Jump to content

Moto Zajednica

Qingqi QM200GY - B, QM200GY - B(A), QM125GY - B(Sprint Pulser)

Recommended Posts

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

da se ne ponavljamo recicu ja za sve. MOTOR JE ODLICAN I AKO GA UZMES NECES SE POKAJATI. Putovao sa njim 6 meseci beograd novi sad svaki petak- sve ti je jasno onda :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

meni samo nije jasno shto je cena skochila sa nekih 700-800 na 1000+ E, shta se promenilo u zadnjih godinu dana? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

pa skochile cene tog motora kao da je vino, shto je stariji to je bolji. :lol:

onda kad sam vozao, cene nisu bile jache od 900E i to je bio primerak da vrishtish kakav je, a sad najobichniji 200sm je 1000E :smajli shto se krsti:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 997 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

svi traze sad za taj motor oko 900 eur ja kupio prosle godine za 600eur i picio kao blesav, imao je 3 kofera, ksenon :takoje: za taj motor netreba dati vise od 700-800 eur jer nov nije nesto previse skuplji a nov je nov :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1363 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

meni samo nije jasno shto je cena skochila sa nekih 700-800 na 1000+ E, shta se promenilo u zadnjih godinu dana? :stabre:

 

Tržište diktira cenu: ukapirali ljudi da je sasvim ok motorče pa počelo malo više da se traži, razumljivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

Eeee ljudi pomagajte, imam jedan malo veci problem i gledao sam svuda po net-u i nigde resenja... vozim pulser-a 125 i imam problem sa paljenjem 0tuzan.gif nece na dugme da upali nego moram na gurku a kad pokusam na dugme da ga upalim cuje se kao da mu je prazan akumulator tj kao da nema snage da zavergla a akumulator pokazuje da je pun. jel ima neko neki predlog sta bi to moglo da bude? e da i zamenio sam mu svecicu i opet isti problem 0plac.gif Poz svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 312 postova

Kako si zakljucio da je akumulator dobar? Povezi kablovima za paljenje na akumulator od auta, cisto da budes siguran.

Ako ni tada nece onda ti je neispravan rele koji pokrece anlaser ili je prekinuta zica koja ga pobudjuje.

Rele ti je jedno metalno burence zasrafljeno za ram iznad akumulatora a ispod sedista. Na njega su prisrafljene dve debele zice i jedna tanka.

 

Odakle ti ideja da svecica ima neke veze sa paljenjem na dugme?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • We make noise, 120 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sprint Pulser 125 Honda 80

decko iz radnje gde kupujem ulje mi rekao da uzmem i da proverim akumulator i svecicu, pre i posle voznje i tako sam uradio.. akumulator pokazuje stalno 12 kao pun je1neznam.gif. eee pa taj rele mi se cuje kad hocu da zaverglam motor kao da zuji, sad sam bas skinuo sediste i proverio. a ako mi taj rele neispravan da li znas mozda gde mogu da ga nabavim i koja je cena od prilike? Hvala vam na ovome, vec 3 meseca razmisljam do cega je

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 651 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Benelli TRK 502 X

kupio sam pulsera 125 i imao je 1600 km napravio sam jos 100, nego kaze lik treba na servis sad pa ako neko zna kolko to kosta da ga teram ove nedelje.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Људи, јел зна можда неко која је разлика између Пулсера 1 и 2(новији модел)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

Људи, јел зна можда неко која је разлика између Пулсера 1 и 2(новији модел)?

 

Pulser 1 ima 124ccm i dobos kocnicu pozadi a Pulser 2 199 ccm i disk kocnicu na zadnjem tocku..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Људи, јел зна можда неко која је разлика између Пулсера 1 и 2(новији модел)?

 

Pulser 1 ima 124ccm i dobos kocnicu pozadi a Pulser 2 199 ccm i disk kocnicu na zadnjem tocku..

 

Хвала колега, иначе приметио сам да је разлика и у предњој маски око фара.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: subotica-zednik
  • Motocikl: Qingqi 200QM

da li je neko menjao zadnje pakne? meni su vec lose pa planiram da ih promenim

i da li su iste na pulseru i qingqi200gy tj.da li su zadnji tockovi isti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 50 postova
  • Lokacija: subotica-zednik
  • Motocikl: Qingqi 200QM

bio sam juce u sprintu u novom sadu da pokupujem neko delove za mog qingqija i iznenadio sam se kako su skupi delovi,duplo skuplji nego kod mene u subotici ali sam ipak moro pokupovati nesto sto kod nas nemaju na lageru..

primer pakne kod mene u Suboticu su oko 650din a u sprintu u novom sadu 1200 :neznam:

obican umetak filtera za vazduh onaj sundjer sam platio 800din :jok:

 

a jos covek sto radi je bio jako neljubazan.. neki deo sam pito da li je isti na qongqiju i na pulseru a on meni odgovara da ne zna i da ga ne zanima,sav ponosam na svoj sprint :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Cerevic
  • Motocikl: Qvinqi cros super moto 200cc

pozdrav ljudi imam jedno pitanje procitao sam user manuel za quinqia 200 super moto i nasao e sad kolko sam umeo da prevedem da ide ulje za menjac pa vas pitam koje ide i dal ide zvao sam ove zi qvinqi centra u ns.ikazu mi da ulje koje ide u masinu ono ide i za menjac pa dali bi neko znao da mi kaze ili da im verujem zastupnicima pozdrav i hvala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

pozdrav ljudi imam jedno pitanje procitao sam user manuel za quinqia 200 super moto i nasao e sad kolko sam umeo da prevedem da ide ulje za menjac pa vas pitam koje ide i dal ide zvao sam ove zi qvinqi centra u ns.ikazu mi da ulje koje ide u masinu ono ide i za menjac pa dali bi neko znao da mi kaze ili da im verujem zastupnicima pozdrav i hvala.

odesh brate i kupish ulje za 4T motore 10W40

evo ovo ti je super, koshta oko 700din

http://www.intermol.rs/sr/mol_u_srbiji/mol_maziva/ulja_za_vozila/ulja_za_motocikle/mol_dynamic_moto_4t_street_10w-40_semi-synthetic_four-stroke_motorcycle_motor_oil/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 297 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

pozdrav ljudi imam jedno pitanje procitao sam user manuel za quinqia 200 super moto i nasao e sad kolko sam umeo da prevedem da ide ulje za menjac pa vas pitam koje ide i dal ide zvao sam ove zi qvinqi centra u ns.ikazu mi da ulje koje ide u masinu ono ide i za menjac pa dali bi neko znao da mi kaze ili da im verujem zastupnicima pozdrav i hvala.

 

ulje koje podmazuje motor podmazuje i menjac,posto je sve u istom kucistu.znaci 10w40 ili 15w50,iskljucivo motorno ulje,a za proizvodjaca sam odluci :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Cerevic
  • Motocikl: Qvinqi cros super moto 200cc

hvala na ogovoru 1aha.gif sad posto nisam naso ovde nigde dali se i drugima greje onaj deo gde se sipa ulje za masinu i sa jedne i sa druge strane pa vas pitam jel to normalno da tolo greje kad pipnem nesmes ni prst nasloniti.jel se nekom desava isto jel mora tako ili? 1neznam.gif uuu veb sajt je u izradi kolko su mi rekli kad sam bio kod njih u milana savica u novom sadu.a da ima razlike u cenama i to ogromna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 297 postova
  • Lokacija: Nju nau
  • Motocikl: XF 650 freewind

Ovi i Ovi sta god ti treba zovi i jedne i druge, zna da bude interesantna razlika u ceni 1neznam.gif

 

Ove prve zaobidji u sto sirem luku :(,nekorektni najblaze receno 1hmm.gif,sa sprintom pozitivna iskustva :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja