Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Slabo se pise ovde, pa ajde da se ja malo pohvalim prinovom.

 

attachicon.gifk60.png  attachicon.gifTKC.png

 

Što uprlja gumu čoveče ?! Pa je l' znaš ti koliko sam je trljao, jedva sam je oprao ...    :lol:

 

Nego, ja nikad nisam vozio motor sa vizirom a vidim vi imate fabrički, i još ga povišujete, u čemu je fora, mislim čemu služi to ? Manje duva vetar ?  :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Onda bolje da ne postavljam sliku koliko je sad sve kaljavo  :lol3:

A vizir sluzi tome da sam ga jednom davno skinuo na dan i odmah vratio  :popovanje:  :lol: .  Majka jevrosima za vetar. Bas bih imao problem ako bih kupio motor na koji ne ide vizir

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 407 postova
  • Lokacija: Bos.Brod
  • Motocikl: Yamaha XT660R

 

Probana kombinacija pre neki dan. Kao sto si rekao, K60 ne voli bas blato, posebno ne u 100/17 formatu. Takodje i TKC nije namenjena za to, sto je i bio glavni razlog sto ju je bivsi vlasnik prodao.

Ali makadam i asfalt obe odvaljuju, tako da je, sto ti kazes, za puteve gde je on predvidjen da ide, stvarno sjajno odmerena obuca.

Ja prije neki dan stavio TKC80 naprijed i mnogo vise mi odgovara od k60. Sa k60 sam bas imao problema na svim terenima... Ova drzi pravac bas onoliko koliko meni treba. Prosli vikend sam na benduru vozio po svakaim terenima i odlicno se pokazala tako da ostaje na motoru a stara ce vjerovatno na prodaju jer je ima bar 80%...

Nazad sam za sad zadrzao heidenau, ja sa sa njom uvijek zadooljan  :) U najgorem slucaju moram da sidjem sa motora i guram (malo napati ali je dobro za kondiciju  :jee: ).

 

A sto se tiče vjetra tu bih se slozio sa tobom kosooki. Na windu sam imao fabricki vizir i bilo je odlicna zastita u odnosu na ovo sto imam na xt-u...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Siguran sam da je bolja kontra kombinacija od moje, ali meni tako iskocilo, a dobroj ponudi se u zube ne gleda :D. Malo cu obazrivije sa prednjim tockom i to je to. Zadnjom sam apsolutno odusevljen, jedino bojazan od zivotnog veka, jer je valjda DOT smesa i iskustva kazu da se lepo brzo pojede :).

Sto se prednje TKC tice, drugaru na KLE se neravnomerno pojela, pa sad ima neke duze, a neke krace krampone na srednjem gazecem pojasu, i samim time neudobniju i bucniju voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Izeš freewind bez wind-a  :oda2:

 

mnogo ste mi bre fini vi frivindovci, te smeta vam vetar, te bučne vam gume, te brzo se troše ... pa zato služe bre, da se potroše, samo nek' je zdravlja !  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Userem ti se u zemlju gde ne mozes jedan retrovizor da kupis ...treba nam desni retrovizor,a da nije na netu za govnjivih 4250 din,4250 majki im...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Koliko bi me izasao lanac za freewinda? I gde vi pazarite?

Mozda i lanchanici kad vec menjam ali dobri su.

http://www.ebay.de/itm/Suzuki-XF650-Freewind-DID-Kettensatz-VX-525-G-B-97-02-/290654264973?hash=item43ac581e8d:m:mE2gVmj_DBzgKfg0lowUtjA

 

Ovaj mi deluje komplet ok, ja pazarim na ebay, porucio vec za par motora i zadovoljni ljudi bili,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Ma mora da ima, samo nemam precizan podatak. Drugari ovde sa teme su uzimali, ali nikako da se oglase. Isto tako neka cena kao sa linka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

E tooo :). I ja sam u fazonu da fabricki stitnik cuvam u garazi, a da nadjem zamenski za off :). Koja Honda je u pitanju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 54 postova

Ugradio sam vizir kod Ivana. Vizir je stvarno majstorski uradjen i motor odma izgleda lepse , ali efekat tog vizira je nikakav cak je jos gore jer mi sad kovitla vetar oko kacige i trese mi glavu levo desno :jok: ,a sa svojih 175 cm nisam bas visok :) . Vetar sad manje tuce u grudi ali zato u glavu bije samo tako , napominjem da imam i vizir i onaj nastavak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

Par centi sam visi od tebe, isto imam Ivanov vizir i istu muku mucim sa vrtlozenjem vazduha i tresenjem kacige. Daj sliku vizira.

Inace, razlicite kacige se razlicito ponasaju. Neke manje, neke vise tresu.  A i brzine na kojima tresu se razlikuju od kacige do kacige.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 1000 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

Isti problem imao na Kleu,sa Ivanovim vizirom,i prodao ga na kraju.....,kvaliteta izrade vrhunska...,ali vrtloženje ubijalo nažalost....

 

poslato sa rupovke,uz pomoć kurble

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja