Jump to content

Moto Zajednica

Nokia N95 8gb Finland

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

:zdravo: Sinoc mi u kombinaciju uleti Nokia N95 8Gb (naravno originalna),ali neispravna (crko joj je flet).Telefon sam nosio jutros u servis,flet je zamenjen(25e),telefon je sada ispravan.

 

-Opste stanje telefona je po mojoj proceni 6/10 ,maska i baterija su originalne,nisu menjane.

-Baterija solidno drzi jer sam ga jutros skinuo sa punjaca i posle zamene fleta ceo dan ga cackao i spala je samo jedna crta do sada.Znaci trebalo bi da drzi minimum 2dana.

-Maska je u prilicno losem stanju(ali je originalna) i na jednom mestu je malo istopljena (cigarom verovatno),gornja tastatura je izguljena,donja je ok.

-Na slikama se vidi sve sto sam gore napisao.

-Lifetimer je 341h

-Instalirao sam Garmin navigaciju i update-ovao software na najnoviju verziju V 35.0.001

Cena:80e

1URQ9_n958gb002.th.jpgr5HXG_n958gb003.th.jpgqRuf2_n958gb004.th.jpgxjyDL_n958gb005.th.jpgqxJTw_n958gb006.th.jpgpuLJ0_n958gb007.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Ja sam razmišljao da uzmem ovakav telefon al je ovaj za moj ukus baš ofucan1neznam.gif

Pa pazi ovako,imas 2 opcije:

1.Kupis ovaj za 80e i pravac servis da ti zamenu komplet masku (1000din)

2.Nadjes neki koji je u boljem stanju i platis od 100-130e

:zdravo:

 

 

Edit:JA sam samo surovo realan,mozda je problem u mom tekstu,jer volim da objasnim do najsitnijih detalja.

 

Neko bi mozda napisao stanje je solidno,extra telefon za te pare!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CBF 1000

Ja uopšte ne sumnjam u tvoje opise robe u oglasu jer sam se uverio da je to što napišeš tako.

Samo ja dosad nism video dobru zamensku masku.Što se cene tiče tu si u pravu ispod 100 nema da je kolko tolko solidna,a dok je u novoj masci ide 130.Čućemo se mi verovatno,a ako bog da i videti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Stavljena NOVA maska,sad je telefon skoro kao iz fabrike :nanana: CENA:90e

Lh4Zb_picture002brr.th.jpgYNWs1_picture003fn.th.jpgExVg1_picture005hn.th.jpgmmQPr_picture006ju.th.jpgh7iBc_picture007y.th.jpgxPikp_picture008kp.th.jpgdbljj_picture009yt.th.jpgnnubL_picture010xp.th.jpgH3Zu9_picture012vg.th.jpg

 

Slike nisu nesto slikano sa laptopa,ali se uglavnom vidi sve.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja