Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Drugari sinoc sam procitao celu temu ocekujuci da procitam da ste imali neke kvarove,probleme medjutim...Nista.

Te stoga ste samo potvrdili moju odluku da pazarim jedan primerak.

Za sad ovo mi je interesantno

http://www.polovniautomobili.com/oglas2189959/suzuki_freewind/

Treba da se promeni ulje u viljusci,vlasnik ima semeringe, fali desni migavac i rucica kocnice je slomljena (ali samo kraj).

Kaze da je pao na tu stranu i da je pokrivio volan pa da je stavljen novi.

Vase misljenje?

Ja sve gore nabrojanu umem (uz malu pomoc Popsija i Sumara) da sredim sam.

Brine me da jos nisu i stapovi povukli.

Voleo bih da procitam vasa EkSpertSka misljenja.

Unapred zahvalan, buduci kolega Student

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Fali stitnik lanca, stop svetlo nije originalno, fali ona aluminijumska zastita motora, far mora da se otvara da se ocisti.... To je ono sto ja vidim preko slika, ostalo ne znam sta da ti kazem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Toooooooo Muljaze mislio sam da si mi simpatican samo zato sto mi je majka iz Ivanjice.

Fala puno, vec si mi pomogao da gledam dalje...

Stop svetlo je problem i skid plate...

Trazimo dalje , imam nekog u ponudi ovde u Bg-u pa javljam sta sam tamo video

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Drugari sinoc sam procitao celu temu ocekujuci da procitam da ste imali neke kvarove,probleme medjutim...Nista.

Te stoga ste samo potvrdili moju odluku da pazarim jedan primerak.

 

Bojim se da ako pazariš ovaj primerak ono "...Nista." moglo bi da se promeni. Nije da znam nešto o tom motoru, ali skup sitnica koje mu fale mogao bi da otkriva nehajnog vlasnika i aljkavo održavanje. To što je motor pao nije neki problem ako nije izašao iz geometrije. Dobro gledaj dok su pare još kod tebe ili još bolje povedi nekog...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ja sam kupio motor koji je pao jer je bio povoljan i zamenio volan i retrovizore. Posle je malo i zakucala mašina i tako... :-)

Studente kako si počeo da pišeš post očekivao sam u nastavku da pročitam očekivao sam kvarove i probleme a vi se tu samo zajebavate :-)

šalu na stranu moj savet ti je da skupis novce za kompletnog i da po mogućstvu nije bio na zemlji jer i sve da zamenis i sredis nikad nećeš biti u potpunosti zadovoljan. Govorim ti to iz ličnog iskustva, ne bih ništa da ti namećem ja bih sad tako uradio. Što kaže Boban kad mu fale svi ti delovi to nešto govori o vlasniku. Da ga uzimas za kros pa i da te bole brige... Ako budeš hteo da ga gledaš nije problem da odemo zajedno i da uporedis sa našim motorima pa da vidiš da li ima razlike u vožnji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Hvala svima puno. Razumem se i ja pomalo pa me je i iznenadio nedostatak tih delova. Tu je ipak iskustvo na vasoj strani. Ovih dana bi trebalo da vidim jedan primerak i mislim da je u mnogo b oljem stanju. Javljam utiske i hvala jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Videh ga odavno na oglasima,pa ono,kolika mu je cena toliko i nudi,nisam specijalista iako vozim jedan ;) al muljaz ti je lepo rekao sta vidi odokativno,ko zna sta jos mora da se menja...cena je stvarno ok,al mislim da ti se vise isplati da uzmes neki primerak koliko toliko u boljem stanju,manje ces imati muka posle a vise uzivanja,govorim iz licnog iskustva,za ovih godinu dana menjao sitnice i potrosne stvari,pali radi ide :D

sto kaze nemanja tu smo,bar mi iz bg-a,ako treba nesto da vidis razlike i to,probas nas pa vidis kako se ponasa ide i to,tuj smo!dobro neki da registruju motorce pa onda jel :D mada i mene ceka do kraja meseca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

gledao sam Freewinda po oglasima i otisao i kupio najstariji, najskuplji motor sa najvecom kilometrazom na satu, ali sam se vodio iskljucivo logikom trenutnog stanja i projektovanih ulaganja u buducnosti

 

toliki suicid ti mozda bas i ne preporucujem :D, ali se mozes voditi time jer verovatno nije tek tako ovaj toliko jeftiniji od ostalih

 

@savke - javi koliko su te klepnuli za reg. , jer i meni istice u sredu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Drugari jedino mi je jos to ostalo,mislim da probam jedan. Kad se prolepsa vreme ako neko je voljan da mi da krug da vidim sta i kako oduzio bih mu se kafom. Naravno da cu ostaviti auto ili kes da ne bude da sam ukrao motobicikl,u zalog. Imam ja para,nema potrebe da skupljam al gledam sto povoljnije da prodjem. Jbg kriza... Hvala stvarno svima na savetima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Drugari jedino mi je jos to ostalo,mislim da probam jedan. Kad se prolepsa vreme ako neko je voljan da mi da krug da vidim sta i kako oduzio bih mu se kafom. Naravno da cu ostaviti auto ili kes da ne bude da sam ukrao motobicikl,u zalog. Imam ja para,nema potrebe da skupljam al gledam sto povoljnije da prodjem. Jbg kriza... Hvala stvarno svima na savetima...

 

Ali ako ostaviš keš, oni će da odu ! 1lol.gif

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

@Kosooki a i ostali :)

Danas sam registrovao vetropira.15940 rsd,s tim sto nisam platio tehnicki pregled(imao sam neke povlastice) tako da je to neka orejntaciona cena registracije.Prosle godine sa novom tablicom,saobracajnom i svim cudima registracija je bila ravno 20000..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Security Consultant, 341 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilja Pegaso

Drugari jedino mi je jos to ostalo,mislim da probam jedan. Kad se prolepsa vreme ako neko je voljan da mi da krug da vidim sta i kako oduzio bih mu se kafom. Naravno da cu ostaviti auto ili kes da ne bude da sam ukrao motobicikl,u zalog. Imam ja para,nema potrebe da skupljam al gledam sto povoljnije da prodjem. Jbg kriza... Hvala stvarno svima na savetima...

 

Ali ako ostaviš keš, oni će da odu ! 1lol.gif

 

Pa i ja cu da odem...sa motorom... A i nisam rekao koja kola i koliko kesa ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ja i dalje prodajem moj, posto definitivno ne mogu da uklopim i auto i motor. Tacnije, treba mi auto za u kucu, ali nece da moze dok je motor tu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

ja se jos uvek rastezem da odrzim 2 saobracajne dozvole, ali zajebato, tako da ti je oprosteno sto prodajes winda ;)

 

@savke - meni je prosle godine reg bila 19 000 ovde u jednoj autokuci (u drugoj bilo 20 300), tako da se nadam da ce i ove godine izaci jeftinije nego sto je sad tebi izaslo. Javicu koliko je mene izaslo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Drugari jedino mi je jos to ostalo,mislim da probam jedan. Kad se prolepsa vreme ako neko je voljan da mi da krug da vidim sta i kako oduzio bih mu se kafom. Naravno da cu ostaviti auto ili kes da ne bude da sam ukrao motobicikl,u zalog. Imam ja para,nema potrebe da skupljam al gledam sto povoljnije da prodjem. Jbg kriza... Hvala stvarno svima na savetima...

 

Ali ako ostaviš keš, oni će da odu ! 1lol.gif

 

Pa i ja cu da odem...sa motorom... A i nisam rekao koja kola i koliko kesa ...

 

Onda nista :D il ostavi 3k e i teraj koliko ti volja hehe

sta je ovo sa reg,i meni istice do kraja meseca,po kalkulatorima po netu izadje okvirno toliko...a bar su malo spustili,ipak je ovo luksuz :staa:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Kosooki i ja em sto smo komsije em nam isti dan istice registracija :D

 

Izgorela mi bila cev od izduvne grane, na samom vrhu, ispod one ploce sto steze. Muku sam namucio dok sam odvio zardjale i zapekle safove. Oba su se naravno polomila, pa je bilo busenja, varenja i slicnih operacija... Uspeo sam da sacuvam navoj, pa sam onda usafio brezone i stavio matice na kraju. Sad se lepo steze maticama i vise nece biti problema oko skidanja. Cini mi se da sam vec pisao negde o tom problemu sa safovima, ali nije na odmet da ponovim. Menjajte te safove na vreme da kasnije ne bi bilo problema

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

hehe, pa obzirom da su ovi gore autonomasi brojniji, mi se ovde moramo drzati skupa da bi koliko toliko parirali :)

jedini je problemcic sad sto izgleda da ja necu moci, zbog loseg vremena, da registrujem torija do sledece nedelje :(

 

sto se tice srafova, hvala na upozorenju, bas cu da obratim paznju sta se kod mene desava. Sta mislis kakva je sansa da ti sad ti brezoni popuste iz glave?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 404 postova
  • Lokacija: Novi Becej
  • Motocikl: Honda CBR 900rr

Jedno pitanje..da li se i vama cuje dekompresor da onako jako udari kada gasite motor ili pri paljenju ako preskoci pa ne upali iz cuga?Ovo se ne desava svaki put i nema nikakvih problema sto se tica rada motora ali zvuk je onako bas gadan i svi se okrenu da vide sta je to roknulo! :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

e, bravo, to sam i ja hteo da pitam :)

doduse, kod mene se ne okrene niko jer ne rokne toliko, ali se cuje definitivno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja