Jump to content

Moto Zajednica

Šta mislite o Vemar kacigama?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Šta mislite o Vemar kacigama? Gledam u Louis-u i cene su stvarno smešne, sve kacige se prodaju po ceni 49.95e (a cene su bile od 170 do 250e).

Vredi li?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Ne skida se postava kompletno ni na jednoj, najveci minus.

Los izbor boja.

Ni modeli nisu nesto.

Nemaju "zavese" ispod brade, neka ima deflektor daha neka nema...

 

A da su jeftine, jesu :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Koliko vidim iz vaših komentara, niste baš nešto oduševljeni tim kacigama, a ja gledam staru cenu od 250e i nije mi jasno: kacige u tom cenovnom rangu su vrlo dobre. A Vemar?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

U cenovnom rangu 170-250e koliko bez popusta koshtaju su jedan od najgorih mogucih izbora i tih para NE VREDE.

 

Za cenu na popustu su ODLICHNE i treba kupiti ako se nema za neshto josh bolje.

 

Po mojoj proceni model od 250e vredi 150e. Precenjene i ne vrede tih para a srednjeg su kvaliteta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6370 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Imao sam priliku da posetim fabriku,u kojoj su se nekada po vrlo interesantnoj ceni prodavale kacige koje bi imale gresku u grafici,neku sitnu neispravnost na tapacirungu itd...

Od kako je dobar deo proizvodnje prebacen u Kinu,napravljena je i linija izuzetno jeftinih kaciga,ali nikako naustrb kvaliteta.

Posto je firma italijanska,narocito za prodaju u svojoj zemlji i zemljama u EU,kacige moraju da prodju niz kontrola kvaliteta.One jeftinije,naravno,zadovoljavaju minimum kriterijuma obaveznih po zakonu.One druge,kojima je i cena visa,nista ne zaostaju za ostalim proizvodjacima.Sta mislite,dali bi neko ko zaradjuje za zivot trkajuci se i stavljajuci prakticno zivot na kocku izabrao ovu kacigu samo zato sto mu se svidjaju boje?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

interesuje me kako ste to procenili koliko vrede kacige.

 

Jednostavno, uporedish ih sa kacigama istog cenovnog ranga. Ako ne verujesh meni, prochitaj testove. Uporedi recimo Vemar od 250e i EXO-700. Ili recimo Shark u toj klasi i Vemar ili bilo koju drugu marku. Matematika je jasna, chak i Uvex deluje kvalitetnije a HJC za te pare nudi HQ1 koja je cela od karbona i ODLICHNO ocenjena kaciga na svim testovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Poručio. Kad stigne javiću utiske.

Kako si porucio, direktno ili preko nekoga da ti donese? Znam da ljudi donose po narudzbini ali me interesuje kako si ti to uradio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 981 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki GSX 750 Inazuma

Imaš temu: Iskustva sa prodavnicama, pa odeš na: Roba iz Luisa. Tu izabereš dobavljača koji ti se dopadne.

Ja sam poručio od Akoša, poslao sam mu PP sa porudžbinom, i dobio odgovor u kom je precizirao koliko košta

roba, kad stiže i kako je mogu preuzeti. Izabrao sam ga zbog blizine i mogućnosti ličnog preuzimanja robe, pošto se mnogi žale na kurirske službe. A povrh svega već je mojim drugarima donosio robu, i nije bilo primedbi.

Kaciga bi trebala stići početkom aprila, kad stigne javljam se.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Vi baš ocrniste Vemar kacige. Ja nisam planirao da kupujem novu kacigu (imam flip-up, nemam integralnu), ali kad sam video poupuste, pomislio sam MOŽDA. Ali posle svih ovih vaših komentara... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova
  • Lokacija: Krusevac
  • Motocikl: Keeway Speed

Cuo sam se sa dobavljacem, sutra da se vidimo da mu dam sifru kacige i velicinu. E sad me interesuje kako idu brojevi velicina za Vemarove kacige, obim glave mi je 57cm, da li to spada u M ili mozda ima neki medjubroj-SM? Ako neko ima jos neki savet neka napise veceras, posto sutra odoh da je kaparisem.

 

Zanimljivo da proviziju ne naplacuju, koliko te roba kosta u Louis-u, po toj ceni dobijas na ruke. Prosto ne mogu da verujem. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Vi baš ocrniste Vemar kacige. Ja nisam planirao da kupujem novu kacigu (imam flip-up, nemam integralnu), ali kad sam video poupuste, pomislio sam MOŽDA. Ali posle svih ovih vaših komentara... :stabre:

 

Kupi Vemar slobodno! Sigurno da je bilo koja integralna Vemar bolja od flip up!

 

Te kacige vrede mnogo vishe od 50e i za te pare ne mozhesh da kupish bolju kacigu trenutno 100%. Ne vrede onih 250e bez popusta i samo je u tome stvar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

Cuo sam se sa dobavljacem, sutra da se vidimo da mu dam sifru kacige i velicinu. E sad me interesuje kako idu brojevi velicina za Vemarove kacige, obim glave mi je 57cm, da li to spada u M ili mozda ima neki medjubroj-SM? Ako neko ima jos neki savet neka napise veceras, posto sutra odoh da je kaparisem.

 

Zanimljivo da proviziju ne naplacuju, koliko te roba kosta u Louis-u, po toj ceni dobijas na ruke. Prosto ne mogu da verujem. :neznam:

To bi trebalo da bude M. Nemoj ispod toga da idesh osim ako necesh posle da prodajesh ili da prepravljash unutrashnjost.

Mnogo je bitnije da ti odgovara kalup tj. unutrashnjost nego da ti bude knap a da te zhulja. Na kraju krajeva za iste pare cesh je prodati u svakom sluchaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Meni stigla danas ova http://www.louis.de/...artnr_gr=503365 u M veličini.....nosio oko 35km, vizir dihtuje odlično, a skida neverovatno lako, kalup mislim da odgovara više ovalnom(duguljastom....kako god) obliku glave nego okruglom, malo je plića nego što bih ja voleo, oseti se šum u predelu ispod ušiju al dobro,potkapa rešava i to.....za ove novce sreća sreća radost :moto3:....pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja