Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

da li bi mogao neko da stavi sliku od sprint pulsera sa kojeg su skinute nalepnice da nije farban , i da li postoji vise verzija pulsera ili samo supermoto???

 

Постоји само SM верзија.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Tovariševo
  • Motocikl: GY200 SuperMoto

To je taj, ali mu je i cena prava sitnica. Dobio sam CDI za model sa 6 pinova pa sam zato i pitao oko prevezivanja. Nasao sam neke seme sta je koji pin i na jednom i na drugom, ali je problem i sto se seme razlikuju medjusobno a i sa stanjem na motoru. Tako da ako imas neku dobru semu ili uputstvo za prevezivanje bio bih ti zahvalan da okacis ovde. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

e opet ja sa sijalicom...sad mi kaze neki lik da je sijalica na pulseru H4 (a za HS1 nije uopste cuo) znaci to je taj ulaz e sad ako stvarno moze da se ubode ta sijalica ili kako se vec montira da li bi bilo nekih problema ako nadjem iste jacine kao sto je ova (trenutna) od 35W?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

e opet ja sa sijalicom...sad mi kaze neki lik da je sijalica na pulseru H4 (a za HS1 nije uopste cuo) znaci to je taj ulaz e sad ako stvarno moze da se ubode ta sijalica ili kako se vec montira da li bi bilo nekih problema ako nadjem iste jacine kao sto je ova (trenutna) od 35W?

 

HS1 и H4 сијалице су готово исте, не би требало бити проблема ако убодеш сличну H4 сијалицу.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

e opet ja sa sijalicom...sad mi kaze neki lik da je sijalica na pulseru H4 (a za HS1 nije uopste cuo) znaci to je taj ulaz e sad ako stvarno moze da se ubode ta sijalica ili kako se vec montira da li bi bilo nekih problema ako nadjem iste jacine kao sto je ova (trenutna) od 35W?

 

HS1 и H4 сијалице су готово исте, не би требало бити проблема ако убодеш сличну H4 сијалицу.

znaci oni problemi koji su nastali u prethodnim postovima sa H4 sijalicama kao sto su topljenje konektora i druge stvari zbog kojih je potrebna ugradnja releja i menjanje jos par delova je zbog jacine sijalice koja je umesto standardne 35W zamenuta sa 55W?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma
znaci oni problemi koji su nastali u prethodnim postovima sa H4 sijalicama kao sto su topljenje konektora i druge stvari zbog kojih je potrebna ugradnja releja i menjanje jos par delova je zbog jacine sijalice koja je umesto standardne 35W zamenuta sa 55W?

 

Тако је.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Tovariševo
  • Motocikl: GY200 SuperMoto

Cini mi se da je to ovaj, vidim i po netu da se zale da ih je tesko naci: link ima i u komsiluku ako nije prodat i ovaj bog zna gde je. Koliko sam razumeo ovo mu je oznaka #ZS067-001.

 

Samo da se zahvalim na pomoci, uspeo sam resiti, tj. prevezao sam 6-pinski na mesto ovog mog i motor ide mnogo bolje nego sto je isao, pretpostavljam da je ovaj CDI koji sam kupio sa drugacijim izlazom i da zato motor ubrzava mnogo bolje nego ranije.

 

E da, ako nekome treba pomoc oko prevezivanja neka se javi, vrlo rado cu mu pomoci, trebalo mi pola dana razmisljanja i pola dana akcije da ga prevezem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

da ne zna neko koja je cijena za onu bocnu plastiku sto se kaci na rezervoar? i imaju li oni to trenutno na prodaju ili se mora cekat da oni to naruce pa bog zna kad da stigne kod mene?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Drustvo, jel moze neko da fotografiske onaj desni prekidac migavaca, gde je prekidac za svetlo, migavce i sirenu - od Pulsera?

Treba mi da vidim raspored i otprilike dimenzije. Hvala! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

To je to, hvala. 0takoje.gif

 

 

Pokusavam da odredim sirinu celog elementa da vidim da li moze da mi stane na korman kao dodatni set prekidaca (za maglenke i jos neke stvari koje hocu da ugradim).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Људи може неки савет, које уље да сипам у мотор? Ускоро би требао да радим први сервис на 100км, тренутно има 80км на сату...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

Obzirom na količinu koja ti treba za zamenu (1 litar) ne bi bilo loše da uzmeš neko kvalitetnije. Ali, s' druge strane gledano, pošto ti ponovna zamena predstoji i na 1000km, ne mora.

 

E jesam ti pomogao.:zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Probao sam nekoliko vrsta ulja na Pulseru 200 i Bardahl mi se pokazao najbolje.

Sa Motulom se pregrevao i menjac je klokotao pa sam zamenio ulje nakon 100km..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

jel neko menjao onaj prekidac za zmigavce i kako se to radi uopste ili mozda i ne moram da menjam, eo sad dok sam vozio kuci nesto mi labav i desni tesko daje kad pustim prekine da trepti a vidim da ima dosta lufta ceo prekidac i moze da se cimne i gore-dole a ne samo levo-desno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Probao sam nekoliko vrsta ulja na Pulseru 200 i Bardahl mi se pokazao najbolje.

Sa Motulom se pregrevao i menjac je klokotao pa sam zamenio ulje nakon 100km..

 

Које тачно Bardahl уље си сипао? Синтетика? полусинтетика? минерално? ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malo Zlo, 753 postova
  • Lokacija: BGD

E, drugari, prodata azdajica.

Elem, lanac i lancanici su ostali kod mene (novi vlasnik me je ubedjivao preko telefona da su pogresni, a nisu, a mene mzelo da se raspravljam...). :D

Oznaka jedng je JTF 409-16, a drugog je 809-50.

 

Ako neko hoce da uzme da ima cu rezervi, nek pise na pp - cena po dogovoru, itd. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 31 postova
  • Lokacija: Podgorica
  • Motocikl: Qingqi 200 sm

vidim sad nema karburatora :D

dje se mogu raspitat za plastike? zna li ko ljudi pomagajte, ocu da farbam motor ali mi je jedna plastika slomljena pa necu to da ciganisem...

i jos jedna stvar, kad ga palim (ponekad) ide ona "dramska pauza" kako vi to zovete, frejlauf/frajlauf je razlog koliko sam svatio, medjutim kojeg god majstora sam pita oni ne znaju sto je to??? jedan drug kaze da su mozda cetkice alansera pa mi recite jel to to ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

da ne zna neko koja je cijena za onu bocnu plastiku sto se kaci na rezervoar? i imaju li oni to trenutno na prodaju ili se mora cekat da oni to naruce pa bog zna kad da stigne kod mene?

cena je oko 2400. zvao sam ih pre mozda 15-ak dana i prodavac mi rekao da je cena jedne plastike bilo da je kod rezervoara ili kod auspuha 2400 dinara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

E ovako, aj i ja da podelim neka iskustva sa mojom 125-icom 1jee1.gif.. Pre nepunih 2 godine sam ga kupio i bio je u jako losem stanju, od ulaganja je bilo: zadnja guma (zice su virele), imao sam samo poziciju, nije imao retrovizore, ni jednu sijalicu u kontrolnoj tabli (sve su pregorele), imao je samo 2 prednja migavca koji su bili razliciti jedan zut a jedan beo i na kraju akumulator je bio ja mislim od nekog quad-a za decu onaj mali smesni i zice su bile budzene da bi se to povezalo u prevodu motor je izgledao jako zalosno... A zatim sam krenuo da ulazem u njega koliko sam imao para malo po malo.. inace, stavio sam mu led u kontrolnu, nabacio mu led migavce nazad bele napred zute (naravno i automat sam morao da uzmem), kupio mu zadnju novu gumu, stavio mu napred H4 sijalicu, dotegao sve plastike (bile su sve kao na babinim zubima), promenio sve lose i ispucale zice, stavio ispod stop svetla plavu led diodu tj da mi tablica koju nemam svetli u plavo 1lol.gif i sad cekam da dodjem do nekih parica da ga ofarbam. Inace presao sam sa njim oko 5000 i do sad me je 2 puta samo ostavio na cedilu, 1 put zbog osiguraca koji je pregoreo a 2 put zbog akumulatora.. Ja se izvinjavam zbog ovolikog teksta pozdrav svima 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja