Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • U prolazu, 17 postova

Marko, pa to je bar jednostavno kupujes tamo gde ti je povoljnije ,ko nije konkurentan mora se zadovovoljiti manjom prodajom. Ja koliko znam da su se oni polako odvojili od programa skutera i da imaju izuzetno konkurentne cene novih delova za suzuki i apriliu (originalni delovi).Steva  se specijalizovao  za skutere i to je odlicno jer je svaki dan sve vise vas koji ih doradjujete a kood njega ima bas svasta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Evo i ja da se oglasim u ovoj temi.

 

Naime prosle godine sam kupi kacigu kod njih i pri prodaji su bili stvarno jako korektni i stalno govorili "znate mi smo zvanicni uvoznici za AGV, ujedno i zvanicni servis za AGV....

Uzmem ja kacigu LONGWAY koja je tad kostala oko 200 evrica i sve super, dok nisam zeleo da nabavim jedan rezervni vizir. Nazovem da proverim dal imaju i posto je kad prodavac kaze nema ih trenutno ali bice na leto to se sve desava u avgustu. Reko nije mi hitno pa sam batalio.

 

U nedelju mi ispadne jedan sraf iz kacige (garancija od godinu dana mi je istekla pre oko mesec-dva), odem u ponedelljak ujutru prodavac mi kaze nebrini resicemo zovem te do 12 sati. Naravno da me nije zvao. Nazovem ja danas kaze nema srafova bice na leto. Kad ga ja pitam kako to da zvanicni uvoznik i serviser nema jedan sraf kaze "pa imali smo ali je nestalo strpi se do leta". E tu mi je puko film.

 

1. Sad cu lepo u AGV da posaljem jedno lepo sroceno pismo da vide ko ih zastupa, i kako brinu o bezbednosti kupaca.

 

2. Pozvacu lepo i trzisnu inspekcij da vide kakv je to zvanicni servis koji nema delova i boli ih bas uvo da nabavljaju.

 

3. Nazvzcu bogami i Udruzenje za zastitu potrosaca, pa videti sa njima sta jos mogu da uradim po tom pitanju, da mi kazu kakva su mi prava.

 

A neko ko se poziva da ugovori sastanak sa vlasnikom evo ja sam uvek dostupan, radim u blizini i uvek cu vrlo rado otici.

 

Izinite za duzi tekst ali sam stvarno besan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 393 postova
  • Lokacija: Budisava
  • Motocikl: BMW F650 ST

Evo epiloga za nedostaljuci sraf.

 

Posto sam bio tolko slobodan otisao sam radnju ponovo. Onda je momak (koji je obecao da ce zvati jos u ponedeljak) otisao samnom nazad do srvisa, pa pogleda da nemaju tu slucajno oni koji sraf. Posto ni tu nisu imali, momak je otisao do gazde, koji je se opet vratio samnom u radnju. Posle deseteak minuta trazenja, su konstatovali da srafa stvarno nema, Onda je vlasnik skinuo jednu novu kacigu, i izvadio sraf i poklonio mi (BESPLATNO) sraf. Medjutim ispod srafa treba da ide jedna plasticna podloska sa dva mala kraka joja se zakace za navoj, e tu podlosku mi nije mogao dati, rekao je pa to mozes i sam da napravis.

 

Posto je bes malo popustio jer su mi na kraju krajeva ipak do pola izasli u susret. Nisam nikom ni pisao niti sam ikog pozvao.

 

Tako me danas zove vlasnik radnje na mobilni, i krece pricu kako nisam fer, kako nije uredu to sto sam napisao ovde na forumu, kako u srbiji nema nijedan zvanicni servis kaciga, kako u srbiji nista nije zvanicno, da oni nisu obavezni da imaju bilo kakve rezervne delove, i kako su oni izasli u susret i ipak dali sraf (bez podloske). Pitam ja njega dal bi on nosio takvu kacigu i dal je ta kaciga sad bezbedna za nedaj boze.

 

E sad pitam ja vas da li je uredu da me vlasnik radnje posle svega zove kad procita moj post koji mu se nesvidja. Da je zvao on da kaze da nema srafova i da nemoze da se resi al da ima dobro volj pa me licno obavestava jos bi rekao da je u redu, ali posto me niko nije zvao kako su obecali, nego tek posle kritika ili kako on kaze "lepo si me opljuvao". 

 

Sad citam sve postove ima dosta negativnih komentara, jer od 2005 nije moglo ama bas nista da se nauci, ispravi?

Ne znam.

 

I sta sad da radim? Pitam ja vas.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Srbija. Sledeci put louis katalog u ruke, narucis preko nekog sta ti treba, kraj price.

 

p.s. drago mi je sto ovi iz markosa citaju komentare u ovoj temi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Dosad sam ih samo hvalio, ali sad moram malo i da kudim: neposredno posle servisa na 12.000 km, primetim da mi fali jedan sraf na donjoj plastici (to je mali komad koji se drzi na 2 srafa, stoji dole bocno) i da ta plastika "landara". Odem da ga kupim, naravno - nema. Pitam da mi ga skinu sa izlozbenog modela, a sebi nabave novi, radnik kaze da ne moze, gazda ne dozvoljava. Bilo mi krivo, ipak sam ja stara musterija, kupio skuter, pa motor, pa kompletnu opremu, bukvalno sve. Nema veze, snadjem se ja, nabavim ga isti dan i zamenim... E, sad, da li ja preterujem kad za servis na kome su promenjeni ulje, filter ulja i svecice, na kojem je uracunat, cini mi se, 1,5 radni cas i koji je naplacen oko 14.500-15.000 dinara trazim da se uradi sve po ps-u, tj. da se prekontrolisu makar svi glavni srafovi? Nisam pitao koliko kosta, da li moze jeftinije, zakazao, dosao, odradio, platio. Ja znam da taj isti servis mogu da uradim sam za najmanje duplo manje para, ali racunam vozim novo, pa daj da teram u ovlasceni servis...Jbg, to je nas mentalitet...E, da, mene za sraf nisu zvali, a proslo je sigurno mesec dana ;D Nema veze, verovatno bolje nisam ni zasluzio...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 327 postova

na sajmu u novom sadu sta god sam pitao mrzelo ih...hteo kupiti cizme mrzelo ih je pricati al najozbiljnije...rekli su mi dodji za dva dana u radnju tamo ima tvoj broj (44) kao ono nije bitno odakle si ti todji ako hoces...drugari su kupili neke kacige rekli su da je sada sajamski popust i slicno oni uzmu i kad su otisli u prodavnicu kacige tamo jeftinije...mozda su to nekom sitnice ali ja ih vise necu pogledati za zivota i treba da propadnu kad su takvi!!kao ono mi smo mega giga ponasanje svi ste ostali kloje...madam se da ce osetiti sledece sezone pad prodaje...ljubaznost centras-a ili ixs-a naspram ovog je kao kao nebo i zemlja...uvazili su mi reklamaciju i poslali cizme u italiju a ne ovi kome treba da se zahvalis sto ti je dao jedan obicni sraf!!SRAMOTA!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Markos u Bg-u - dva prsta dole (ili srednjak gore). Markos u NS - za svaku pohvalu - TRI PRSTA GORE.  Ne jednom sam ispao ovca u Bg prodavnici, dok nisam poceo da telefonom narucujem robu direktno iz NS-a, i svaki put je bilo bez ikakvih problema. Isporuka brza, tacna i uz puno ljubaznosti na kucnu adresu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 399 postova
  • Lokacija: bg

ja nikad nisam imao problema...iz razloga sto samo odem i kupim sta mi treba...naravno ukoliko mi se svidja cena

ako nemaju,vozdra,idemo dalje...bez razgledanja i slicno...nemam para za bacanje...ali kad kupim nesto,ne gledam posle da li ima negde jeftinije ili ne...u principu,svi se ugradjuju a niko od nas nece propasti za nekoliko stotina dinara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Bio par puta....nemogu da se pozalim...za nase uslove.

Cak su me prijatno iznenadili sa odgovorima na par pitanja koja su me mucila vezano za motor....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

U novembru je bila neka extra akcija (40% popust) pa je ispalo 2x Windfilter - Fleece WNDFLCBK + 2 x Windfilter Trousers + jakna Duchinni

Cozzie Ladies Black = cca. 22.000din pa još na 3 rate

 

U povratku isprobano po neviđenoj magluštini i vlazi na +5 pri 120-130kmh i radi poso' za 10ku

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - --

Majko moja koliko sam ODLEPIO. Ovo sam kupio u PEGAZU Novom Sadu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 76 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: nesto savrseno :)

U novembru je bila neka extra akcija (40% popust) pa je ispalo 2x Windfilter - Fleece WNDFLCBK + 2 x Windfilter Trousers + jakna Duchinni

Cozzie Ladies Black = cca. 22.000din pa još na 3 rate

 

U povratku isprobano po neviđenoj magluštini i vlazi na +5 pri 120-130kmh i radi poso' za 10ku

 

Ovo je verovatno bilo u Pegazu, a ne u Markosu  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd

Bio sam dva puta u prodavnici u BG-u.... Prvi put od ljubaznog prodavca nisam nista uspeo ni da vidim...pobegoh...

Drugi put ( pre par dana ) je bilo mnogo bolje. Za pohvalu. Doduse drugi prodavac. Sve nam covek objasnio i pokazao.  Ima tu dobre robe, a uz malo ljubaznosti - bice i kupaca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

izgleda da su im kritike urodile plodom pa su u medjuvremenu postali ljubazni. kupio sam kod njih agv kacigu i ixon jaknu,zadrzao se kod njih jedno 45 minuta bukvalno je prodavac leteo da mi da velicine i modele da probam..za svaku pohvalu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Prochitao sam svih 10 strana sto ste pisali o Markosu i aplaudirao savrsenoj dozi mazohizma koji ste islkazali u textovima....da sam ovaj post prochitao pre neki dan ne bi ih preleteo ni avionom a kamoli im usao u radnju...novo komponovani "bizmiszmeni"da malko operu kintui zaposlili 3 ficfirica i zaj.... siroke narodne mase..a narod nema m... pa nasrce kao muva na....zna se sta...u subotu sam zalutao u njihov budzak na Dorcolu....extra ljubazan momak,vise se divio mojoj djunti ali primedbe nije bilo...izabrao sam top case,cena sitnica Shad 8900 dindzi,rezervisao za ponedeljak i naravno kako prilichi choveku mojih godina juche dosao autom da platim i uzmem robu..ali AVAJ..kada je zbunjeni i smuseni radnik(ne onaj od subote) prisao rachunarskoj masini rachun je volsebno narastao na 12500 i neku sicu...O Srbijo nebeska zemljo...ustini kupca i nogom ga izbaci iz radnje...ali posto ja nisam chovek na koga mozes dici glas i pokusati jeftinu prevaru,obecao sam im bager da im poravna teren ako mi kao sto su OBECALI ne donesu kofer sutra na kucnu adresu....videcemo jesam li naivan kao Francuska sobarica ili su oni merna jedninica za prevaru...bager treba da radi u svakom sluchaju a vi nebeski narode samo hrlite tamo da vas ponizavaju i vredjaju,da vas nema oni bi se mnogo drugachije ponasali...pametan ce razumeti sta je pisac hteo da kaze...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Yamaha 1200 Super Tenere

Kofer stigao u moj lepi grad...Ripli...verovali ili ne...posle ovoga verujem i da ce Amerika i Engleska biti zemlja proleterska....a Kanada zemlja udruzenog rada  ;D...mozda nije lepo da se pokazuju zubi ali nekada je stvarno neophodno....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

Шишају са ценама да уши одпадају! :o

sto se cena tice vise su nego korektni,a i za ostalo svaka pohvala za markos

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Kofer stigao u moj lepi grad...Ripli...verovali ili ne...posle ovoga verujem i da ce Amerika i Engleska biti zemlja proleterska....a Kanada zemlja udruzenog rada  ;D...mozda nije lepo da se pokazuju zubi ali nekada je stvarno neophodno....

a i japan ce ovih dana preci u ruke partizana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Vidim da se vecinom zalite na prodavce, moja iskustva su suprotna, prodavci vrlo usluzni i ljubazni, ali prodaja motocikala i narucivanje delova, j... lud zbunjenog :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1823 postova
  • Lokacija: Beograd

Аха, моје искуство и није баш нешто, тражили су ми 50евра за релеј анласера за Априлију и то да стигне за 3 недеље!

Е па тако могу и ја да наручим лепо преко Интернета и да чекам исто или краће, шта ће ми у том случају неки посредник

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja