Jump to content

Moto Zajednica

Bajk Rok Misija – Kosovo 2011

Recommended Posts

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

Po opisu to je etno kuca u Zvecanu, tamo smo doruckovali :) :). Sjajan kajmak i prijatna usluga, cak sta vise, 2 momka iz KM koje smo upoznali sat vremena ranije su nas castili ruckom tu. :moto3::moto3:

 

Ma sta vise da ti pricam vidim da sve znas :)

 

svaka cast druze... onda mi nije zao za Bisevac :) ... pa mora neko dole i da pomogne lokalnu mikro ekonomiju :)

 

meni zao sto nisam overio pitu rednicu ali... brzo cu ja u tazbinu ... milom ili silom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

 

-U baloni ni najosnovnijih higjenskih uslova. Zavrnuli su i vodu.

 

Jeste, zavrnuli su vodu, ali sa juzne strane K.Mitrovice-siptari. Tako mi ovde zivimo vec vise od 12 godina, voda u nizim krajevima grada nestane oko 18.00 sati, a u visim (gde je i balon sala) znatno ranije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

pps. bolje da davim neko ce mozda ponovo dole... selo se zove Zerovnica... na putu KM - Zubin potok preko brda ( pre penjanja a posle Zvecana )

Zapravo selo se zove Banov Do (SO Zvecan), atar Zerovnice je do Osnovne skole, pa jos oko 100-ak metara prema Z.Potoku

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

pps. bolje da davim neko ce mozda ponovo dole... selo se zove Zerovnica... na putu KM - Zubin potok preko brda ( pre penjanja a posle Zvecana )

Zapravo selo se zove Banov Do (SO Zvecan), atar Zerovnice je do Osnovne skole, pa jos oko 100-ak metara prema Z.Potoku

 

Eh Deki ti ga bas udavi :) heheh u pravu si ... Banov Do ... mada ja tako zezam devojku da je iz Varaga jer tabla za ZP je 20 metara posle njene kuce i naravno uvek hoce da me ubije :) ... ko da Varage nisu extra turbo mesto :) ... mada meni je ceo Kolasin lep... odo ja u off :)

 

ps. ovi moji me voze i voze i voze reko sad kad krenu preko brda ima da crknem gladan :) btw kazu mi da ima jos lepsi etno restoran par kilometara prema brdu ? ne znam kakav je taj ali ja sam Zavicajem odusevljen...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r
ps. ovi moji me voze i voze i voze reko sad kad krenu preko brda ima da crknem gladan :) btw kazu mi da ima jos lepsi etno restoran par kilometara prema brdu ? ne znam kakav je taj ali ja sam Zavicajem odusevljen...

 

Super je. Nas je u nedelju vodio prijatelj tamo na klopu. Ima ribnjak kao i taj gde ste vi bili i sedi se kao na splavu, levo i desno je voda. Opushtajuca atmosfera i dobra klopa, ali nemam ni jednu fotku. Ima bash lepu fontanu a izolovan je skroz, nigde nishta u krugu od 500m ja mislim :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

par slika sa lepog nam skupa...

 

265.jpg

 

266.jpg

 

267.jpg

 

268.jpg

 

269.jpg

 

270.jpg

 

271.jpg

 

cisto da se vidi kolika je vaznost bike rock misije kada je i gospodin Rossi dosao :)

 

272.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Lacarak
  • Motocikl: yamaha xj 600 diversion

ovako nesto se trba doziveti. osecaj je neponovljiv.

hvala svima koji su pomogli da se ovakav dogadjaj napravi i da sve prodje u redu.

veliki pozdrav i za drugara miinju iz raske

pozz za sve koji su bili i dali moralnu podrsku svima koji su sa druge strane administrativne granice

post-11030-0-73430900-1309435914_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • "Greasy Thumb", 442 postova
  • Lokacija: Beograd - neka buregdzinica jedem bureG :)
  • Motocikl: F650 ST Furuna

nino , minja evo jos kad ste navalili :)

ps. nino stvarno ti je masina :care: a imas i pozdrav od koleginica hehehe... tako da ako ti treba neka da ti zabranjuje da se vozis i da ti zvoca po ceo dan samo reci i bice sredjeno :)

 

199.jpg

 

200.jpg

 

201.jpg

 

202.jpg

 

203.jpg

 

204.jpg

 

205.jpg

 

206.jpg

 

207.jpg

 

208.jpg

 

209.jpg

 

 

 

 

 

212.jpg

 

213.jpg

 

214.jpg

 

215.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

... hteo sam svasta nesto da napisem ali ipak necu... komentarisati magarce koji su se provozali o trosku drzave i bili kuci pre nego smo mi presli granicu je izlisno...

Nas petorica se sinoc kasno vratismo jer nikako da se rastanemo od drage brace bajkera koji su nas fenomenalno ugostili ...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1222 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Veljo imas pivo kad se vidimo. Mi smo u roku 3 nadelje dvaput bili dole{sa kupljenim benzinom}. Stvarno je sramota sta ljudi sve rade.Bili smo gosti drugara iz MK Kosovski Vitezovi i prvi put i sada za Vidovdan odlicno se proveli sa bracom, koji su nas u petak docekali u Kraljevu, a onda smo u subotu svi zajedno otisli za K. Mitrovicu.Sa nase strane {a bilo nas je dosta} samo veliko hvala i do skorog vidjenja sa svima iz KM.:takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ne mogu da kazem da mi je bilo bolje ove godine od prosle godine ili pretprosle kada sam bio prvi put jer je bila svirka samo jedan dan. Ceo vikend sam isplanirao da provedem sa njima i sto je najgore tek u Nedelju ujutru onako mamuran ustajem i TEK TAD mi kazu da nema nista veceras!? :'( Popizdeo sam >:(

Ali sam dogovorio da u toko ovog leta odem kod drugarica u posetu skroz do Shtrpca na jugu Kosova sam ili eventualno sa jos nekim. Shtrpce je selo na samom jugu Kosova, ispod Share. Bice to avantura :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • veseli stomatolog , 860 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: dl 650

Bigbad86, uh pogodi me sa izjavom da je Štrpce selo!!!!!!!Strpce je grad, u Sirićinskoj zupi, na jugu Kosova, na granici sa makedonijom,, a na putu Urosevac- Prizren.Nekada je bila varos sa 3000 stanovnika, a od 1991 je opstina .sam grad ima sad oko 7-8000 stanovnika(svi Srbi, jer albancima nije dozvoljen dolazak i naseljavanje u Štrpce).Sama opština ima oko 10 -12 000 stanovnika(90% srbi).....albanci vrse veliki pritisak da udju u Štrpce, usli su u neka od okolnih sela.....Kad udjes u enklavu(selo Drajkovce, iz pravca Urosevca), juzno se pruza pogled na Ljuboten, jedan od najlepsih vrhova Sare.....ako ides obavezno idi na Brezovicu, pogled koji se pruza je fascinantan.....obavezno probaj suvu govedinu, slani kravlji sir, i najlepsi med...naravno, i domace mleko kravlje.....Takodje ima i nekoliko crkvi iz 15 i 16 veka......

samo vise nema ptica, kazu oterale su ih bombe Nato pakta....sve je tako uzasno tiho.....0plac.gif0plac.gif0plac.gif0plac.gif0plac.gif

narod je skroman, prost ali veoma dobar......i naravno, napisi kako si se proveo!

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

U subotu ili u nedelju idem opet u Mitrovicu na bar 2 dana i u planu mi je josh jedan obilazak Kosova. Ako ima raspolozhenih za zajednichku vozhnju bilo bi super jer od mojih sa kojima se stalno vozim ne mozhe niko da ide.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 748 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R nine T Rural GS

Pred skupštinu mnogi stigli

dosta pravih al' i kurton ekipa,

fora idu na Kosovo

gorivo se džabe sipa.

 

Vozili do Kraljeva

medj' prvima u celoj grupi,

napunili rezervoar

i nestali u mišjoj rupi.

 

Braćo, sestre, nije bitno

njihovo je srce sitno

postojanje im je lažno

videli smo to je važno...

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

bravo, dubok naklon. Svi cute o tome, treba osuditi to. >:(

 

 

Pred skupštinu mnogi stigli

dosta pravih al' i kurton ekipa,

fora idu na Kosovo

gorivo se džabe sipa.

 

Vozili do Kraljeva

medj' prvima u celoj grupi,

napunili rezervoar

i nestali u mišjoj rupi.

 

Braćo, sestre, nije bitno

njihovo je srce sitno

postojanje im je lažno

videli smo to je važno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

bravo, dubok naklon. Svi cute o tome, treba osuditi to. >:(

 

 

Pred skupštinu mnogi stigli

dosta pravih al' i kurton ekipa,

fora idu na Kosovo

gorivo se džabe sipa.

 

Vozili do Kraljeva

medj' prvima u celoj grupi,

napunili rezervoar

i nestali u mišjoj rupi.

 

Braćo, sestre, nije bitno

njihovo je srce sitno

postojanje im je lažno

videli smo to je važno...

ma šta se palite bezveze. ljudi su iskoristili priliku kao što bi to napravila i vecina od nas. trebali ste ( organozatori ) naci rješenje da to sprjecite a pošto niste šta sad. sponzor benzina nece propasti za par stotina litara a ionako preplacujemo benzin svaki dan pa onda nije neka šteta što je njih 10 - 20 tankalo đabalesku. šteta je ono što je covjek ostao bez motora a ovo - bože moj pa samo smo ljudi a ne sveci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja