Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

pa da tako sam i mislio...da naspem novo.nego na sajtu kron oila i repsol ulje sam gledao isto,fabrika preporucuje cistu sintetiku...

sada je sintetika repsol u njemu,nikako mi se ne svidja,menjac tesko ide u nize brzine.nemanja poslusacu te ajd pa bas da vidim kako ce se pokazati polu sintetika.hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6 Fazer

Nakon što su mi tražili 800din. :staa2: za Hiflofiltro filter ulja u Niš-u možda pomognem nekome sa cenama:

 

FFC038 - Athena - 365,00din. - Firma: Euro 07 (kontakt http://www.euro07.rs/pages/page.php?key=5561207)

X308 - Champion - 375,00din. - Firma: Delmax (kontakt http://www.delmax.rs/kontaktinfo.php)

 

Obezbedjuju po narudžbini. :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3648 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Nakon što su mi tražili 800din. :staa2: za Hiflofiltro filter ulja u Niš-u možda pomognem nekome sa cenama:

 

FFC038 - Athena - 365,00din. - Firma: Euro 07 (kontakt http://www.euro07.rs/pages/page.php?key=5561207)

X308 - Champion - 375,00din. - Firma: Delmax (kontakt http://www.delmax.rs/kontaktinfo.php)

 

Obezbedjuju po narudžbini. :takoje:

U Guevari je Hiflo malo iznad 400din bio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Nije preterano visoko,mozda tako deluje na slici,plus je providan pa se izdaleka ni ne vidi da je povisen.

A utiske javljam cim napravim prvi krug,posto je motor parkiran i spava zimski san.. :lol:

Inace planiram da nabacim jos stitnike za ruke i jos nesto...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

zrcala izgledaju odlicno, a dodatak na vizir izgleda fantasticno, ziv nisam do proleca dok ne probas :)

mozda bih ja samo kraci nastavak razmotrio, ali super

jel ti ovo ivan napravio ili neka druga varijanta i koliko te izasao?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Oba vizira je pravio Ivana,za cenu ne znam posto sam tako uzeo motor.Predhodni vlasnik je prvo napravio malo veci vizir od fabrickog pa mu ni to nije bilo dovoljno pa su uradili i ovaj manji providni...

Sto se tice retrovizora,meni fabricki nisu tresli u voznji,ili ja nisam primetio?! :neznam::stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6 Fazer

Ja imam Acerbis stitnike(35eur) + nadogradnja za Acerbis stitnike(15eur) + set za montazu(15eur). Odličnog su kvaliteta, zaštita u kompletu sa nadogradnjom je perfektna. :care: Iz dobar povišen vizir i crash-bar daju na masivnost i "ozbiljnost" motora. :takoje: Ima ih u Louis-u.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)
  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Pa ja zaštitu od vetra i tražim ! I ovaj zadnji link mi se čini i najboljom opcijom. A to što je i najjeftiniji je samo plus ! Znaju ovde neki kako sam se proveo pre 15 dana kad sam putovao za Trstenik. To je nekih 190 km od Beograda. Prsti su mi se smrzli iako sam kupio prave zimske rukavice samo zbog tog puta. Kad sam krio levu ruku iza rezervoara, posle 3-4 minuta mi se vraćala toplota... Pa sam došao do zaključka da ako zaštitim ruke od direktnog udara vetra, da će to biti dovoljno. Svaka čast za odgovor 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

A da. Video sam te Acerbis štitnike sa nadogradnjom, uživo. Izgledaju stvarno dobro i estetski i funkcionalno. Za 65 eur. ne bi ni smelo da bude drugačije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja