Jump to content

Moto Zajednica

Moj radio prilog o Novogodisnjoj akciji Sremcica dobio II nagradu :-)

Recommended Posts

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Mislim da je ovaj deo foruma najpogodniji za ovakvu vest.

 

U Austrijskom Institutu Beograd na Terazijama idem na konverzacijski kurs nemackog jezika, nivo znanja nam nije bas najvisi moguci ali tu smo da naucimo. Elem, dobili smo mogucnost da napravimo 3 minutni radio prilog na temu humanitarni rad u nasoj sredini-gradu i sl. i u snimljenoj mp3 formi ga posaljemo na konkurs u Radio Orange u Becu.

Ja sam iz moje grupe jedini imao volje da ovaj radio prilog uradim a za temu sam uzeo Novogodisnju Humanitarnu Akciju Sremcica u kojoj svake godine i sam ucestvujem.

Naslov radio priloga je: “Internet i volonteri” a sam prilog opisuje ovu tradicionalnu novogodisnju akciju u kojoj ucestvuju dobrovoljci okupljeni prvenstveno oko internet moto foruma BJB. Ta posvecenost ucesnika foruma ovoj i slicnim akcijama je nesto sto me stvarno svaki put iznova odusevi jer se time materijalizuje virtuelno. To mi je bila inspiracija a dogodilo se da se prilog svideo i organizatorima konkursa.

 

Pre nekog vremena mi jave da sam dobio 2. nagradu na takmicenju svih Austrijskih Instituta u EU (ima ih oko 10 ukupno) koje sponzorise Radio Orange na temu humanitarni rad u vasoj sredini u godini 2011. koja je zvanicno godina volontiranja u EU. Pozvan sam da 01. i 02.Jula 2011. o trosku Austrijskog Instituta Bec i Radio Orange posetim Bec, njihovu centralu i zajedno sa ostalim dobitnicima nagrada ucestvujem u 3 h radionici tokom koje cemo pripremati 30 minutni zivi program kada ce biti emitovani nagradjeni prilozi.

Radio Orange ce pored toga i 13.Juna 2011. u vremenu od 19:30 h do 20:00 h emitovati nagradjene priloge kao posebnu najavu emisije u cijoj izradi treba da ucestvujemo i koja ce biti emitovana 01.Jula 2011. Ko hoce a moze da razume i koga interesuje moze da prati ovu najavu 13.Juna 2011. u vremenu od 19:30 h do 20:00 h preko sledeceg linka http://streamintern.o94.at/live3.m3u

Takodje ce nas sledeceg dana voditi da posetimo Radio Wien kao i Radio FM4.

E sada, moram priznati da imam prilicno veliku tremu prvo sto mislim da moj nemacki nije bas na tom nivou da mogu da formulisem bas sve sto hocu da kazem a osim toga idem tamo ne samo kao dobitnik nagrade vec i kao neka vrsta predstavnika BJB internet zajednice.

Morao sam ovo da objavim i podelim sa clanovima foruma jer mislim da je ovo vrsta nagrade koja pripada svima koji organizuju i ucestvuju u ovakvim akcijama a u isto vreme i promocija vrednosti koje podrzava i razvija moto zajednica BJB. Nadam se da cu uspeti da to pravilno formulisem kada budemo vodili taj razgovor :zdravo:

Svakako cu vas obavestiti o utiscima i reakcijama iz Beca cim se vratim.

  • Podržavam 26

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bravo majstore! Svaka cast na trudu da napravis prilog o nasoj akciji! To je zaista nagrada za nas zajednicki dosadasnji trud, ali ne mogu da ne primetim da nas u ovom slucaju izgleda vise cene stranci i Evropa nego drugi u nasoj drzavi... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8147 postova

:takoje:

 

Bravo, bravo i bravo!

 

A sto se treme tice - gornji tvoj post je dovoljan da ti sa sigurnoscu mogu reci: snacices se ti, itekako!

 

Ponekad sam zaista ponosan na ovu moto zajednicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Svaka cast i uzivaj za sve nas sa BJB a u Becu. Siguran sam da ces se snaci i da ces celu pricu predstaviti u pravom svetlu, a mi smo ponosni na tebe i sad sigurni da ce svi tamo razumeti BJB jezik.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6490 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Aplauz, zaslužio si. Tremi nema mesta, druga nagrada govori dovoljno o tvom kvalitetu i superiornosti. Napolju se izuzetno ceni inventivan rad još uz to humanitaran i budi siguran da će te dočekati sa više pažnje nego što očekuješ i uopšte neće pridavati pažnju tvom jeziku, naprotiv, posebno će ceniti tvoj napor i znanje, pogotovu što njima ne leži učenje stranih jezika ko nama. Naravno, imaće još dodatno interesovanje zbog originalnosti moto grupacije tako da ćeš pobrati više lovorika od prvoplasiranog. Verovatno bi i dobio da nisi odakle jesi. Svi smo uz tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Kada si uspeo ovo da uradiš, a napisao i ovakav tekst, mogu ti reći da je to samo ona mala pozitivna trema. Čestitam ti druže i želim ti lep provod i dobre kontakte u Beču.:Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Beograd, Rakovica
  • Motocikl: Suzuki DL VStrom 650 K7

Hvala svima,

Jos jednom moram da naglasim da ovo priznanje pripada celoj BJB zajednici i posebno organizatorima ovakvih akcija (jer to stvarno nije jednostavan posao) a u isto vreme i nasu zemlju prikazuje u nekom boljem svetlu.

Pisem izvestaj cim se vratim :)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1898 postova
  • Lokacija: Prokuplje
  • Motocikl: Strom 650 xt

Bravo!!!!!!! Uvek sam se divio ljudima koji imaju neku inicijativu iza koje ne stoji materijalna dobit. Jos si i dobio nagradu i verujem da ces uzivati tamo. Moj posao zahteva javne nastupe i trema je najnormalnija stvar. Budi opusten, ne zuri nigde dok pricas i sve ce biti dobro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

Bravo bravo braaaaavooooo!!! :takoje:

 

A, Bec.... Ima da uzivas! :) I, veruj mi, ne ocekuju oni od tebe perfektan nemacki- ocekuju samo entuzijazam i trud koji ce znati da cene.... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

шта рећи, свака част!

 

то су ти дивови међу нама, који се не виде голим оком, али су им душе непрегледне, превелике, непроценљиве!

 

живео!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja