Jump to content

Moto Zajednica

Sta bi ?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

U 'pretraga' sam otkucao 'protest' i nema ni jednog rezultata koji je vezan za ovu temu. Da li smo postali fini? Sta je bilo sa nasim zahtevima za registraciju na 6 meseci i za sve one zahteve koje su nasi drugari, motorciklisti, izneli na onom protestu prosle godine. Zasto se ne ugledamo na druge ucesnike u saobracaju, Da li ste videli sta su uradili kombi vozaci i naravno uspeli. Sta je sa nama? Zasto su sve teme na ovu temu izbrisane ili ja ne mogu da ih nadjem?

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

U 'pretraga' sam otkucao 'protest' i nema ni jednog rezultata koji je vezan za ovu temu. Da li smo postali fini? Sta je bilo sa nasim zahtevima za registraciju na 6 meseci i za sve one zahteve koje su nasi drugari, motorciklisti, izneli na onom protestu prosle godine. Zasto se ne ugledamo na druge ucesnike u saobracaju, Da li ste videli sta su uradili kombi vozaci i naravno uspeli. Sta je sa nama? Zasto su sve teme na ovu temu izbrisane ili ja ne mogu da ih nadjem?

 

Ja sam ukucao protest i izbacio mi je 4 strane sa temama, ukupno 82 teme

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5812 postova
  • Lokacija: Minhen
  • Motocikl: K1600GT '23

Budite sigurni da desno od ukucane reči za pretragu stoji odabrano "Forumi". Ako stoji "This topic" ili nešto drugo, nećete dobiti očekivane rezultate.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1260 postova
  • Lokacija: Chicago

Budite sigurni da desno od ukucane reči za pretragu stoji odabrano "Forumi". Ako stoji "This topic" ili nešto drugo, nećete dobiti očekivane rezultate.

 

Ovo je generalno uputstvo za sve pretrage jer se cesto ne gleda unutar cega se radi pretraga.

Kada se oznaci "Forums " iz padajuceg menija sa desne strane polja za pretragu sve radi kako treba i pretrazuje se citav forum.

Ako je oznaceno nesto drugo rezultati su bez veze. Po defaultu oznaceno je onu u cemu si trenutno, npr This topic ako gledas neku temu, i on ce pretraziti samo tu konkretnu temu

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 612 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F; Yamaha TDR125R; Sprint GRIZZY 125 ; CZ 175 iz 1972

Ma nije rec samo o pretrazivanju. Mislio sam stvarno kakve korake predlazete da 'akciju smanjenje registracije dovedemo do kraja'.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ma nije rec samo o pretrazivanju. Mislio sam stvarno kakve korake predlazete da 'akciju smanjenje registracije dovedemo do kraja'.

 

Znas li kako je tesko naci majstora koji bi nastavio rad, koji je zapoceo neki pajac i eventualno popravljao ono sto je zasrano? To je poprilicno nemoguca misija, a i kada uspes da nadjes nekoga ko bi se prihvatio takvog posla to obicno kosta ko' Svetog Petra kajgana.

 

U tom smislu, najpostenije bi bilo da, "nasi drugari, motorciklisti" (kako ih ti zoves), ukoliko nisu u stanju da dovedu akciju do kraja, sami zatraze stucnu pomoc od BJB-AMS. U suprotnom, preporucujem strpljenje!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja