Jump to content

Moto Zajednica

Komentari u vezi prodavnice Markos

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Beograd

U Markosu u Beogradu ima neki lik koji je procelav i budjav za SVE pare koje smo svi mi ostavili tamo, a drugi crni lik (mozda ima i bradicu???) je skroz OK.Necu biti lenj i oticicu da smaram jedno 2 sata sa probanjem kaciga i jakni,odela, ma probacu i gume ako treba.Samo kad budem imao vremena  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Interesovao sam se za centralni stender za V-Stroma i odgovor nikada nisam dobio. Na kraju sam kupio Hepco&Becker-Zadovoljan! :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ЗЕЉКАМП, 1820 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure

Ja sam bio juce da kupim kacigu. Lik koji je radio je pokusavao da bude kao cool i duhovit. Sve je ostalo na pokusaju jer njegov smisao za humor je ocajan!!! U stvari je bio jako neljubazan! Posle sam ga pitao za gumu koja mi treba za Liberty i on je odgovorio da momak koji radi gume nije tu i da ce mi dati njegov broj pa da ga GANJAM!!! Evo kako je tekao razgovor...

 

ja - IMATE LI GUMU DIMENZIJA 80/80 R16 ILI 90/80 R16

on- E PA,MOMAK KOJI RADI GUME NIJE TU ALI CU TI DATI NJEGOV BROJ PA GA GANJAJ JER TEBI ON TREBA!!!

ja-  ??? ??? PA VALJDA JA KAO KUPAC VISE TREBAM VAMA NEGO ON MENI,NISTE VI JEDINI KOJI PRODAJU GUME U BEOGRADU!!!  >:( >:(>:(

 

Posle su usli u radnju neki momci sa koji ma se on srdacno ispozdravljao a meni je okrenuo ledja, tako da mi  je ostalo samo da se okrenem i odem. To mi je bio prvi i poslednji put da sam tamo otisao,makar jedini u Beogradu imali ono sto mi treba!!! Bilo je jos bisera sa njegove strane ali ih ne mogu ih sada pisati, uglavnom su bezvezni kao i cela prodavnica!  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

mene interesuje tako nesto za TDMa posto fabricki ne ugradjuju...

 

posto je taj hepco-becker?

 

Posto sam imao TDM-a 850 pre V-Stroma, mogu da ti kazem da na 850 zbog centralnog lonca centralni stender ne odgovara, tj ni fabrika ga nema u dodatnoj opremi. Postoje razni after market stenderi ali su jako nisko i uglavnom puno zakacinju po krivinama sto moze da bude opasno. Sto se tice TDM 900 postoji i originalni Yamahin kao dodatna oprema, ali za njega nemam iskustva. Verovatno se bolje ponasa cim ga i fabrika nudi. Inace, za V-Stroma, sam platio 157E Hepco&Becker, a originalni je bio nesto preko 200E.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

Tek sad videh ovu temu!

Divota!

Taman fino ne moram vishe svakome ponaosob da preprichavam dogadjaj u Markosu koji je uchinio da se i nakon budjenja dan kasnije osecam josh uvek besnom! (iako sam vrlo pitomo cheljade)

Dakle....

moj drug Deja aka Djeneral i ja puni entuzijazma (zasnovanog na neiskustvu sa dotichnom prodavnicom) zakorachismo proshlog leta u istu, sa ciljem da meni odaberemo neku valjanu kacigu. S vrata nam se zalepio neki povishi crnokosi momak, i pratio nas ko pijavica ni malo ne poshtujuci pravo svakog choveka da ima distancu u odnosu na drugog choveka. Napolju se beton topi a on mi dishe za vrat.

-Shta trazite?

-Kacige, hvala..vidim gde su...zvacu Vas ako mi zatreba pomoc....

Al ne vredi...

Prilepak jedan!

I krenem da razgledam....koja je cena...marka..oblik...boja......dohvatim se jedne.....i taman da je probam, on mi je otme iz ruke i otpochne kracu obuku na temu stavljanja kacige......ja ga gledam,strpljivo chekam da zavrshi, da mi je vrati u ruke i da je iz drugog puta probam.

Dochekah i to....

Skidam naochare, shnalu za kosu, ranac dajem Deji da ga pridrzi......i tu me crnokosi momak ponovo preduhitri......opet mi uzme kacigu i krene da je vuche za kaisheve kako bi mi josh jedanput, objasio gradivo.

I dalje sam smirena.....uzimam mu je iz ruku...kazem hvala......stavljam kacigu....ali........osecam... mala je....steze me....i nekako je plitka....brada mi viri ispod nje....

Prokomentarishem to na glas....i krenem da je skidam kad eto ti njegove leve ruke na delu kacige koji prekriva moje teme, i njegove desne ruke na mojoj bradi.

Gura ruku prema ruci....sabija mi glavu u kacigu. ??? ??? ???

UPRO!!!

Ja stojim, ne verujem i od shoka ne reagujem....chekam da zavrshi...a on se trudi i trudi.

Kad je odustao (s rechima....ne vredi..mala je......), nekako skinem kacigu i da bih otishla shto dalje od njega prelazim na drugi deo sa kacigama....(onaj chim se udje sa desne strane)......

eto njega opet zamnom.

I opet se uhvatim jedne, naizgled podobne, a on kao oktopod!!!

Vec ju je shchepao i govori mi:

-Ovu kacigu stavljash ovako....

I pri tom zauzme polozaj koji je najslichniji polozaju noja koji tek shto nije zabio glavu u pesak...kaciga mu je u visini savijenih kolena...a i glava mu je tu negde...pri chemu teme jasno stremi podu. :o :o :o :o :o

Zatim se ispravi i doda mi je......

Kazem hvala......i  pochinjem da se okrecem lagano ochekujuci skrivenu kameru.....i kao smeshim se.....a najradije bih mu prst odgrizla! >:( >:(>:(

Probam kacigu SVOJOM tehnikom....iako vishe ne znam ni shta radim.....

Uglavnom skidam je brze nego shto sam je stavila...pogledam u Deju.....on sav izbechen.....ne veruje........

Vracam kacigu na mesto....pogledom se sporazumem sa Dejom i u tri koraka pobegosmo napolje....neosvrcuci se.

Eto....

Izvinjavam se ako sam bila preopshirna, ali naprosto sam morala sa vama podeliti ovu prichu  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ja sam sa mojom lepšom (hmm... ;) ) polovinom kupio za nju kacigu u Markos-u. Samo, ja sam se tako postavio da je taj momak morao meni da priča ako je hteo nešto novo da mi kaže. Kako nije imao šta, ostavio nas je na miru a ja sam mu dobacivao pitanja ako me je šta interesovalo.

;D ;D ;D

Nemoš čoeku ugoditi... il je prodavac nezainteresovan il previše napadan... Neka, naučiće... ima vremena ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1365 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

E al ga strpljivo opisala  :D

Tada me je prosto ostavio bez teksta decko kako je poceo da objasnjava tehnike stavljanja kacige sa sve savijanjem u kolenima, zabacivanjem glave i objasnjavanjem da ti kaciga u stvari i nije mala  :P 

Decko je bas bio dosadan  ::) ali moras priznati da je onaj drugi kod kog si do kraja kupila jacigu bio OK...da ne ispadne da samo nesto gundjamo ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 64 postova
  • Motocikl: Yamaha XV535 Virago - Purple Rain

ali moras priznati da je onaj drugi kod kog si do kraja kupila jacigu bio OK...da ne ispadne da samo nesto gundjamo ;D

 

 

Jao jeste........u pravu si......ispadoh gundjalo i potpuno nepravedno zaboravih da spomenem momka koji mi je naruchio kacigu iz skladishta njihovog i zvao me da me obavesti da je stigla i prikazivao mi kako mu koja kozna jakna stoji i prichao o tome kako da zbari gazdu da mu jednu od njih da na rate....

i uopshte....beshe to vrlo druzeljubiv momak koji nam je katalog o intruderu m1800r, nakon shto je skontao da znamo o chemu pricha... dao u ruke kao da nam daje najvece blago  :D

Mislim da se zove Sale.....

I bash je dobar lik ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

odete lepo u kikindu, tamo ljudi imaju vremena, sve lepo da vam objasne, i pojasne i da vam budu na usluzi, a ovo je beograd.  ovde se svi zure i neljubazni su, sto jes` jes`, ali sta da se radi. tako je to, moramo se privici. Ja sam inace iz tih krajeva pa sam pre 10ak god se preselio za bg, i u pocetku mi je sve to smetalo, ali moras se privici da bi opstao. Tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Kovin

onaj procelavi,je toliko neljubazan,bruka. ortek otisao da kupi k7 kod njih,i iznervirao se i  nije ga ni kupio,ladno je covek bio nezainteresovan,i ako je ovaj hteo da iskesira za nov motor. isti slucaj ja svrato da kupim ixon sukces jaknu,i onaj lik je toliko mrzovoljan da sam izgubio volju i izasao napolje bez jakne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

odete lepo u kikindu, tamo ljudi imaju vremena, sve lepo da vam objasne, i pojasne i da vam budu na usluzi, a ovo je beograd.  ovde se svi zure i neljubazni su, sto jes` jes`, ali sta da se radi. tako je to, moramo se privici. Ja sam inace iz tih krajeva pa sam pre 10ak god se preselio za bg, i u pocetku mi je sve to smetalo, ali moras se privici da bi opstao. Tako da...

 

Imam ja bolju ideju... da oni možda dođu meni kući na vrata i zamole me da nešto kupim od njih? :)

Mislim, na šta da se naviknem? Na loše neću nikada! Ja sam ovde od rođenja i nema te sile koja će me promeniti u tom smilsu da ću nekog da molim da mu ostavim pare.

Da se razumemo, ja sam u Markosu imao uglavnom ok iskustva. Zamerke sam već napisao.

I ja imam prodavnicu i ne pada mi na pamet da očekujem da će neko nešto kupiti ako nisam ljubazan i ako se ne postavim prema njemu onako kako mu odgovara.

Ne kažem, imam i ja loših dana i problema. Nekad se to odrazi na moje ponašanje u radnji, ali se uvek izvinim što sam ovakav ili onakav kada primetim da to nekom smeta. Ko prihvati u redu, ko ne prihvati, opet u redu jer je to njegovo pravo, a meni bude posle krivo zbog toga...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • IRON WILL, 972 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Voleo bih da imam motor

Vecina stvari koje su ovde napisane za Markos u Bg-u je apsolutno tacna, jedno je gotivan onaj mladji lik, celavi, barem kad sam ja bio, iscimao se do jaja, nista nije frka i to. A onaj matori sto ima frizuru kao poljski fudbaler iz 80-ih... katastrofa, sve se nesto beci, nije mu jasno sto sam dosao... drkadzija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Samo ti dođi. Pa kad vidiš šta te čeka... ;)

 

Masa ljudi koja sa lovom u ruci ceka na otvaranje novog ducana? :D

 

Možda...ali ima i čika koji ima da ti zavrću jajca za te pare... al to je tek na kraju. Ako ti ostane nešto od čika na granici, u bankama poreske uprave, lokaldžija, tržišne inspekcije.

Ajde... ;)

 

Ajde, kod vas bar znas tko sto hoce :) Ovdje nemas pojma kako to da na kraju nemas novaca  ;D

 

Ma jok bre razlika u mentalitetu u Hrvatskoj je vec drugacije mislim da su ljudi ljubazniji nego ovde ,ja bio u mMadjarskoj u moto radnji dupe mi olizali kako su bili ljubazni stvarno su me iznenadili ja ih smarao sigurno 20-tak minuta i posle 20 minuta bili su korektni iljubazni do kraja iako nisam nista kupio ;D U Kikindi su čini mise ljubazniji  nego u Ns-u za Bg neznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Samo ti dođi. Pa kad vidiš šta te čeka... ;)

 

Masa ljudi koja sa lovom u ruci ceka na otvaranje novog ducana? :D

 

Možda...ali ima i čika koji ima da ti zavrću jajca za te pare... al to je tek na kraju. Ako ti ostane nešto od čika na granici, u bankama poreske uprave, lokaldžija, tržišne inspekcije.

Ajde... ;)

 

Ajde, kod vas bar znas tko sto hoce :) Ovdje nemas pojma kako to da na kraju nemas novaca  ;D

 

Ma jok bre razlika u mentalitetu u Hrvatskoj je vec drugacije mislim da su ljudi ljubazniji nego ovde ,ja bio u mMadjarskoj u moto radnji dupe mi olizali kako su bili ljubazni stvarno su me iznenadili ja ih smarao sigurno 20-tak minuta i posle 20 minuta bili su korektni iljubazni do kraja iako nisam nista kupio ;D U Kikindi su čini mise ljubazniji  nego u Ns-u za Bg neznam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

 

Ma jok bre razlika u mentalitetu u Hrvatskoj je vec drugacije mislim da su ljudi ljubazniji nego ovde ,ja bio u mMadjarskoj u moto radnji dupe mi olizali kako su bili ljubazni stvarno su me iznenadili ja ih smarao sigurno 20-tak minuta i posle 20 minuta bili su korektni iljubazni do kraja iako nisam nista kupio ;D U Kikindi su čini mise ljubazniji  nego u Ns-u za Bg neznam.

 

Lako je tebi kad znaš mađarski. Ja sam tamo samo išao u razgledanje radnji jer engleski niko nije znao ni da bekne. Mogao sam da kupim samo ono što vidim pošto im ništa ne možeš objasniti šta tražiš :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

 

Ma jok bre razlika u mentalitetu u Hrvatskoj je vec drugacije mislim da su ljudi ljubazniji nego ovde ,ja bio u mMadjarskoj u moto radnji dupe mi olizali kako su bili ljubazni stvarno su me iznenadili ja ih smarao sigurno 20-tak minuta i posle 20 minuta bili su korektni iljubazni do kraja iako nisam nista kupio ;D U Kikindi su čini mise ljubazniji  nego u Ns-u za Bg neznam.

 

Lako je tebi kad znaš mađarski. Ja sam tamo samo išao u razgledanje radnji jer engleski niko nije znao ni da bekne. Mogao sam da kupim samo ono što vidim pošto im ništa ne možeš objasniti šta tražiš :(

 

Mozda nisu hteli ima i toga tamo!Jebiga dobro dodje ako znas vise jezika ja baratam sa 4. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

 

Ma jok bre razlika u mentalitetu u Hrvatskoj je vec drugacije mislim da su ljudi ljubazniji nego ovde ,ja bio u mMadjarskoj u moto radnji dupe mi olizali kako su bili ljubazni stvarno su me iznenadili ja ih smarao sigurno 20-tak minuta i posle 20 minuta bili su korektni iljubazni do kraja iako nisam nista kupio ;D U Kikindi su čini mise ljubazniji  nego u Ns-u za Bg neznam.

 

Lako je tebi kad znaš mađarski. Ja sam tamo samo išao u razgledanje radnji jer engleski niko nije znao ni da bekne. Mogao sam da kupim samo ono što vidim pošto im ništa ne možeš objasniti šta tražiš :(

 

Mozda nisu hteli ima i toga tamo!Jebiga dobro dodje ako znas vise jezika ja baratam sa 4. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 487 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 '99

Upravo sam dosao iz Markosa i moram da ostavim komentar.. Naime, kupovao sam kacigu za devojcicu jos juce (bez nje) i decko koji radi tamo, Pedja se zove je bio maksimalno ljubazan. Rekao mi je da ako velicina ne odgovara, da je zamenim slobodno danas, sto sam i ucinio.. E najjace mi je bilo na kraju, kada sam izasao iz radnje i krenuo motorom, a prekidac na copavoj mi se glavi i motor se ugasio, isti decko je izasao sa Vd-om i podmazao mi prekidac! ja nisam ni sisao sa motora! Milsim da je caka  tome da kad imaju punu radnju jesu malo rasejani (desavalo mi se ranije), ali juce i danas.. totalno profesionalnao i prijateljski sam tretiran..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Bio sam juče popodne sa ženom u NS radnji da vidimo šta imaju od jakni i pantalona, a i čizama za nju...

Na žalost ženskih modela slabo... Samo velike jakne a pantalone ju je mrzelo da proba jer smo planirali da idemo na sajam ako nema kod njih... reko ok, idemo na sajam pa ćemo tamo da pazarimo ali... ceo sajam nema kvalitetnu jaknu veličine 6 ili M?! Nema uopšte ženske pantalone a čizme nisam smeo ni da pitam! Alo ljudi! Sajam motocikala! Nema ženske opreme! Ne mogu da verujem! Ali kasnije sam pričao i sa Rodom i sa Željkom iz Markosa i sa Viktorom iz Primota i svi su mi rekli da se jednostavno ne isplati jer ne mogu da poruče na komad - dva već moraju da nabave onda nekoliko pari. I to ne bi bio problem da ja nisam jedini koji je to tražio u poslednje vreme?! Da je to rekao jedan pa da mislim da me malo zavlači, ali sva trojica u odvojenim razgovorima tvrde isto!

Na Markosovom štandu nekoliko ženskih jakni ali sve velike. Zove momak u BG i rekoše mu da ima model koji se sviđa mojoj ženi i da će ga poslati u NS. Zovem radnju u NS i kažem da sam dogovorio da se pošalje, a momak reče da zovem posle 10 danas. Naravno danas ja pozovem, on potvrdi da je tu i...

Odosmo po jaknu. Odgovara! A sad pantalone, ode da proba... Velike! Bem ti!  ;D Mrzelo je juče da proba! Mogli su poslati broj manje u istoj turi...

Nema veze, nije frka. U ponedeljak šalju u utorak će biti u prodavnici.

Pošto nisam u toj branši, delovalo mi je malo neozbiljno da to tako funkcioniše. Mislio sam da imaju dosta prometa svim i svačim, ali posle onih razgovora ukapirao sam da je naše tržište još uvek malo i da se zadovoljava tim sistemom - nije mi hitno, poruči, ako mi odgovara kupiću...

Nadam se da će se uskoro situacija promeniti na bolje. U obostranu korist. Da prodavci imaju više prometa a kupci veći izbor...

Eto, pomirio sam se sa uslovima kupovine moto opreme i više se ne sekiram. Zahvlan sam kada ispoštuju datu reč i rok kada će nešto da se pošalje iz jedne u drugu prodavnicu... jer očigledno je to trenutno naj usluga :)

I da dodam, da sam samo u Markosu uopšte našao jaknu i pantalone te veličine. Ostali su imali jakne većih brojeva ali ne i pantalone!

Čizme nema niko, pa sam morao da poručim iz Louis-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Upravo sam dosao iz Markosa i moram da ostavim komentar.. Naime, kupovao sam kacigu za devojcicu jos juce (bez nje) i decko koji radi tamo, Pedja se zove je bio maksimalno ljubazan. Rekao mi je da ako velicina ne odgovara, da je zamenim slobodno danas, sto sam i ucinio.. E najjace mi je bilo na kraju, kada sam izasao iz radnje i krenuo motorom, a prekidac na copavoj mi se glavi i motor se ugasio, isti decko je izasao sa Vd-om i podmazao mi prekidac! ja nisam ni sisao sa motora! Milsim da je caka  tome da kad imaju punu radnju jesu malo rasejani (desavalo mi se ranije), ali juce i danas.. totalno profesionalnao i prijateljski sam tretiran..

 

Mogu da im oprostim kada je gužva da ne stižu. Međutim, nekoliko puta mi se desilo da je jedan bio u frci neviđenoj, a drugi (koliko sam ja procenio - ne mora da znači da je tačno) da je lelemudao negde pričajući telefonom opušteno...

E sad, pošto i ja radim u prodavnici znam da mi se nekad desi da imam gužvu pa ne stižem da se posvetim svima opušteno, a onda mi zazvoni telefon pa je sa druge stane neko koga baš i ne mogu da otkaćim, a moram da razmenim par opuštenih rečenica. Neko od kupaca to strpljivo sačeka i ja se izvinim, a neki baš besno izađu. I ne zamerim im više jer se i ja nekada nađem sa te strane pulta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: NOVI SAD
  • Motocikl: trenutno bez

Što se tiče prodavnice i serivisa u N.Sadu, momci su super, uslužni, ljubazni i za svaku pohvalu. Ali kre... iz Kikinde koji me je.. 8 dana za papire za motor koji sam kupio, preuzeo i držao u garaži 8 dana (!!!) zato što njega mrzi i nema vremena da se malo potrudi. Sve ono biće sutra, pa sutra, pa sutra... Na kraju mi kaže, 7 dan, stigli su, evo držim ih u ruci, hoćeš da ih pošaljem poštom na kućnu adresu? Ja odgovaram-super, odmah ih stavljaj na bus, nemoj poštom (računam ubrzaću za 1 dan) ja ću ih sačekati, nije problem. Do sutra se ne dešava ništa, jer je na kraju dogovoreno da će kasno uveče (četvrtak) stići u prodavnicu u Novom Sadu. Sav srećan u petak ujutro odlazim u prodavnicu, gde mi momci kažu da ništa nije stiglo. Šokiran zovem onog istog lika u Kikindu, on mi odgovara da sam dosadan i da će poslati popodne. Računam petak je, biće puš... za još jedan vikend, istog momenta sedam u auto i krećem za Kikindu, gde stižem u rekordnom roku. Onaj isti "zauzeti" šalje kolegicu i ne proviruje iz kancelarije, ja se vraćam za N.Sad, tehnički, uplate (16 hiljada i nešto za gsr-600-stvarno bi trebalo otvoriti temu za skupljane potpisa za sezonsku registraciju), stajem u red u MUP-u u 13.45. E, ovo je šlag na tortu, brojevi ukinuti, čeka se u redu. Da ne dužim, završavam u 19.10, poslednji, zatvaraju šalter, iza mene ostaje 10 ljudi neobavljena posla.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 875 postova
  • Lokacija: Zrenjanin/Novi Sad

kupio sam 2 motora kod njih i nisam imao zamerke nikakve. A sto se prodavaca tice uveki su bili ljubazni i spremni da pomognu. Cak mi je i Zeljko vlasnik popravio vizir kada sam ga kupio kod njih... Mozda su im  majstori malo neozbiljni jer se prema motorima od ??? hiljda evra odnose kao prema poni biciklovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja