Jump to content

Moto Zajednica

Hells Angels na mala vrata? (sastanak u Blue Moon-u)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

a zasto ne volite ove sa R-ovima i uvek ih svrstavate u neku tamo grupu?

 

Cista zavist ;D

 

A jel primaju u HA i ove na R-ovima,ima dosta momaka u Srbiji koji bi se uklopili i maju kvalitete: rukovanje i posedovanje oružja,trgovina gudrom itd,a isto voze motore i dolaze na moto skupove

 

Verovatno a cuo sam i da posebno vole one sa vise RRRR-ova u garazi  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Ha,ha,nikako...A sto se ismejah za ono sa magarcem ;D ;D..,za 10-ku

 

;D ;) ;) ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

a zasto ne volite ove sa R-ovima i uvek ih svrstavate u neku tamo grupu?

 

Cista zavist ;D

 

A jel primaju u HA i ove na R-ovima,ima dosta momaka u Srbiji koji bi se uklopili i maju kvalitete: rukovanje i posedovanje oružja,trgovina gudrom itd,a isto voze motore i dolaze na moto skupove

 

Verovatno a cuo sam i da posebno vole one sa vise RRRR-ova u garazi  ;D

Brate uterao sam i jednog Varadera čisto da me ne vrbuju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

H A probaju da uđu na ovim prostorima ako imaju interesa, to ćemo videti.Ako su rešili doći će.Ali posle njih doći će i MS 13 i tako redom.

Za vašu informaciju ja sam u Parizu stanovao skoro 5 godina u istoj ulici gde su HA imali svoje prostorije i nikada nisam sa njima imao kontakta niti su oni pokušali da naprave kontakt samnom.Moj motor na ulici u blizini njihovih bio je bezbedan.Doduše oni su imali često problema sa policijom ali sa stanarima iz iste ulice nikada.E sada nebih razglabao nešto što sam čuo da se priča a nisam bio očevidac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Moj Miko gde iskopa MS13 zivota ti.  Za one koji neznaju MS13 je banda u USA i Salvadoru (Mara Salvatrucha), smatraju je jednom od najopasnijih ulicnih bandi u Americi, pocela je u Kaliforniji i polako se siri, jos uvek nisu jaki u Chicagu ali je njihovo prisustvo registrovan.  Uglavnom prate migraciju Salvadoraca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4278 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

jeste jeste gledao sam emisiju na Discavery prije jednio 5 meseci pa mi nesto poznato kad je Miko reko

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Sreca nasa pa policija kod nas jos uvek nije demokratizovana po zapadnim standardima ( mada je na putu) te stoga HA kod nas nece moci tako lako da se bave time cime se bave odnosno policiji ce biti vrlo lako da ih  locira jer im na ledjima pise ko su i sta su.Sto se tice uclanjivanja nasih motorista

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Jedan mi pritisnu enter idemo dalje,dakle sto se tice uclanjivanja nasih ljudi u HA malo sam skeptican jer HA je nacin zivota nije samo voznjica po  podne po gradu znaci mnogo su vece obaveze koje imas prema njima nego ono prema tebi  a ko oce da se bavi kriminalom pa mislim da mu je bolje da mu ne pise na ledjima gde pripada jer kakva nam je policija i koliko se razume  u boje ako HA dodju kojim cudom i pocnu da prave sranja nahebali se svi clanovi pa bili oni MC ili MK p dok se objasne pade privodjenje pa objasnjavanje u stanici i da ne tupim dalje mislim da za HA realno nisu sazreli uslovi da ovde osnivaju svoje ogranke, jer ovo je Srbija ovog puta srecom po nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

A jel primaju u HA i ove na R-ovima,ima dosta momaka u Srbiji koji bi se uklopili i maju kvalitete: rukovanje i posedovanje oružja,trgovina gudrom itd,a isto voze motore i dolaze na moto skupove

 

a zasto ne volite ove sa R-ovima i uvek ih svrstavate u neku tamo grupu?

 

Nista generalno, taman posla!

Znas na koje se misli, nije to zbog R-a, nego zbog njih samih.  ;)

HA ne trpe ni japance, bilo koje vrste. Negde videh jednu fotku sa zurke HA gde na ulazu pise

"All the Japps will be crushed!!"

Toliko o tome.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Ma nek dođu slobodno iz Amerike.

Kad ih naranimo  sa srpsko biološko oružje: ljute paprike i rakiju šljivu preko 50% ima da se vrate brže nego što su došli, a ko je preživeo 90-te na punom gasu taj ne bi trebalo da se boji.

                                     

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • mk SPID, 71 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: HARLEY DAVIDSON NIGHTSTER

e ljudi,

bio sam na sastanku i nisam bas odusevljen temom.uglavnom su svi vec ovde dali prave komentare tako da nemam sta mnogo da dodam. HA uopste i nisu Bajkeri osim samo po tome sto sami sebe tako nazivaju.Krimi grupa koja vozi kola kao pravi "bizmismeni",dok im harleji sluze za ukras u garazi.Inace na sastanku je bilo reci i o tome da narednog dana,subota u 10 sati na aerodrom slece clan HA i da ga neko ceka,samo sto to nije bio Baja vec Krkelja,tako da dok se nesto nedesi necemo znati nista o tome ko sve zeli da ih dovede.Nataknem ih sve ko je da je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

 

 

Ja se vise plasim nasih pravih bajkera koji bi prodali *veru za veceru* .

 

 

Pa za Urketa i neupucene pitove...Nema oni sta da dolaze,imas nasu ekipu..da ih doceka.. Ihaaaaaa...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Ja i moj pitbul imamo isti pogled na svet.

Samo nek neko uzme da mi prosipa te njihove fore videće šta je berba ušiju,a inače lično poznajem veći broj žestokih momaka iz ovog našeg sveta koji dele ovo mišljenje.

Ma nismo mi jazavci BRE!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

e ljudi,

bio sam na sastanku i nisam bas odusevljen temom.uglavnom su svi vec ovde dali prave komentare tako da nemam sta mnogo da dodam. HA uopste i nisu Bajkeri osim samo po tome sto sami sebe tako nazivaju.Krimi grupa koja vozi kola kao pravi "bizmismeni",dok im harleji sluze za ukras u garazi.Inace na sastanku je bilo reci i o tome da narednog dana,subota u 10 sati na aerodrom slece clan HA i da ga neko ceka,samo sto to nije bio Baja vec Krkelja,tako da dok se nesto nedesi necemo znati nista o tome ko sve zeli da ih dovede.Nataknem ih sve ko je da je

 

Da, sedeo si pored Djanga, znam. Mislim da smo apsolvirali ovu temu, barem koliko sam video, nas 95% je protiv "organizovanja" moto klubova po principu tih "MC"-ova.

Moracemo da pocnemo da drmamo po zvonima i po svim medijima sto pre, ja sam ovo shvatio za ozbiljno i prihvaticu se jednog dela obelodanjivanja istine o MC-gangovima i moto klubovima, tj, da ljudi koji nisu motorasi shvate koliko je to ogromna razlika. I ovako mnogo ljudi ima predrasude o bajkerima, samo nam jos fale moto-bande!

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

Sreca nasa pa policija kod nas jos uvek nije demokratizovana po zapadnim standardima ( mada je na putu) te stoga HA kod nas nece moci tako lako da se bave time cime se bave odnosno policiji ce biti vrlo lako da ih  locira jer im na ledjima pise ko su i sta su.Sto se tice uclanjivanja nasih motorista

ja bas  mislim suprotno!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

e ljudi,

bio sam na sastanku i nisam bas odusevljen temom.uglavnom su svi vec ovde dali prave komentare tako da nemam sta mnogo da dodam. HA uopste i nisu Bajkeri osim samo po tome sto sami sebe tako nazivaju.Krimi grupa koja vozi kola kao pravi "bizmismeni",dok im harleji sluze za ukras u garazi.Inace na sastanku je bilo reci i o tome da narednog dana,subota u 10 sati na aerodrom slece clan HA i da ga neko ceka,samo sto to nije bio Baja vec Krkelja,tako da dok se nesto nedesi necemo znati nista o tome ko sve zeli da ih dovede.Nataknem ih sve ko je da je

Cini mi se da tvoj post pomalo prolazi nezapazeno,a sadrzi jednu informaciju u koju smo bili gotovo sigurni.Ipak s obzirom da smo u klubu svi ozbiljni,uglavnom,porodicni ljudi, nismo to iznosili jer nismo bili 100% sigurni.Tacno smo znali odakle krece hajka na MC SLOW WHEELS,a sve po sistemu"da se vlasi ne dosete" i da" od drveta ne vidimo sumu".Zao mi je samo sto Rile Arhangel nije bio u subotu u PA,pa da popricamo malo o tome,jer je on na sastanku i dao  informaciju da HA slece na Surcin.

Istine radi mnogi klubovi nisu ni bili pozvani na sastanak!!!

I na kraju,zaista ne vidim nista lose u tome da svako svoj klub organizuje kako mu odgovara,bilo kao MC ili MK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3146 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

ja mislim da je sve ovo preuvelicano. Mislim HA i slicne pojave su u americi, engleskoj i ostalim zemljama nesto opasno. Ljudi, mi smo ziveli u ratom zahvacenom zemljom, bombardovanjem, koliko ljudi poznajete i koliko ljudi sa foruma je bilo na ratistima, koliko ljudi je ne svojom voljom vec pucalo na coveka? Zamislite se samo, pa ne mogu da zamislim da ce neko da preuzme kriminal u mom kraju jer to hoce a dosao je iz PM... Vecina postova je na ovu temu izvuceno iz konteksta filmova i slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

ja mislim da je sve ovo preuvelicano. Mislim HA i slicne pojave su u americi, engleskoj i ostalim zemljama nesto opasno. Ljudi, mi smo ziveli u ratom zahvacenom zemljom, bombardovanjem, koliko ljudi poznajete i koliko ljudi sa foruma je bilo na ratistima, koliko ljudi je ne svojom voljom vec pucalo na coveka? Zamislite se samo, pa ne mogu da zamislim da ce neko da preuzme kriminal u mom kraju jer to hoce a dosao je iz PM... Vecina postova je na ovu temu izvuceno iz konteksta filmova i slicno.

 

Mrle brate, imaš piće od mene  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Za vašu informaciju MS 13 već su ušli u Španiju (verovatno jezik isti ) a ne zaboravite da su MS13 najkriminalnija grupa -gang na svetskoj kugli.

H A su tu negde posle njih.Lično mislim da neće H A da nađu utočište u Srbiji,biće pokušaja kao što je i bilo ranije pre pet-šest godina dolazio je jedan njihov u KG-u i popušio je.Rečeno mu je ljubazno da nema šta da traži na ovim prostorima.I ove godine bilo je priče koliko sam čuo u Grčkoj sa njima i od toga takođe ništa.Posle Grčke u prolazu je svraćao jedan njihov tip iz Austrije da se ispriča kako su oni normalni ljudi i da žele dobre odnose sa nama.Mislim da nebi trebalo da se zabrinjavamo nešto posebno ali oprez nije na odmet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Jos i Bandidosi da udju i sve je u fulu.Daj ljudi opustite se.Taman i da zele nacice ce nacin i to niko nece moci da zaustavi .Para vrti di burgija nece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja