Jump to content

Moto Zajednica

Veliki Petak-Neki su farbali,a neki smo 'ladili...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Prelep dan.

Danas nije vozio samo onaj ko nije imao šta.

Elem,posle nekoliko bezuspešnih pokušaja da se BMW ekipa sakupi radi upoznavanja,razmene iskustava i zajedničke vožnje i kafe,što bi rekao jedan perač na auto-pranju"Spala knjiga na dva SLONA ?!?"

Neće niko da se vozi,vidim kolega po motoru Ranko planirao tour de Rajac & Divčibare.

"Mogu i ja,mogu i ja?"Posle par poruka sve se dogovorismo.

Kaže ortak "Jes'lud ne poznaješ čoveka,roknuće te u nekoj šumi da bi ti poskidao delove sa motora"

Al'pošto BMW troši samo benzin,delove...retko IDEMOOOO !

Polazak od 8-9 on sa NBGD-a ja iz Aranđelovca,nalazimo se pred Ljigom.

Pre toga stajem na nekom mostiću posle Belanovice ,beše mi lepo mesto za fotkanje.

DSCN0666Medium.jpg

DSCN0667Medium.jpg

Minut za upoznavanje"Lep ti motor...isti k'o moj,aj' da peglamo...aj'd "

Pravac- Rajac.

Put do Rajca opasno "popeskaren".Vozimo oprezno zbog zemlje i peska na asfaltu.

Stižemo pred čuveni planinarski dom (poznat po dobroj a jeftinoj klopi).

DSCN0676Medium.jpg

Malo zbog posta,a malo zbog velike želje za vožnjom odlučismo da popijemo kafu pa da palimo dalje.

DSCN0677Medium.jpg

DSCN0680Medium.jpg

I tu počinje prava vožnja.

Svi elementi ispunjeni,vreme idealno,put dobar i krivudav,motori željni kilometara i nas dvojica željni svega toga.

Saobraćaj skoro nikakav,promiču predeli kao sa razglednica,ali nemamo vremena za razgledanje i fotkanje već samo Peeglaaaj !

DSCN0687Medium.jpg

DSCN0683Medium.jpg

DSCN0692Medium.jpg

Malo uz pomoć Garmina,malo uz pomoć lokalnih seljana ,kroz sedam sela i sedam gora stigosmo na Divčibare.

Odmor 10min.za dokazni materijal ženama i devojkama da smo bili baš tamo gde smo i prijavili da idemo.

DSCN0700Medium.jpg

DSCN0708Medium.jpg

DSCN0702Medium.jpg

Polazak nazad,redjamo redom Mionicu,Vrujce,Ljig...slažemo krivine -puno srce -puna pluća planinskog vazduha.

Vožnja teče "glatko" ili što bi Ameri rekli "smooth"

Idemo dalje Belanovica,pored Garaškog jezera na Bukulju,pa Aranđelovac.

E tu se rastajemo.Pozdrav za novog drugara...našli se ...obojica više uživamo u vožnji nego u pejzažu i znamenitostima.

Tura odlična,baterije napunjene i blag umor podseća na odlično potrošen dan...a da ne odosmo mogli smo farbati jaja???Neka dobro je i ovo!

Ranko hvala ti za odličan provod,i čujemo se za sledeći đir.

a Vi gde ste bili????

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Alal vera, momci. Ja sam se vrteo po gradu (Novom Sadu), malo skoknuo do Rumenke, Veternika, bez veze... Sad mi je zao sto nisam zapalio bar na Fusku Goru.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Svaka cast na turi.

 

Da se nadovezem, tj. da odgovorim na pitanje u nazivu teme. Drugar i ja smo napravili turu od oko 200 km, crnim i plavim motorom. On ga kupio prekjuče, pa da vidimo kako ide. :moto3::moto3: :moto3:

Možda smo se i negde sreli sobzirom da smo mi išli od Rakovice, avalskim, preko svih mogućih sela i na kraju ispali u Arandjelovac, pa kad smo već tu bili, otišli na Bukulju, videli da ima novosagradjen vidik, propeli se do tamo, videli gde je Avala, rekli TAMO, i vratili se preko drugih sela, Barajeva, nazad kući.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svratio...., 343 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorcol
  • Motocikl: Imam

Super voznja kolega. Samo da ti se pohvalim. Bio sam ti sa drusvom juce u Aranjdelovcu. Sest BMW-a i jedna Afrika. Napravili djir

Avala-Mladenovac-Arandjelovac(Hotek Izvor i pice u basti i razgledanje hotela pa onda klopa u nekom etno restoranu negde iznad Arandjelovca) Onda povratak kuci preko Lazarevca i ibarskom.

 

Evo i par slicica kao dokaz da nismo farbali nego ladili kako naslov teme kaze

 

Parkirana ergela

 

post-14259-0-56431800-1303559216_thumb.jpg

 

Picence

 

post-14259-0-45110700-1303559291_thumb.jpg

 

Ko kaze da se BMW i Afrika ne slazu

 

post-14259-0-01294400-1303559374_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Bravo dečaci, dobra vožnja, i nadam se da ćemo se skupiti jednom svi, bio bi ,bre red, kada mogu steneraši, valjda možemo i mi :moto3: :moto3: ,

A i ja da se nadovežem na priču, u subotu, posle veoma burne noći, smo drugar (Danijel1201) i ja bacili krug od Užica ,preko Kraljeva do Kruševca i nazad. On na Burgmanu a ja na Pegasu 125.Ebiga nisam farbao jaja, ali je moju furunicu tih dana farbao bata farbar :D U Kraljevu pokupimo još jednog člana i pravac Globare kod kruševca, na moto kros dešavanje koje je organizovala moto kuća Gajić. Bilo lepo mada smo kasno stigli, kažu trke bile extra,domaćini za svaku pohvali ,ispričali se popili piće, poručali gulaš (odličan) i dobili 2l beenzina,pošto nisu hteli da uzmu pariće u zamenuu,jer se meni uveliko upalio svitac od istog a nismo bili sigurni da li ćem imati daha do prve pumpe,( brukaaaa :ups: :ups: ) ali sve u svemu ,Vožnja ;EXTRAA, nekih 320km raja i lepih predela, slikica nemam,žao mi je.

i izvinjavam se na pravopisnim greškicama , kuckam sa poslaa :moto3: :moto3: :moto3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 225 postova
  • Lokacija: Aranđelovac-Beograd
  • Motocikl: BMW 1200 GSA,BMW R 850R , Honda ST1100 Pan-Europa,Honda PCX 125 Liberty 125,Tomos APN6

Ako od "sektaškog" okupljanja ne bude ništa ja u junu prolazim kroz Užice na putu za Bosnu i CG.pa ti se javljam da se upoznamo i pojedemo po kompet lepinju.

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 169 postova
  • Lokacija: UE
  • Motocikl: BMW f650 furuna, R1200gs LC

Dogoovor pao , držim za reč pa se družimo :takoje: :takoje: i naravno idemo na komplet lepinju i kolače :jee::ooo:

I naravno poziv je i za ostale dečake :aha: :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja