Jump to content

Moto Zajednica

Indjija 22 - 25 Jun

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Pronasao sam nekoliko mesta na forumu gde ljudi greskom spominju 16. i 17. jun kao datum odrzavanja Moto festa u Indjiji, e pa za one koji nisu upuceni  ;D skup traje od 22. - 25. juna, pomeren je zbog koncerta RHCP i kao sto sam vec rekao u jednoj diskusiji ranije, a evo i linka ( http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=4235.60 ) pomenuti se nece odrzati u mini zoo-vrtu "Koki" kao sto je to bio obicaj zadnjih nekoliko godina tj. od 2002, vec je lokacija odrzavanja pomerena na jedan, kako da ga nazovem, veliki travnati prostor iza gradskog bazena koji se nalazi prekoputa pomenutog zoo-vrta.

Sviraju Atomsko skloniste 22. i Divlje jagode 23. ,u neke sitnije detalje jos uvek nisam upucen, u svakom slucaju ocekujemo vas u sto vecem broju, nadam se da ce atmosfera biti bar na nivou proslogodisnje, mada ja licno verujem da ce biti mnogo bolje, ziveli i vidimo se kroz dve nedelje!

 

linkovi:

 

http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/Moto%20skup/MotoSkupS.htm'>http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/Moto%20skup/MotoSkupS.htm

 

http://www.redhotchilipeppers.indjija.net/

 

Fotografije mesta odrzavanja su ispod, hladovine ima ali pod satorima  ;) ,prostora ima na pretek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Vojvodina-Novi Becej-Germany svuda po malo.
  • Motocikl: Suzuki V-Strom 1050xt 2022

Meni svi jbt kazu ovog vikenda a ja njima kazen da nije sigurno ,ja sam prvi koji ne dolazi nego bukvalno dolecem ako me i ovaj put carinici nasi dragi zaseru nesto mamicuci im ....jbt drkanje zivo dok podignem motor sa nase carine.Vidimo se nadam se najiskrenije ne bih voleo da propustim jos koji skup.pozzz.A pogotovo Indjiju posto sam cuo da je extra bio dogodine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Meni svi jbt kazu ovog vikenda a ja njima kazen da nije sigurno ,ja sam prvi koji ne dolazi nego bukvalno dolecem ako me i ovaj put carinici nasi dragi zaseru nesto mamicuci im ....jbt drkanje zivo dok podignem motor sa nase carine.Vidimo se nadam se najiskrenije ne bih voleo da propustim jos koji skup.pozzz.A pogotovo Indjiju posto sam cuo da je extra bio dogodine.

Jos nije gotov motor? Dolazim obavezno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Dolazim 1000000%, prošle godine je bilo do yaya!

I drago mi je što je izmešten prostor za skup, bilo mi žao onih životinja što moraju da trpe nas koji smo još veće životinje  :-\ ;)

Znači, ove godine je kod tzv. Gejzira?

Super

Pozdrav drugarima Inđijancima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Znači, ove godine je kod tzv. Gejzira?

Super

Pozdrav drugarima Inđijancima!

 

Kod gejzira, bas tako, mada je gejzir zavrnut, al nema veze, pozdrav drugar!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: Dominator

Ides istim putem, al' ne skrenes levo u ZOO nego 100 meteri dalje skrenes sa puta desno - i tu si!

Olja, sta vozis, koji motor?

 

Sem što tvoje levo ne mora da znači da je i njeno levo. ;) Olja, kada starim putem ispratiš nizbrdicu na ulasku u Inđiju, skrenućeš levo ka bazenu i tu si. Savage, ti ćeš na kraju Inđije, kada se spustiš ka bazenu skrenuti desno.

 

Sve to pod uslovom da Savage ide iz pravca Beograda, a Olja iz NS.

 

najzli

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Ides istim putem, al' ne skrenes levo u ZOO nego 100 meteri dalje skrenes sa puta desno - i tu si!

Olja, sta vozis, koji motor?

 

Sem što tvoje levo ne mora da znači da je i njeno levo. ;) Olja, kada starim putem ispratiš nizbrdicu na ulasku u Inđiju, skrenućeš levo ka bazenu i tu si. Savage, ti ćeš na kraju Inđije, kada se spustiš ka bazenu skrenuti desno.

 

Sve to pod uslovom da Savage ide iz pravca Beograda, a Olja iz NS.

 

najzli

 

Upravo tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

Ides istim putem, al' ne skrenes levo u ZOO nego 100 meteri dalje skrenes sa puta desno - i tu si!

Olja, sta vozis, koji motor?

 

Sem što tvoje levo ne mora da znači da je i njeno levo. ;)

najzli

 

Ha, ha  :D da, ma nema veze, nacemo se na sredini  ;D

Ne sikiraj se druze, doktorir'o sam Indjiju, tamo mi je kumasin a i ja sam bio cest gost kod Indjijanki godinama  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

e hoce liu i ove godine da se KARA BAJA pusti ziulijon puta ;DProsle godi ne je bilo extrado dusemeni licno nije prijao hit radija 202 ali sve ostalo je bilo  ok ;)nadam se dace me zenapustiti pa ce se vidimo :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Da li je pametnije ici iz NS autoputem do beske pa do indjije,jer je ovaj stari put provalija(posebno me brine ona rupa sa travom po sredini)?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Da li je pametnije ici iz NS autoputem do beske pa do indjije,jer je ovaj stari put provalija(posebno me brine ona rupa sa travom po sredini)?

Ruta je tako duza za skoro 20km, stim sto te najgori deo puta ceka izmedju beske i indjije. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

zavisi sta vozis, za R-ove nije bas idealna kombinacija ali za ostale tipove motora ne smeta nista. Ja uvek vozim starim putem za NS, prosle godine sam samo jednom isao autoputem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 430 postova
  • Lokacija: MLADENOVAC

Jer ima kakav telefon,da proverim oko ulaza nesto sto me interesuje.Jer ima tamo ladovine posto ce izgleda biti dosta toplo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: istok
  • Motocikl: V star 650 clasic 2006

nije ti los put preko karlovaca samo ima pred indjiju malo loseg puta nista nije toliko los a blize je ko ide iz n.stim putem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova
  • Lokacija: Indjija

Ma picite slobodno starim putem, samo polako vozite i nema problema.

Istina je da je put katastrofa, ali teras 60-80 km/h i nema frke.

 

Auto putem iz NS je duze jedno 15 km, ali ni desna traka puta nije bas sjajna jer ima onih kanala od kamiona.

 

JA sam pocetnik u voznji pa sam u zadnjih mesec dana isao starim putem bar jedno 10-ak puta za NS i nikakvih problema nije bilo.

 

Samo lagano i tu ste.

 

Vidimo se u Indjijani.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 788 postova
  • Lokacija: Indjija

Dolazim sigurno u petak. I mene zanima jel ima tu hladovine?

 

Hladovine, hmmm, sutra cu da odem i da uslikam prostor pa sami bacite pogled...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Dolazim sigurno u petak. I mene zanima jel ima tu hladovine?

 

Hladovine, hmmm, sutra cu da odem i da uslikam prostor pa sami bacite pogled...

Da ti kazem nesto, slabo mi to reklamiras Indjiju, nemoj da mislis da je neobavezno iznositi program skupa.

Koliko me secanje sluzi a i po tvom ponasanju ono hmmmm, cisto sumnjam  da ima ladovine da ne ispadne da se svi rastrkamo po Indjiji jureci ladovinu i da ispadne skup sporedna stvar naspram  koncerta!!!!

Nemojte da pokvarite dosadasnje lepo misljene i lepe ocene o moto skupu u Indjiji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja