Jump to content

Moto Zajednica

Kotlina 2011

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Babic bi bio vrh, al ja mislim da on ne zna ni metar puta van trkackih staza :lol: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4834 postova
  • Lokacija: Kosjeric
  • Motocikl: enduro

Ajd' da probam da navatam nekoga ko bi mogao malo da vas provede...

mislim da ce ih jos biti zainteresovanih za hard

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

mislim da ce ih jos biti zainteresovanih za hard

 

Hoće, hoće... pa makar ja lomio i drugi fuzaster :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Hehehe, bilo bi interesantno gledati afrike po tim "putevima" :lol: ali to je bas hard, harda i namenjeno je strogo za motore koji mogu da idu uza zid, ali ozbiljno, odredjene deonice podrazumevaju prolazak kroz gustu sumu koja nema ni S od staze, ogromne strmine i razna sranja tako da je to samo za odabrano drustvo :takoje:

U svakom slucaju, kao sto rece doktor... ce vidimo da napravimo neki pos'o :moto3:

 

Za nas ostale je dovoljna ova pripremljena ruta, verujte da je do jaja za sve tipove motora!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Mudro zboris..

Jageru ti ne..

 

a jaoj ako zauzmemo decije odmaraliste :jee:

 

Ja sam ovog puta za sator.. ali ima ljudi koji nemaju i nece u sator..

 

p.s

 

stani stani Ibar vodo..Ibar voodoo

 

1.04

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

khm..

 

iDFrY_jagerq.jpg

 

 

Jeli ti sta se qurcis?

 

To su braca, junak do junaka,

endurasi, rodila ih majka.

 

Jesu junaci, nema šta, čim se nisu kolektivno samoubili kada su videli gde si ih odveo. Brate, ipak su to krmače od 200+ kg. Imaj to u vidu ako sledeći put budeš vodio turu sa "teškašima". Imao si sreće što su sa tobom bili sve iskusni vozači. Da si poveo početnike, nosio bi nekog od njih na duši, garantujem. Nije mi jasno kako nisi razmišljao o tome?!?

 

Ne, zaista ne želim da zvučim kao čangrizava baba Živana, koja propagira "sejf drajving", ali kada sam malo bolje izanalizirao snimke, mogu samo da vam kažem da NISTE NORMALNI. Što je mnogo-mnogo je za ove teške motore. Ja bih se valjda i vratio nazad, ne znam.... Pa nek moj bude najkraći u ekipi, baš me briga. Ne, nisam sisa i kukavica, ali braćo, pamet u glavu. Sva sreća da je najgori peh bio izbušene gume i tenera u ambisu. Mogao je i Vlajko zajedno sa tenerom da završi u materini. A i neko od vas. Jedno je zdrava zajebancija i lepi, normalni offroad tereni za naše motore. Neka vala i blata. Volim i ja da se ukaljam ko svinjče. Neka vala i nagiba. Neka vala i makadama, trave, kamenja, livada u kojima vrebaju grane i rupčage zarasle u travu. Neka vala i dubokog peska, do lanca. Neka vala i forsiranja potoka. Neka vala SVEGA, ali ovoga gde ste sada bili, motorima od 200+ kila: NE!

 

Eto, pljunite me, ali sam morao da vam kažem šta mislim...

 

:goodluck::P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Inace poooogledi su neverovatni,a teren prelep.Retko gde moze da se vozi kilometrima,dok se ispod tebe pruza klanac dubok stotinama metara i puca pogled u beskonacnost..... :hej: .]

 

 

toliko o tome..

 

nego vidi ovo..

 

http://forum.bjbiker...69#entry1096669

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Yamaha WR400F enduro/supermoto , Honda Z50Gorilla

Ne obecavam nista , posto sam obecao pomoc oko organizacije kampa , ali mozda i ugrabim par sati da napravimo neki hard enduro , ali te staze bi zahtevale i lakse motore i iskusnije vozace ... mogao bih da prikupim i nekoliko drugara sa kojima se inace vozim ... to bi bili tereni slicni ovima na klipu

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Terali smo mi i teži off, tako da MOŽE! :) Doduše, ne na točku, ipak mi vozimo krave :D

 

Ona voda mi se sviđaaaaa :ooo: Vodićeš nas? :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Ajde ekstremni, ko je raspolozen da provoza i zudi za adrenalinom neka se oglasi, cisto da bi se znalo koliko bi njih sigurno doslo zbog dalje organizacije ;)

Ali strogo kros ili hard enduro!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Hehehe, Jager, bez brige druze, soft enduro voznja koju smo vam pripremili sadrzi puno razlicitih terena i podloga, bice i kamena i bara i blata i trave i govanceta :) :)

 

Cisto da ne bude zabune, ovo sto Gile planira je bas ekstremno, jako zahtevni tereni sa puno strmina i raznih vukojebina, teren koji je moguce proci iskljucivo sa laganim motorima tipa kros ili hard enduro uz naravno spretnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Hehehe, Jager, bez brige druze, soft enduro voznja koju smo vam pripremili sadrzi puno razlicitih terena i podloga, bice i kamena i bara i blata i trave i govanceta :) :)

 

Jedva čekam! :takoje:

:moto3: :moto3: :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Ako niste shvatili, ja dolazim. Samo da se usaglasimo jel stižemo u četvrtak ili petak. Mada ni sreda ne bi bila loša :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Pa ne bi bio loš ni utorak, ako ćemo tako :) Četvrtak je sasvim OK. Stignemo, namestimo kamp i to je to za četvrtak. U petak onda UDRI! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Ajde ekstremni, ko je raspolozen da provoza i zudi za adrenalinom neka se oglasi, cisto da bi se znalo koliko bi njih sigurno doslo zbog dalje organizacije ;)

Ali strogo kros ili hard enduro!

 

evo ovaj vikend ako imate vremena, nas cetvorica dolazimo spremni ko puske, taman da pretrazimo sta ima i napravimo staze za sledeci vikend.

Javi na pp kontakt pa se cujemo u toku dana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: Kraljevo

Nemojte ljudi ko boga vas molim! :D

E ovako,ako ovo ne bude bilo dovoljno,jedan od dodataka je sledeci:sa Goca se ide preko sela Gokcanica do Usca.Tu bi se skrenulo prema Studenici i posle manastira vozilo jos nekih 3-4 km do skretanja za planinu Cemerno.Odatle na vrh cemenra uz odlican makadam,a sleve strane duuuuubok klanac.Onda na vrh,sa kojeg se pruza neverovatan pogled na pola Srbije i Bosne a i Crne Gore i zatim spust niz Klisuru reke Tolisnica i kroz istoimeno selo do Lopatnice,onda se penjemo na brdo i tako vencom se spustamo do Kraljeva i to bez izlazenja na magistralu.Ulazak u grad bi bio u naselju Pampula :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

dakle nema nikoga ovag vikenda ko zna vas kraj i nece da se vozi makadamskim putevima vec hoce sume,potoke i kozje stazice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja