Jump to content

Moto Zajednica

Yamaski YM50GYS(Kingway, Cross)

Recommended Posts

  • U prolazu, 7 postova

Pozdrav, imam problem sa ovim motorom.Motor je presao 500km i nije u garanciji. Imam problem sa paljenjem, vrlo lose pali i kada je zagrejan. Skinuo sam kabli za svecicu i primetio da u pocetku verglanja uopste ne baca struju(nekih 10s), dok nakon toga konacno ne baci varnicu. Ali to nije sve, motor ne moze da razvije punu snagu i brzinu, pri vecem broju obrtaja motor trokira(kao kada ulazi u blokadu) uz povremeno pucanje iz auspuha. Umesto nekih 45-50 km/h sada ide 25-30km/h. Takodje lose pali na kurblu(kiks), dok na gurku pali bez problema). Ovo se jednom pre toga desilo, ali je kratko trajalo(proradio je sam od sebe). Zamenio sam mu bobinu i svecicu i i dalje se isto desava. Da li ima neko neku ideju sta bi ovo moglo biti?

Unapred zahvalan,

Ivan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Akvarista u pokusaju, 138 postova
  • Lokacija: Rumenka
  • Motocikl: Suzi nudista SV650 '09

Procesljaj malo "kinesku imperiju",naci ces neke potrebne informacije.Nema tu neke velike elektronike.Za pocetak pregledaj karb,mozda treba da se ocisti i nasteluje,a tu je i CDI.On zna da pravi problem.Javi sta si uradio.Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova

Karburator nije, proverio sam i bobinu nije. Da li neko zna gde ima da se kupi cdi za ovaj motor ili Sprint Cross 50ccm, po mogucnosti bez blokade i da salju brzom postom.

Unapred zahvalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja