Jump to content

Moto Zajednica

Indjija 22 - 25 Jun

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Odlican skup, dosta ljudi i u petak, a da dodam da je npr. u nedelju bio defile od 10.ak km, gde je bio dorucak i pice za dz. u neogranicenoj kolicini. Bili i neki japanci sto kruze svetom na biciklima.Mali detalj koji je bezveze: zasto se naplacivala kafa u nedelju ujutro?

 

PS. Nusefkat dolaska pepersa je da su cene po gradu skakale cak i u toku dana(jutro-vece), a cena samo prenocista u centru u hotelu je u subotu bila 100 jevreja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ocena 10! Poseban pozdrav Obelixu, Yomanu, Helleni, Čehu, Josephu... Mnogo mi je drago što smo se upoznali.

A sad...bežim! (ti Hellena znaš zašto) :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd/Surcin
  • Motocikl: Suzuki SV650S

Nisam se puno zadrzavao zbog mog praga tolerancije na pivo koje je kostalo 60 din ali sve u svemu bilo je super.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Pozdrav,

 

dobar, dobar i pored vrucine, bas dobar skup. Cekah da se oglase oni koji su ga imali kao premijeru al' vidim da se ne oglasavaju joste :)

 

Nikad kraci post!  ;D

ps.mora da ti bash bilo doooobro! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

YOmane sunac ti je..m, kud okaci onu sliku de mi ispade stomacina, bojlercic moj, aaa kakvo ne postovanje prema zensko....ccc, mesto malo photoshop da to bude lepo i pristojno, obruka me.... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Ha ha, salim se....Hvalila sam se sa svoje bojlerce iako mi nije drago sto se ugojih tako

 

 

Steta sto nismo duze ostali na skupu, ali ono sto sam bila, skroz OK

 

Pozdrav za sve novoupoznate drugare ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 10 postova

Skup je bio EXTRA!Mnogo dobri i ljubazni domacini i stanovnici Indjije!Bilo je dosta ljudi a jos vise murije.Smetalo mi je dok se nisam otreso od alkohola!Posle ih nisam ni primjecivo!Jedina zamjerka je sto nije bilo hlada ni za lijeka!Srecom sam dosao u petak medju prvim pa sam uspio ugrabiti mjesto ispod brda,pored drveta tako da sam barem malo imao hlada.Motor mi je bio konstantno pod ceradom i kaze da mu nije bilo vruce!Pozdrav za Beogradjane koje sam upozno i bracni par iz Arilja!Extra se ljudi!Zivi bili... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ajd'  da malo cjepidlačim...ne zanam zašto,organizatori su ZATVORILI ŠANK  u kampu poslije  03,30..????????? Zašto..???? Da se ne napijemo...?????Možda je  neko zelio Colu,fantu ili neku vodicu da se "popravi"...ŠIPAK,šank ne radi  .... ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

bio u petak na kratko...baksuz je dosao u cetiri sata kad buopste nije bilo vrucina ostao do 8...zveknula me kisa negde  pred rumu..ali nista sreasno...jbg..na skup sam samo usao i malo iskulirao...posle sam kidnuo na bazence...i tamo upoznao neke drugarice...zatim pobegosmo u grad na cugu...a ja morao nazad...drugi put ce biti bolje..zao mi je sto se nisam video sa drustvancetom sa foruma...kad sredim aparat stavljam slikice mog vidjenja indije....

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Inđija N45°2.154' E20°4.473'
  • Motocikl: Nema :(

Evo fotografija koje sam napravio u subotu na skupu i nedelju u Maradiku na dorucku:

 

indjija2007.jpg

 

Posto mi je ovo prvi moto skup u zivotu, verujem da nisam bas merodavan da iznosim utiske, pa cu mudro cutati i samo reci da je bilo .. pa vise nego zanimljivo. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 63 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GSXR 750 2003 , Yamaha Virago 535

Klasicno dobra organizacija kao sto se i od Indjije ocekuje  ;)

Svaka cast !

Odlican moto susret i svaka pohvala ljudima koji su odrzavali cicstocu moto skupa .

Jedino sto mi se proslogodisnji skup vise svideo jeste zbog lokacije , mnogo je bilo lepse u Zoo vrtu.

Vidimo se i dogodine !

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1159 postova
  • Lokacija: turija
  • Motocikl: Kawasaki Z750

najv ise motora na jednom skupu  ja u zivotu do sadasnjem nisam video toliko motor na jednom moto skupu pcena cista desetka samo da se nije poklapao sa ikikindom bilobi jos vise motora

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Vidite li da je moguce napraviti skup, a da motori ne budu ispred same bine, vec izdvojeni. Pucaci su bili u trecem planu po prvi put ove godine! Mesta vise nego dovoljno, ko je hteo da ne ogluvi od muzike i da na miru odspava mogao je odabrati mesto za kamp cak 100 metara dalje od iste (prvi put je to omoguceno). Odlicna organizacija, zaista veliki trud i sve pohvale za muziku. Pro-rok su fenomenalni. Uz Mitrovicu, najbolji skup ubedljivo. Sto se tice hladovine, nije ga bilo, ali to je visa sila, radovi u zoo, a ne postoji drugo odgovarajuce mesto u blizini. Zato smo imali bazen, letenje zmajem, voznju od 15tak kilometara do Maradika, klopu i pice u nedelju, a sto je po meni najbitnije, ljudi su dokazali da je moguce svce to organizovati sve to za samo 200 dinara po motoru :o Bas me interesuje sta ce reci cetristodinarci na ovo! Vec cujem:"lokacija-'iovde je bila'- dobre grupe-i ovde su bile-nema im opravdanja vise za pljacku.Muzika je pocela nesto kasnije, ali je kasnije i zavrsila. Imali smo i odlican striptiz i zezanje je bilo max! A sve to nam je zacinio Keichi Iwasaki koji putuje oko sveta na bajsu (javio mi se sada iz Subotice) svojim trik-majstorijama! Momci, svaka cast na trudu, najbolji ste i dozaz ste da i u Srbiji moze da se organizuje vrhunski moto-festival, samo ako neko to istinski zeli! Svaka cast :D:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2642 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

Mozda i po osobi, bio sam sam, ali kod drugih je 400 po coveku, motoru, iliti osobi ???

 

Pa to smo apsolvirali vec X puta... 400 din. po motoru, sa suvozacem ili bez , kod drugih, sem NS. Ja sam samim tim platio  i u Indjiji 400.

A cena od 200 je OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 203 postova
  • Lokacija: Patkovgrad
  • Motocikl: Yamaha Virago

Stvarno je bilo odlicno cista desetka.

 

Sve pohvale.

 

Indjija je za sad nepobedivo u vodstvu ispred svih drugih.

 

Naravno da uvek moze i bolje, ali za do sad vidjeno ovo je bas ozbiljna organizacija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gogy73

Mozda i po osobi, bio sam sam, ali kod drugih je 400 po coveku, motoru, iliti osobi ???

 

Pa to smo apsolvirali vec X puta... 400 din. po motoru, sa suvozacem ili bez , kod drugih, sem NS. Ja sam samim tim platio  i u Indjiji 400.

A cena od 200 je OK.

Ne mogu da verujem da se josh opterecujete sa cenom ulaza na moto susrete. K'o za NS , te skupo, pa ovo, pa ono, a SISE na dve bine bi da gledash za dz. Zamisli kakvi bi likovi uleteli da je neka jeftinoca. Ajd vishe ne serite o ceni ulaznice!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

gogy73,shta ti bi, choveche?? Kakav rechnik,kakvo izrazzavanje...?!

 

Ako ti se ne svidja pricha oko cena ulaznica ili bilo chega drugog, a ti nemoj da uchestvujesh.  ::)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja