Jump to content

Moto Zajednica

GSX 600F!!!Skoro pa poklanjam...

Recommended Posts

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Dakle pošto odlazim u inostranstvo polako počinjem da rasprodajem sve što imam...Tako da je sad došao red i na bajk.

 

U pitanju je Suzuki Gsx 600F,97 godište.Pošto nije vožen cele prošle sezone nisam se potrudio da ga spremim za ovu...Ima ulaganja u smislu servisa(agregat je komplet promenjen pre dve sezone),registracije itd...Napominjem da je motor ceo i nikad nije padano sa njega i ide ceo da li za spremanje za vožnju ili za delove ne zanima me :) ali ide u komadu.

 

 

Obzirom da se neću baviti njim a potreban mi je novac cena za ceo bajk je 600e.

 

Dalje informacije i dogovori na PM....

 

Pozdrav!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Izvinjavam se nisam postavio broj telefona,pošto se javlja jako puno ljudi u napred se izvinjavam ako nekom ne odgovorim...

 

 

064-118-1948

 

Miroslav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Hehehe semza je po dolasku u BG shvatio da to nije bajk za njega zbog veličine motora :)

 

Tako da je opet aktuelan oglas.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Izvini druze, zao mi je sto ovo moram da napisem ali moram da te pitam sta je sa deckom koji je ponudio 700e za motor i rekao da ce sutra doci da ga otera?

Inace da i drugi budu upuceni, ja sam se preko telefona dogovorio sa covekom da kupim motor za 500e, otisao po motor i kad sam stigao tamo on me vratio nazad zato sto mu se u medjuvremenu pojavio neko ko je nudio 700e iako mi nije jasno ko daje vise nego sto pise u oglasima.

I na kraju vidim da je motociklu ponovo aktuelna prodaja.

Rekoh ja lepo da se prvi kupac sa parama se nikada ne odbija ;).

 

Pozdrav i srecna dalja prodaja ;).

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Izvini druze, zao mi je sto ovo moram da napisem ali moram da te pitam sta je sa deckom koji je ponudio 700e za motor i rekao da ce sutra doci da ga otera?

Inace da i drugi budu upuceni, ja sam se preko telefona dogovorio sa covekom da kupim motor za 500e, otisao po motor i kad sam stigao tamo on me vratio nazad zato sto mu se u medjuvremenu pojavio neko ko je nudio 700e iako mi nije jasno ko daje vise nego sto pise u oglasima.

I na kraju vidim da je motociklu ponovo aktuelna prodaja.

Rekoh ja lepo da se prvi kupac sa parama se nikada ne odbija ;).

 

Pozdrav i srecna dalja prodaja ;).

 

Pa odgovorio sam u gornjem postu...Čovek je došao video motor..seo u kola i iz Sombora prevalio put probao motor i shvatio da je motor za njega veliki...i odustao.

Samo mu ja nisam naplatio moj dolazak ;)

 

da su tebi ponudili više ti se ne bi bunio...tako smo konstatovali juče zar ne?

Na kraju krajeva dao sam jako nisku cenu jer je takva situacija i mislim da je sa moje strane fer i korektno a sad ako neko želi da da više jer možda misli da vredi više ja se neću buniti :)

 

Hvala u svakom slučaju i čuvaj tu ruku,nije čačkalica!!! :)

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

To ti je ona prica ako dam vise pre cu ga ja uzeti nego neko drugi!

 

srecna prodaja

 

 

Hvala društvo!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Kawasaki GPX500RR 16V RSTYL

Izvini druze, zao mi je sto ovo moram da napisem ali moram da te pitam sta je sa deckom koji je ponudio 700e za motor i rekao da ce sutra doci da ga otera?

Inace da i drugi budu upuceni, ja sam se preko telefona dogovorio sa covekom da kupim motor za 500e, otisao po motor i kad sam stigao tamo on me vratio nazad zato sto mu se u medjuvremenu pojavio neko ko je nudio 700e iako mi nije jasno ko daje vise nego sto pise u oglasima.

I na kraju vidim da je motociklu ponovo aktuelna prodaja.

Rekoh ja lepo da se prvi kupac sa parama se nikada ne odbija ;).

 

Pozdrav i srecna dalja prodaja ;).

 

Pa odgovorio sam u gornjem postu...Čovek je došao video motor..seo u kola i iz Sombora prevalio put probao motor i shvatio da je motor za njega veliki...i odustao.

Samo mu ja nisam naplatio moj dolazak ;)

 

da su tebi ponudili više ti se ne bi bunio...tako smo konstatovali juče zar ne?

Na kraju krajeva dao sam jako nisku cenu jer je takva situacija i mislim da je sa moje strane fer i korektno a sad ako neko želi da da više jer možda misli da vredi više ja se neću buniti :)

 

Hvala u svakom slučaju i čuvaj tu ruku,nije čačkalica!!! :)

A brate sto jes jes,bilo ko ovde bi pre prihvatio vecu ponudu od manje(samo sto to neki nece da priznaju)...ja bih ti ponudio moj motor u zamenu cagivu,ali nzm koliko ti to vrsi poso(bez tvoje doplate)....Poz i srecno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Izvinjavam se imam brdo obaveza pa ne stižem da pratim postove...Još uvek je aktuelan...danas nije niko bio zbog vremena tako da nastavljamo od sutra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1950 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TRK502X......SVT650X

Da obavestim društvo koje se interesuje....motor se može pogledati danas od 15h...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja moram da iskomentarisem!

Procitao sve od naslova pa do sada.

Nije mi prvo jasan kolega koji je iz SO zapucao za BG da kupi nesto sto mu je veliko i neodgovarajuce.To je mogao pre polaska da isproba kod nekog komsije koji ima taj model(gsxf-ova ima prilicno po Srbiji),ali dobro bar ste se upoznali.

Druga nejasna stvar je da si se ti dogovorio na 500e sa nekim i taj neko dodje i ti ga vratis?Svako od nas voli vece i vise i bolje i tako dalje,ali dogovor je dogovor :neznam:

 

Ako ja prodajem motor i dogovorim se sa kupcem da je cena npr. 1000e,kupac dodje sa somicem u ruci,a meni bas tad zazvoni telefon i drugi mi ponudi 1500e,ja bih u svakom slucaju prodao coveku koji je dosao pre.

Neznam,ali to su po meni nepisana pravila trgovine :neznam:

  • Podržavam 13

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Ja moram da iskomentarisem!

Procitao sve od naslova pa do sada.

Nije mi prvo jasan kolega koji je iz SO zapucao za BG da kupi nesto sto mu je veliko i neodgovarajuce.To je mogao pre polaska da isproba kod nekog komsije koji ima taj model(gsxf-ova ima prilicno po Srbiji),ali dobro bar ste se upoznali.

Druga nejasna stvar je da si se ti dogovorio na 500e sa nekim i taj neko dodje i ti ga vratis?Svako od nas voli vece i vise i bolje i tako dalje,ali dogovor je dogovor :neznam:

 

Ako ja prodajem motor i dogovorim se sa kupcem da je cena npr. 1000e,kupac dodje sa somicem u ruci,a meni bas tad zazvoni telefon i drugi mi ponudi 1500e,ja bih u svakom slucaju prodao coveku koji je dosao pre.

Neznam,ali to su po meni nepisana pravila trgovine :neznam:

Trgovina u Srbiji se uglavnom svodi na to ko ce koga da zajebe.

  • Podržavam 11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1821 postova
  • Lokacija: Beograd

Hajte ljudi prestanite bre vise da pljujete svoju zemlju sram vas bilo muka mi je vise od takvih mekomudica

Zabit zivi u glavi a za one koji ne znaju Prodaja sa pravom trazenja povoljnije ponude je poodavno smisljena i zamislite cak to nije bilo u Srbiji

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 246 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha XJ600 Diversion

Meni nije jasno kako neko ima srca da spušta cenu za ovaj motor!

I ja sam jedan motor kupio za 750 evra a koji realno vredi mnogo više i ni na kraj pameti mi nije bilo da probam da se cenkam.Ako je nekome puno za ovakav motor 600 evra onda treba da vozi bicikli.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja