Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Ili je prodavac ravnodusan maximalno,ili me tako covek gleda da se ja prosto osecam krivim jer sam usao i "primorao" ga da prozbori!

 

Ne znam na koga mislis, mislim da ih je dvojica, jedan je uvek pricljiv i raspolozen, drugi jednostavno deluje malo smoreno, iako takodje uvek izadje u susret, svaka pohvala za momke u Markosu BG.

 

BTW, cini mi se da su za izradu sajta angazovali istu firmu kao i Guevara  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 367 postova
  • Lokacija: Šabac - Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha YZF 600 r Thundercat

Pre 15 tak dana prvi put sam usao u Markos u NS-u sa namerom da pogledam sta sve nude a izmedju ostaog i jaknu. Iako sam prodavcu rekao da cu samo pogledati on je bio izuzetno ljubazan i pokazao mi sve sto sam pogledao a kamoli zatrazio, cak sam probao i neke filp up kacige i nekoliko modela jakni. Posle 7 dana sam dosao da pazarima Ixon jaknu, jer je jakna jako dobra a izmedju ostalog jer su i prodaci bili skoroz ok. Jedno je sigurno da ako budem ponovo nesto kupovao od opreme prvo cu svratiti u Markos NS.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

ok je markos,kupio sam kod njih jaknu i dve kacige i uvek su bili maximalno usluzni i ljubazni ..a i cene su im sasvim ok za neke stvari..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Kod njih sam kupio motor gsxr 1000 K7 ,pri kupovini maximalno korektni i profesionalni,mrzim kada mi prodavac preteruje u nutkanju i obigravanju.Znam sta hocu, i od njih sam dobio sve potrebne informacije i brzo smo napravili trgovinu Takodje sam i svu opremu koupio kod njih jer su stvarno snabdeveni maximalno.U servisu su takodje ok jer mi je motor u garnciji  a oni su ovlasten servis.Sve u svemu  OK.

PS. Cujem da su im sada veliki popusti :) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1359 postova

Da li neko zna, ako ne uradim prvi servis kod njih da li gubim garanciju?

moras kod ovlascenog servisera ako hoces garanciju to i jeste draz svake garancije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 316 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Isao bih ja kod ovlastenog servisera, ima u BGD u Vojislava Ilica 145, interesuje me samo da li moram samo u Markosu ili mogu kod bilo kojeg ovlascenog servisera?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Srbija

Isao bih ja kod ovlastenog servisera, ima u BGD u Vojislava Ilica 145, interesuje me samo da li moram samo u Markosu ili mogu kod bilo kojeg ovlascenog servisera?

 

Nemoj me 100% drzati za rec ali mislim da mozes da ides i kod Joce sa karaburme jer bi i on trebalo da je ovlasveni serviser i da Markos priznaje ako servisiras bajk kod Joce ali opet kazem proveri za svaki slucaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

Koliko kontam bitno je samo da je odradjeno kod ovlastenog servisera?

Ja sam sada radio sam servis (tj. Maki ga je radio) a kod njih sam sve kupio i nisu mi nista rekli.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

oni nemaju ni je....ne vizire za kacige koje kupis kod njih,evo samo 6meseci mi govore za vizir da ce stici za kacigu koju sam platio bezmalo,a veseli prodavac mi kaze po 12 put stici ce za mesec dana,a ja da cekam i da se nevozim(boze sacuvaj ovlastenih prodavaca)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

moje iskustvo sa markosom u ns, kao i iskustva moja dva drugara, je veoma negativno, i obzirom da je sve već rečeno na prvih par strana ove teme - napisaću samo da tamo neću više navraćati ako baš ne budem imao potrebe ali nadam se da neću  >:( skupi, neuslužni.. neprofesionalni... horor od prodavnice :-(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 935 postova
  • Lokacija: Beograd - Mirijevo
  • Motocikl: Kawasaki ZZR600

To za filter je potpuno tacno. Ja sam hteo jedne subote pre podne da promenim ulje i filter i posto mi je Mass u komsiluku, odem, kad ono nemaju filter za moj motor. Skoknem do Markosa i imaju, ali ta, navedena cena. Bez obzira na to, pohvale za momka koji je tada radio, cackao je ispred nesto oko plavog Stroma 650, nije hteo da mi uzme 5-6 din, jer, valjda nije imao kusur. I bio je vrlo ljubazan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

Nekada ni cena nije presudna kada ti je deo neophodan i kada je kvalitet na nivou.Juce sam u  Markosu kupio filter ulja za Suzukija po 707,00 i filter fazduha  originalni suzukijev po 2400,00 stoje izuzetna cena i denso svecice po 697,00.MIslim da je bitno da se kupi sve na jednom mestu ,jer danasnje guzve u sobracaju ti oduzmu pola dana da bi nest obavio .Utisak odlican :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

eh nisam ni video za markos..

 

E pa ovako, imam ja jednu primedbu.. ustvari nije primedba nego anegdota... Dakle, dođem ja jedan dan, ceo dan jurio kacigu, i neko mi preporuči markos... Ja se ubih da nađem, dođem oko pola 6, i kao lik zatvoreni smo. Ja kao ali to je pet minuta, hoću da kupim kacigu, treba mi, znači treba da pljunem 120 - 160 eura !? Jel imate barem neki cenovnik nešto... Kao nemamo, žao mi je... Ja ok, nećete pare, ne morate. Pokupim se i odem u drugu prodavnicu i njima lepo pljunem pare

 

Dakle, ne kapiram Srpski poslovni mentalitet i nikad ga neću svhatiti!? Zaista nikad

 

z

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Pa verovatno sto prodavci rade za neke bedne pare i gledaju da u minut odu kuci.Njemu je sve jedno da li je prodao 1 ili 5 kaciga.

Krivi su vlasnici, da prodavci rade na procenat da vidis kako bi te usluzio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa verovatno sto prodavci rade za neke bedne pare i gledaju da u minut odu kuci.Njemu je sve jedno da li je prodao 1 ili 5 kaciga.

Krivi su vlasnici, da prodavci rade na procenat da vidis kako bi te usluzio.

 

Pa verovatno je tako :)

 

Ali to mene ne interesuje :) Ja sam pljunuo grdnu lovu na drugom mestu, tako da... A u ostalom taj prodavac je mogao da se "pohvali" gazdi kako je ostao prekovremeno, kako je prodao skupu kacigu itd... Možda bi i bilo nešto, ko zna, barem slobodan dan možda... Ili vremenom nešto više... Ali.... Opet, vlasnik je najviše kriv, al to mene ne interesuje... Neka stavi radno vreme do 8!?

 

zzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Drugi put u zivotu ih zovem za rezervni deo (nisam citao prethodne komentare posle cu) ali sam odmah skapirao da ljudi rade samo one delove koje mogu da ti naplate. Za ostalo ih debelo zabole uvo! FUJČINA! Zbog takvih muvadzija jedva cekam da ukinu vize pa da vidim kome ce da uvaljuju tri puta skuplje i to sam ono sto je njima interesantno.

 

 

 

 

 

Zamisli odes u neku normalnu radnju a oni ti ladno kazu imamo samo leve slavine, a desne ne drzimo jer nemozemo da vas dobrano oderemo na njima!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova

zikaslika,

U jednom od razgovora sa vlasnikom Markosa spomenuo sam i tvoj komentar ,covek te ljubazno poziva da mu budes gost kako bi te proveo kroz sve njegove radnje i magacin da vidis o cemu se radi  u firmi kako  ne bi  lupao gluposti napamet.Budi sad faca pa se odazovi pozivu,mozes ostaviti tel kako se lakse dogovorili jer je covek veoma cesto na putu.Naravno da svi jedva cekamo ukidanje viza pa ce mo videti iz prve ruke poredjenje nasih i ino trgovaca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Hoću da mi taj vlasnik objasni zašto u Markosu za Apriliu sr50 novi cilindar, klip i karike koštaju 13800din i to svima poznata RMS ( užas kvalitet ) marka, dok u Motobox-u ( Motoforce marka "barem 5 puta kvalitetnija" ) košta 7400din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja