Jump to content

Moto Zajednica

ODE DOZVOLA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ8

Ma ljudi uopšte nema frke da voziš iako imaš zabranu... Zakonski pandur može da te privede, i da zaradiš krivičnu prijavu... Praktično, saobraćajac da bi to uradio mora da zove običnu policiju jer on nema pravo da te privede, pa onda još mora on lično da se maltretira sa zapisnicima, izveštajima, papirologijom, pa vamo pa tamo... Uglavnom, ne isplati mu se osim ako mu se ne zameriš...

 

Izvadi duplikat, i daj njega da ti tamo stave zabranu, a sa originalom vozi. Kad saobraćajac vidi original dozvolu, oni je nikad ne proveravaju, dok duplikat proveravaju uvek... A ako te kojim slučajem provale 1000 din rešava stvar... Jedino se pobrini da uvek, ali uvek imaš 1000 din u dokumentima, jer je glupo da te zbog toga skenjaju... A interventna me je jednom prilikom zaustavila i proveravala, dao im original vozačku (za koju sam potpisao pod krivičnom odgovornošću da sam ja izgubio), oni proverili, videli da nisam osuđivan/privođen, i kad mi je vraćao dokumenta pandur smo je prokomentarisao "tebe saobraćajci baš nevole" i nasmejao se... I pustio me da idem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Jebe mi se za papir dok je meni gvožđe u rukama.

Moja rečenica pandurima kada počnu da mi prete oduzimanjima klošari nijedni.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Moj drug je vozio motor bez kacige i bez dozvole i panduri ga zaustave. On je kukao i molio da mu ne naplate kaznu i uzmu mu 10evra, i pitaju ga da li ce jos voziti bez dozvole. On je seo na motor, rekao hocu i gas. :P 

Zakljucak je da mozete da ustedite 200 dinara, jer se panduri pre hvataju za evre nego za dinare, 10e resava stvar.

A ti Sailor cuvaj se na onom 'motoru' da ti ne naplate kaznu zbog prebrze voznje.

I koliko znam ti si iz Gejacke, da te upozorim ne smes da vozis motor po pesackom mostu i da ga ostavljas u pesackoj zoni jer je kazna:

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

;D ;Dlepo si me nasmejao miki...dobra ti ova fora...inace vec sam spomenuo da panduru nikada nebih ponudio novac :oili bi pa ga onda prijavio ;D...tako da nedolazi u obzir ni duplikat za upotrebu dok traje kazna...jer ipak sam ja lepak za policiju..pa bi sigurno bilo belaja...malo cu da kukam kod kadije i podnosim silna dokumenta o svemu i svacemu...i da..kupujem blu tut ;)..i nevozim umoran i isfrustriran...hvala svima na podrsci i savetima....e da ..na pesackom mostu jeste zabrana saobracaja za sva vozila na motorni pogon..ai na s tolerisu jer znaju da nema sanse da idemo na drugi most...jedino sto ima ludaka koji lete preko mosta punog pesaka...zbog njih i zaustavljaju...eto mene juce...a za pesacku zonu znam!i neparkiram svoju ljutu zver tamo...malo se brinem zbog brzine na otvorenom da im neoduvam radar ;D ;D...ali ustrojicu masinu...sala mala....

 

.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Kad bi ga prijavio zbog uzimanja mita i ti bi bio kaznjen zbog davanja mita zato cuti i daj sta das! 8)

Javi kad budes na Brijonima pa da malo navratim do tebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja