa helsima , bice vam kao u bosni sa umproforom gde ce vam neko drugi kroiti sudbinu u vasem dvoristu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

ljudi nisam uspeo da sve procitam ali znam sta se desasva ,

moj savet je da svaku izdajnicku gruou koja je prihvatila da bude suport helsima u srbiji posetite i poskidate im ta obelezja i na sva usta da se zna da nisu dobro dosli ako ne sasecete to u korenu imacete ozbiljnih problema sa helsima , bice vam kao u bosni sa umproforom gde ce vam neko drugi kroiti sudbinu u vasem dvoristu.

e,tako to ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

voleo bi da ovaj post procitaju oni za koje je i napisan ili da im neko to prenese da ih ja ne bi pojeedinacno zvao.

 

krajnje je vreme da prestavnici velikih klubova sednu i razmotre ovu situvaciju i da se vec jednom udruze kako bi resili ovaj ne mali problem vezan za ulazak hellsa na prostore srbije .

ja licno nemam nista protiv hellsa ovde ih poznajem nekolicinu i ok su za druzenje,ali samo za druzenje u srbiji vam nikako nisu potrebni ,udarice pecat na  vasu zapüocetu  pricu vezanu za bajkerstvo u srbiji i cemu trud svih ovih godina??'' pocinju sa vrbovanjem suport klubova ,Baja iz valjeva koi kurac on u toj prici,za mene izdajnik ali ja bi mu to odbio na glupost jer ni sam nije svestan sta radi , neko bi trebao da mu skrene paznju a ne da ga tapse po ramenu i da mu daje krila za to.

bio sam u sapcu na skupu ove godine i vidim jednog momka bainog sa tim obelezjem i pitam ga sta mu je to on nije znao da odgovori vec mi kaze  ne znam ja pitaj baju pa dal je moguce.

 

necete imati identitet.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Vec smo na sastanku objasnili da smo bratski klub sa MC NERETVA Mostar,koliko god se to nekome svidjalo ili ne.Mogu samo da kazem da smo u Mostaro bolje docekani ne samo mi iz MC SLOW WHEELS,vec i svi koji su dosli iz Srbije(Daca Arhangel,njegov kum Duca,Ranko...),nego sto nas docekaju na mnogim skupovima u Srbiji.

Na sastanku smo prozivani da se vise druzimo sa drugima nego sa svojima iz Srbije sto je ordinarna glupost,a i ne zasluzuje da se o tome diskutuje.

Takodje smo prozivani sto su nam oznake na latinici,sto je potpuno debilno,jer 95%klubova u Srbiji ima oznake na latinici.

I na kraju,licno sam rekao da ljudi mogu da nam veruju ili ne,a da mi ne pada na pamet da secem desnu ruku da bih nekome nesto dokazao,pogotovo sto je  najglasniji bio Sergej(promenio 4-5 klubova)koji je i u Brothersima skoro napravio raskol po ovom pitanju.Znam samo da ce neki njegovi clanovi doci na |Divcibare.

Poslednji put postujem na ovu temu i kazem NE UVODIMO HELLS-e U SRBIJU(ne vicem) i nemamo sa tim nikakve veze.A ko ih docekuje na aerodromu,a usput ga nema na sastanku vidite u prethodnim postovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

  Iako sam rekao da necu vise postovati moram to da poreknem.

  Bilo je cak i ozbiljnih predloga da se dodje u VA i da nam se poskidaju boje.E bas bih voleo da vidim koje su to face koje bi izvele tu akciju?!!!

  Pa ljudi razmislite malo sta biste radili da neko dodje kod Vas u Vas grad sa istom idejom!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Ljudi , bajkeri , motoristi ajde molim Vas lepo da obustavimo ovu temu, necu je zakljucavati, ali pocinju ozbiljne prepirke i prozivke.Pa zar je stvarno tako lako zavaditi ljude na ovim prostorima , a nista konkretno ne uciniti.Nemojte ovaj forum koristiti za ovakve rasprave, hiljadu puta je dokazano da je monitor opasna stvar koja ne emituje emocije, a moze da napravi sranje i necije reci okrene ili napravi jos tezima nego sto jesu.

Sve Vas lepo molim da se druzimo i nastavimo sa temama koje smo imali do sada vezane za motore.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland

Da ali nije na ledjima i ne stoji u bojama tvog kluba.

ne , to je licno moj stav i ja smatram da treba da ga nosim jer motor i taj nacin zivota mi je u krvi i nikada me necete videti pre podne u odelu a posle podne u prsluku,za mene nema kisa nema sunce motor se stalno vozi u svakoj priilici.

za mene je motor nacin zivota

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

evo ljudi za neupucene dokle su stigli HA...

http://www.hells-angels.com/

oni se zovu i 81(8 od 8 slovo alfabeta i 1 slovo)...

a i sta za njih znaci 1%...

imate i pitanja kako da se uclanite :D...pa pozurite dok jos ima mesta...

mnogih informacija mozete naci na ovom sajtu...

 

PS tacno se vidi dqa ima fali linija koja obuhvata nasu zemlju... i par ruskih zemalja(Ukraina,Belorusija...ako se ne varam)...

 

pozdrav...

 

Sajt im je potpino klošarski...

A kladim se da svaki web designer ove banana države može da uradi kulturniji sajt žmureći...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Ja eto citam i pratim ovu temu,ponekad i nesto postujem iako nemam veze sa bilo kakvim klubom i malo me to interesuje,ali jednostavno dobro je znati sta se desava trenutno kod nas.Mislim da ovo nema veze ni sa kakvim raskolima jer oni vec postoje cak i medju bajkerima,sto me uopste ne raduje,sa i bez obzira na ovu temu.Ne vidim da je neko bio bas nesto zestoko isprozivan a ni Vudu,koji je dao sasvim Ok. odgovor i nije bio prinudjen niti je morao uopste da ga da.A u Magnumovom postu mogli smo videti ko je zapravo pomenut,sa cim se i Vudu koji zna sta se desava slozio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja