Jump to content

Moto Zajednica

Jagodina 21-22.05.2011. Memorijal Gorana Ostojića

Recommended Posts

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3615 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Vidim da o moto skupu u Jagodini nema ni reči na ovom forumu pa evo nekih vesti iz "novina".

 

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/255338/Jagodina-Defile-motociklista-u-cast-Gorana-Ostojica

 

Došlo je dosta "bajkera" iz cele Srbije. U subotu pre podne, iz pravca Niša prema Jagodini išle su kolone motora.

Organizacija je bila odlična, a učesnicima defilea zaista treba odati priznanje. Lagana vožnja (zaista izuzetno velikog broja motocikala) u dve kolone i bez najmanjeg "ispada".

Ja sam (kao pripadnik Udruženja Veterana 63. padobranske)imao izuzetnu čast da (zajedno sa "Fonzom" iz Noćnih Vukova) "predvodim" defile, od mesta okupljanja (sportski centar), do škole koja nosi ime Gorana Ostojića, (gde smo položili vence nažem drugu i saborcu). Fantastičan osećaj kad u retrovizoru vidiš dve beskrajne kolone ..... !

Goran Ostojić je inače bio potpukovnik-padobranac i poginuo je 1998 u blizini Košare. Bio je aktivan u svim sportovima, pa je tako uživao i u vožnji motora, vožnji "terenaca" .... .

Uz druženje, muziku, sokove (i pivo), skup se odužio do kasno u noć, a mnogi su ostali i da prenoće u šatorima.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

Imao sam tu čast da sam upoznao ovog junaka 98 u Đakovici, sjećam se da sam plakao kao mali kad su javili da je poginuo. Vječna slava i hvala takvim sinovima našeg naroda.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja