Jump to content

Moto Zajednica

Kotlina 2011

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Jaoj kako nisam krenuo, neko napisao da se bez rolbarova ne kreće i ja ga poslušao, a nije napisao da za ljute XT-jeve to ne važi. Nego svi nešto AT - ST a XT-jci vidim ćute i cepaju svoje :takoje: .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Nemamo šta da se prepiremo i dokazujemo. Ko je krenuo, taj se bez greške i vratio. :nanana::nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Jaoj kako nisam krenuo, neko napisao da se bez rolbarova ne kreće i ja ga poslušao, a nije napisao da za ljute XT-jeve to ne važi. Nego svi nešto AT - ST a XT-jci vidim ćute i cepaju svoje :takoje: .

 

Zestoko si pogresio... i ja sam bio u fazonu da stavim cevi ali za XT je ovo slab zalogaj :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

hehehe... to "zamnom" je dovelo do ovoga :neznam::stabre::jee:

 

64hi5_28636160.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Nije to bilo obicno samo "zamnom", vec: "zamnom !!

Veoma bitano za suzbijanje nesigurnosti i podstrek za nastavak momcima koji su do tada imali par nezgodnih situacija. Bravo Kvarni !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 479 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha XT600E

Jaoj kako nisam krenuo, neko napisao da se bez rolbarova ne kreće i ja ga poslušao, a nije napisao da za ljute XT-jeve to ne važi. Nego svi nešto AT - ST a XT-jci vidim ćute i cepaju svoje :takoje: .

 

Zestoko si pogresio... i ja sam bio u fazonu da stavim cevi ali za XT je ovo slab zalogaj :) :)

 

>:(:ljut: :'( :/:zbunjen::grr::grr::grr::grr::grr::grr::grr::grr:

:yamaha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ma bice jos prilika, ne znam sta li spremaju za goch, dal ce i tamo biti nekih lajt varijanti posto ocigledno jos nisam dorastao ni brzoj grupi :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

sjajna vezba za balans je "osmica" stojeci :)

 

za blato ?

 

Mikko, koja je vezba za onu lastu u reci? Jel moze i na Tasu da se vezba ili mora bas neka reka? :lol: :lol: :moto3:

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

ma bice jos prilika, ne znam sta li spremaju za goch, dal ce i tamo biti nekih lajt varijanti posto ocigledno jos nisam dorastao ni brzoj grupi :P

Na Goču i na Stolovima su putevi za nijansu bolji. Nema onih kanala po sred puta, nema blata u trajanju od 10-20 km već više blatnjavih deonica od par desetina do par stotina metara. Jedino što je podloga dosta oštrija i tvrđa. Okačiću danas neke fotke kad dodjem kući čisto da stvorite sliku terena.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

sjajna vezba za balans je "osmica" stojeci :)

 

za blato ?

 

Mikko, koja je vezba za onu lastu u reci? Jel moze i na Tasu da se vezba ili mora bas neka reka? :lol: :lol: :moto3:

 

Ma moze i na Adi ! :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Jeste, ali ja umem da ronim sa otvorenim očima.

Tebi upisan izostanak.

 

Eeeeee, ali gledaću da nadoknadim već kod Ugca u Kraljevu, ili najkasnije na Grad brdu.:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 639 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: KTM 1290 Super Adventure R, KTM 950 Adventure, KTM 300 EXC, Yamaha XT1200ZE Super Tenere

Eeeeee, ali gledaću da nadoknadim već kod Ugca u Kraljevu, ili najkasnije na Grad brdu.:)

 

Ekipa iz Kraljeva se veceras okupila i napravila rutu koju cemo u nedelju da isprobamo i vidimo prolazna vremena, a onda odlucimo da li je oko 100km (90% offroad) dovoljno ili da produzimo :moto3::zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

Eeeeee, ali gledaću da nadoknadim već kod Ugca u Kraljevu, ili najkasnije na Grad brdu.:)

 

Ekipa iz Kraljeva se veceras okupila i napravila rutu koju cemo u nedelju da isprobamo i vidimo prolazna vremena, a onda odlucimo da li je oko 100km (90% offroad) dovoljno ili da produzimo :moto3::zvizduk:

 

produžuj bar za 50% :jee: :jee: :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

Eeeeee, ali gledaću da nadoknadim već kod Ugca u Kraljevu, ili najkasnije na Grad brdu.:)

 

Ekipa iz Kraljeva se veceras okupila i napravila rutu koju cemo u nedelju da isprobamo i vidimo prolazna vremena, a onda odlucimo da li je oko 100km (90% offroad) dovoljno ili da produzimo :moto3::zvizduk:

 

produžuj bar za 50% :jee: :jee: :jee:

 

Mnogo je kume :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5496 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Uglavnom, izvidnica ide u nedelju pa javljamo kako je prolazno vreme. Vec postoje plugin-ovi za 30, 50, 70+km... :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja