Jump to content

Moto Zajednica

Azerbejdzan 2007 - caspian sea tour

Recommended Posts

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Ekipa naivno očekivala da se putnici pojave na vreme:

404.jpg

 

Prvi stiže Marko...

404.jpg

 

Posle njega Mladen:

404.jpg

 

A Bane? Sad će... (aha... važi)

 

 

Mašine:

404.jpg 404.jpg 404.jpg

 

Mikele se dohvatio kamerice :)

404.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Sta bi sa BMW-om Mikko?

Sve je ok ! hvala na pitanju,  kad sam vas napustio, osetim neko lupkanje po nozi, stanem da vidim sta je i provalim da je dovod vazduha izleteo napolje, namestim ga privremeno a jutros bio u servisu i majstor ga je lepo namestio !  :) opet ide ko' zmaj ! ;D

 

D6ecK_bmwr1200gsgc0.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

srecni im puti i da se provedu kako treba, pa da dovedu kojeg talibana ovamo da mu se malo sprdamo  ;D

 

Reko sam im da zamene Baneta za dva-tri talibana i koju kamilu !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Bane ih je zeznuo ljudski, na njegov motor je natovarena hrana, tako da smo po celog Gradistu jurili hleb sinoc... Za konzerve i jogurt su se snasli... I punjac za malu kameru je montiran na Banetov motor...

Ne bi me cudilo da se Bane na pola puta vrati kuci da proveri da li je iskljucio sporet :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Bane ih je zeznuo ljudski, na njegov motor je natovarena hrana, tako da smo po celog Gradistu jurili hleb sinoc... Za konzerve i jogurt su se snasli... I punjac za malu kameru je montiran na Banetov motor...

Ne bi me cudilo da se Bane na pola puta vrati kuci da proveri da li je iskljucio sporet :)

 

Da izvede kučiće da se iskake u parku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

www.nakrilimavetra.com / ostavite im poruku u guestbook :)

 

Još nisu postavili ništa u blog, tek od juče radi. Čim budu pri netu, okačiće nešto. Bilo bi lepo da ih dočeka par porukica u guestbook-u.

 

 

PS: da, znam da u IE ne radi kako treba sve, biće sređeno ASAP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Drugari.bitju kratak,pozdraw iz Bukureshta.owde je fenomenalno,mnogo lep grad,ljudi su prediwni,imamo nash stan koji smo dzabe dobili na koriscenje,

uzeli juche Moldawsku wizu,sutra idemo dalje.slike za koji dan,poshto ne mozemo da pristupimo sajtu iz nepoznatih razloga.Cheh neshto nije u redu sa blogom ili owaj Rumunski net ne fercera najbilje :) Swashta nam se izdeshawalo do sada a tek smo 3 dana na putu .. Sutra idemo u Brasow i spawamo u shatorima kod zamka grofa drakule .. Rumunija je diwna zemlja ali putewi i saobracaj .. ne bi ih pustio ni na pecanje a kamoli u eu .. za 2 dana smo u moldaviji.tamo cemo ostai dan - dwa pa posle Odessa ... itd .. pozdraw .. Strujo hwala na swemu .. ljudina si za medalju ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Sto ne rekoste da cete kampovati ispod Drakulinog zamka da vam posaljem beloga luka? Taj Rumunski ne pomaze, imun je na njega, nece cak ni komarce da rastera a kamoli vece krvopije... Kao sto rekoh, samo peglajte pa se vidimo!

BTW, Mladere, sta bi sa diskovima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Drugari.bitju kratak,pozdraw iz Bukureshta.owde je fenomenalno,mnogo lep grad,ljudi su prediwni,imamo nash stan koji smo dzabe dobili na koriscenje,

uzeli juche Moldawsku wizu,sutra idemo dalje.slike za koji dan,poshto ne mozemo da pristupimo sajtu iz nepoznatih razloga.Cheh neshto nije u redu sa blogom ili owaj Rumunski net ne fercera najbilje :) Swashta nam se izdeshawalo do sada a tek smo 3 dana na putu .. Sutra idemo u Brasow i spawamo u shatorima kod zamka grofa drakule .. Rumunija je diwna zemlja ali putewi i saobracaj .. ne bi ih pustio ni na pecanje a kamoli u eu .. za 2 dana smo u moldaviji.tamo cemo ostai dan - dwa pa posle Odessa ... itd .. pozdraw .. Strujo hwala na swemu .. ljudina si za medalju ..

 

Hirman,

 

Voznja kroz Rumuniju je kao video igra....Al Moldova je tek chudo, pomislicete da ste u Americi ako sretnete policiju: Nose sherifske sheshire i voze nekakve americke  oandurske automobile - verovatno sa otpada u New York-u...E da, u Molldovi ima fora da kad prodjes pored polcijske stanice morash da stanes iako nema znaka STOP, pa ti onada mrmot iz kucice mahne da prodjes...tako se meni desilo na putu za Kishinev....najedite se dobro u Rumuniji (pogranicni grad Hushi, kafana u hotelu sa leve strane bas pred granicu  - u Moldovi je uvek frka sa hranom - skupa je i losha, a nekada je ni nema....

 

Pozdrav i mnogo sunca zeli vam Gremlin

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ok .. Imamo josh dan fore,a sajt josh nije proradio,pa cu postawiti par fotkica owde ..

 

Ukratko.. prwi dan posle agonije oko Baneta i wremena polaska,prediwnog docheka i pomoci Sstruje,smo Mladen i ja postawili kamp pored granice u kampu Karatash i to je bila prediwna notj,jer kad smo se probudili ukapirali smo da danas konachno ne idemo kuci,nego idemo dalje :D

 

Bane se pojawio oko 16h u Kladowu i dok smo se prepakowali na granici smo bili oko 18h.Na granici smo se smarali oko 2 sata zato shto imamo brdo papirologije za kamere i kapiramo da nas nocna mora tek cheka jer swe ukupno granice prelazimo 12 puta ..

 

Posle grane stajemo na prwi omv .. zaliwamo prwi izlazak bajkom wan Srbije piwom i odluchujemo da peglamo do Bukureshta,jer nas tamo cheka Andrej Predi,lik koga smo kontaktirali preko Horizon Unlimited-a,i koji nam je obezbedio gajbu .. Do Bukureshta smo imali oko 400 km-a tako da smo stigli oko 5 ujutro.Putewi do sada su raznoliki,peglate perfektnom magistralom 140 km/h,4 trake, swe sija i odjednom radowi na putu neobelezeni,sledecih 50 km-a,totalni mrak .. Morali smo da budemo pazljiwi jer ne mozesh da pretpostawish nishta .. poshto nikakwih oznaka i nema .. Ako ste mislili da je Beograd dzungla od saobracaja .. mogu wam samo reci da ste u ogromnoj zabludi :) Nikad nisam wideo haotichniji grad i nerwoznije wozache i wece guzwe ..

Smestili smo se u gajbu koja je u centru i reshili da prowedemo par dana owde da se poshteno odmorimo i zawrshimo potrebnu papirologiju za dalje i snimimo grad natenane ..

Juche smo uzeli Moldawsku wizu bez wecih problema,a danas smo reshili da produzimo Rusku wizu poshto nam istiche za 7 dana,za kojih nema shanse da stignemo do Gruzije ..

Sutra u 6 idemo dalje,prema Brasovu,obici cemo par zamkowa u tom kraju,precicemo Karpate i za 2 dana ulazimo u Moldawiju .. U Kishnjewu cemo werowatno prowesti dan,tako da smo za 4 - 5 dana u Odessi odakle cemo se opet jawiti i konachno postawiti detaljniju prichu na nash blog pracenu fotkama .. pozdraw pa se chujemo :D

 

Gradishte .. Sstruja nam je naprawio dochek :)

sCtJo_001fd4.jpg

 

Pogled sa silosa na Gradishte .. Hwala Sstruji na fenomenalnoj podrshci ..

u7C6n_003ck8.jpg

 

Kuntanje pred granicom - Karatash

k4hmO_005xh3.jpg

 

Doruchak :D

404.jpg

 

Nash smeshtaj u Bukureshtu ..

404.jpg

 

Pogled sa terase ..

30Zdd_008fr2.jpg

 

Ispred Chausheskowe rezidencije sa nashim domacinima

404.jpg

 

I owde imaju trijumfalnu kapiju ! :D

404.jpg

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Drugari zao mi je sto vas nisam ispratila zajedno sa muzem, al se nadam da cemo vas  skupa docekati. Srecan put vam zelim i sto manje problema na granicama, dobar put i lepa nova poznanstva...Sve zabelezite ultra,mega, giga kamerom pa da i mi prodjemo kroz lepe krajolike...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Pazi stvarno otisli :) a ja sve vreme bio ubedjen da me Mlader folira kako mi ne bi dao disk :) :)

Moram da dodam da smo docek "organizovali" Trifun3 i ja...

 

Samo peglajte i ne zaboravite da skrenete levo kod Albukerkija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja