Jump to content

Moto Zajednica

xinqyue 400 gy

Recommended Posts

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: Vojvodina, Subotica, Đurđin
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Lep je motor, mada mi se vise svidja ova ondurko konfiguracija, ali nije los ni ovako. Ja verujem da ce kinezi za koju godinu postati onkurentni na trzistu i po pitanju kvaliteta, jer iz godine u godinu prevazilaze sami sebe :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1040 postova
  • Lokacija: Niš-Donji Dušnik
  • Motocikl: Honda NT650V deauville

Па да га има код у овој конфигурацији, верујем да би ишао боље него до сада...

 

xingyue-895x596.jpg

 

Vo bratska nam Macedonia prodaju motore pod markom HAMACHI medju njima i nesto ovako

http://hamachi.mk/2011-02-07-12-27-17/2011-02-08-10-15-16/item/1906-xy400-4тактен.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

pukao zadnji disk na 3800 km...zamenjen disk 1800din,plocice 850 din...pali,radi,vooozi...

Eto,a ti hoćeš veći i skuplji motor gde pločice kreću od 20 evra a diskovi malo više...

Teško je svakom od nas da se zadovolji onim što već ima,ali takav je život :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Вала јес'...

 

Сашац, терај га док има душе у себи и точкови не поотпадају. И без продаје овог, уштекаћеш за већи већ наредне сезоне.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ja se slatko vozim,i prenosicu iskustva ...dalja...ma nisam u fazonu nezadovoljstva...sve vise kapiram da je ovo bajk za sire narodne mase...pa ljudi ja: auto nissan

 

primera 2003 godiste,zena picanta kiu 2010,sin peugeot street fighter,a i cerka vec kuka da bi i ona...pa ko bi sve to stigao...oooodlican je moj kinez...hahaha

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6299 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

E zato ja ne volim kineze, malo, malo, pa im neka glupost fali. Nisu skupi kvarovi, ali hebes ti to kad ne mozes da se oslonis na motor. E, da, puknut disk nije zanemarljiv kvar, ma kako jeftin bio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Xingyue XY 400 GY

Informacija za sve one koji su razmisljali da li da pazare ovaj motor mogu samo da kazem gadno ste se zenuli motor je ODLICAN :care::-).heheheheh

Bas sam zadovoljan kako ide, uhhh.. kad bi lepo vreme jos malo potrajalo ovako cu da izgorim do proleca. :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Да мало извадим ову тему из "заборава". За све заинтересоване, од 02.08.2012, када сам преузео нов мотор код Увозника, до данас 6.300 км пређених километара, без било оаквих проблема на агрегату, кочницама, преносу или било којем виталном делу мотора. Последњих 1800 км пређено на путу до Хилендара и назад. Једино, то је отказало до сада, је један од носача браника (парче метала, цена поправке ца. 100 РСД). Све остало ради као (кинески) Змај. Да ме не схватите погрешно, ја јесам мотор огласио за продају али се сад озбиљно размишљам да га не продајем. Немојте ово молим вас схватити као рекламу, већ као показатељ, да "озлоглашени" Кинези и те како могу да одраде веома коректно сваки задатак. Ако је издржао толико пут без проблема, изджаће и много тога другог. Поздрав. :orden:

 

Румба

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Ја вид'о у теми скутераша и "Шинђуа" у кадру и питао људе је л'то неко ишао њиме.

 

Ако ти је радио пос'о и није те сморио - ето ти најбољи доказ какав је.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja