Jump to content

Moto Zajednica

Azerbejdzan 2007 - caspian sea tour

Recommended Posts

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Newerowatno .. kamera koju smo dansa trebali da dobijemo .. stize u ponedeljak ..  >:( shta josh .. ok .. nema nerwoze .. owo je hiljaditi put u zadnjih mesec dana tako da smo prilichno rawnodushni wec .. sad nam je totalno nebitno .. taman krenuli i u decembru ..  ipak je to samo Srbija .. polazak werowatno u Utorak ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Drugari, a kako vam izgleda plan sto se klimatskih prilika tice. Ipak je sredina Septembra sada...  ::)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Drugari, a kako vam izgleda plan sto se klimatskih prilika tice. Ipak je sredina Septembra sada...  ::)

 

 

Prosla sredina septembra....ali imaju Caterpillar za sponzora - nista ih ne moze iznenaditi...

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Sad im je dosao vanredni zahtev (nasusna potreba), koji se sam po sebi namece:" zimske gume sa ekserima takozvane ledolomke". ;D :D;) Sad ce oni, samo da stegne zima! Novi naslov je po meri:"Azerbejdzan-zemlja vatre i leda :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ewo drugari .. agonija sa kamerom je zawrshena .. za sat wremena idomo po nju  ;D shto se tiche wremenske prognoze .. swesni smo da smo ushli u jesen polako ali sigurno,prognozu pratimo swaki dan i za sada je swe ok shto se istoka tiche,nema kisha,temperatura i dalje izmedju 25 i 30 stepeni,uzdamo se u mediteransku klimu koja ce nas pratiti 2/3 puta,ali ukoliko swe i ne bude bash tako,nema nazad,nema nerwiranja,swe je to deo owe nashe awanture i swe to moze da uchini owu emisiju koju spremamo josh zanimljiwijom .. ne zelim wishe da dajem lazne informacije kad krecemo,pa iz tog razliga dok ne budem milion posto siguran, dan i wreme polaska necu ni spomenuti .. toliko iz kriznog shtaba  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

Ok. dakle,

 

Nedelja 23.septembar u 12h polazak sa AVIA pumpe na auto putu,pumpa se nalazi u prawcu Nisha pre iskljuchenja za plawi most,mi cemo biti tamo oko 11.30 da se pozdrawimo sa nekim drugarima,tako da ukoliko neko ima zelju da dodje da nam mashe ili da se prowoza donekle sa nama,widimo se ..

Ici cemo auto putem za Pozarewac,Gradishte,Golubac,Donji Milanowac,Djerdap .. na granici treba da budemo najkasnije oko 15h - to je plan ..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

E bas ste p...e !!! Ja moram da slikam tenis pa ne mogu da dodjem. U svakom slucaju zelim vam srecan put i sigurnu voznju, narocito po snegu i ledu.

 

Bog nek vas cuva,

 

Gremlin

 

;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ne mogu celog dana da stupim u kontakt s'vama... Sutra kada prolazite kroz Majilovac (izmedju Pozarevca i Gradista) svratite u kafic BOOM, na glavnom je putu u centru s'desne strane. Cekamo vas Trifun i ja i verovatno dosta Stiskih orlova! Moj broj je 063/7734-330

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Momci dobro vreme i suv put vam zelim, ostalo imate, mozda malo pameti ali nema veze hahaha. Salu na stranu samo gurajte i sve najbolje vam zelim.

Nego gde cete da spakujete to prase, jel imala neka veca da se kupi, ta je bas zgodna za motor? Vidjao sam razne budzevine na putu, ako ne stane samo okacite prikolicu, ima Luka na gajbi a i to vam je uspu, blizu AVIA pumpe hahaah

Srecno momci i samo veselo neka bude

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Sve najbolje i pozdravite nam Ruskinje, Turkinje i naravno, okupajte se u crnom moru (izbussite rupu u ledu, pa se onda bucnete ;D :D;)). Ok, samo polako i sigurno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Malopre su otisli iz Gradista. Posle MNOGO pokusaja da uspostavimo kontakt docekalo ih je 15ak motora, ekipa MC Lions koja se ovde zadesila na proputovanju kroz Srbiju, MK Stiski Orlovi i moja malenkost.

Upoznali se, popili pice, okupirali centar Gradista, Valjevci su po obicaju napravili oprostajni koncert (veljoooo). Ostali smo samo nas trojica na kraju, Hitman, Mlader i ja  - treci jos nije krenuo iz BGa (krenuce nocas); proveo sam ih po Gradistu, Hitman je probao mog BMWa, vodio ih na vrh silosa da snime malo panoramu V. Gradista a ne samo tamo neki Azerbejdzan...

Nadam se da su se dobro proveli i da ce se u putu jos bolje provesti i da ce doneti dosta materijala za hvatanje zazubica za nas obicne smrtnike...

Da su krenuli sutra na put cekalo bi ih i jagnjence u reziji Orlova, ovako cemo morati sami da se snadjemo brez njih...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Ispratismo napokon Azerbejdzance  ;D

Eto dosao i taj trenutak !!! uhhhhhh koliko im je trebalo da krenu !

 

poslednje provere i pakovanje

 

XL5HN_mg9972kg0.jpg

 

p1PVl_mg9973df9.jpg

 

Bane nesto proverava ! BTW. Bane jos nije krenuo iz BGD-a !

 

w4yh3_mg9974up0.jpg

 

stwvS_mg9975ah6.jpg

 

okupljena "masa" na pumpi !!!

 

pQsoh_mg9980vk3.jpg

 

ovaj batica je zalutao !  ;D

 

88nrZ_mg9981enduracmalaye5.jpg

 

primecujete da nema Branka !!!  ;D looood ! ubice ga Hitman i Mlader !!!

 

S1e0q_mg9982gk1.jpg

 

Cope, daj grupnjak !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja