Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Freewind 650

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

I izgledalo je kao neka glupost. Ja se prijavljujem i za ulje i za otvaranje ako ćemo da se okupljamo. Evo čak se prujavljujem i da vodim na pivce posle vožnje, obećanje je obećanje :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Drugari izgleda da sam resio problem sa strujom menjanjem akumulatora,sto je super i bezbolno ;) sta cemo za to ulje?ja bi trebao menjati uskoro,ps jel ide neko na ovo otvaranje moto sezone u subotu?

Reko ja još onda da je akumulator. Da nije ne bi upalio ni sa kablovima... LM šta ima novo; juče sam bio u Massu i uzeo 2 profakture za ulje. Jedna je za 4*4 litre i druga za 12*1 litar. Prva kombinacija traži malo više para, ali je jeftinija po litri ulja. Međutim kad sam dobio profakture vidim da cena nije sa sajta nego je malo veća, vratim se, pitam šta je - plus PDV. Klasika, daju golu cenu, mogli su i da skinu za troškove prevoza od magacina do radnje, pa da ti i to dodaju kad dodješ u radnju. Uglavnom krajnja cena za 4 puta 4 litre je 10771,21 din a to znači 673,20 din po litru. Naravno originalnu profakturu dajem na uvid,a i ići će mo zajedno u radnju ako se skupimo. Ovaj moj drugar sa TDM om isto je za uzimanje ulja a i on je iz Zemuna

Inače nas dvojica idemo na otvaranje, a možemo i čoporativno...1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Hehehe kad je beg bio cicija :-) Javi kad da donesem lovu živimo tu na par stotina metara. Možemo organizovati i neku uvertiru za subotu :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

fuck, iskrsnu mi juce put do bg, mogao sam i ja poruciti ulje i uzeti, ali premalo vremena za organizovanje

po cemu da znam kad je vreme za zamenu lanca i zatezaca?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ajd da vidimo za to ulje da zavrsimo,ako kazete da je 15 50 oke,ko sam ja da se bunim :D a ako nam staje 2,3 litre sto ne bi izeli svi po 3 litre?3x4=12?Kosooki pa nismo jos uzeli,os i ti?poslacu ti ja ako ne budes dolazio za bg skorije?

sta kazu za vreme za subotu?mozda cu spustati camac,posto i radim za vikend,pa da ukombiniram,ajd ljudi koj je za? :moto3:

 

a da i mene zanima pitanje kosookog?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Lanac valjda cangrlja kad se istegli, ali može malo da se dotegne. Deki mislili smo da uzmemo 4x4L to izadje jevtinije po litru. Vreme mora biti ok :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

a, pa ne cangrlja :D

ma cuh da neki kazu kao na 50 000km, koliko pise meni na satu, ali opet ko zna koliko je presao i da li je vracana kilometraza, pa da proverim

 

ocu i ja ulje i nije hitno nista za preuzimanje, ali greota da se propusti akcija

btw, sto kaze dejan, da se uzme po 3 litra

4x4=16

5x3=15 +1 litar landara pa kome treba :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Svrati do majstora koji ti odrzava motor i on ce ti odma reci dal treba da se menja ili doteze. Ako ste za to da uzimamo po 1L flase ok ja se ne bunim. Mislio sam da cete hteti one kantice jer tu litar izadje jevtinije ali nikakav problem. Video sam se danas sa Bobanom (roar), on predlaze da uzmemo sledece nedcelje ulje. Inace covek je skroz ok, cak je i Zemunac, jedina mana mu je sto tera bmw :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

E a ovo sam samo cekao :D :D ma gde dobar(mislim bmw :moto3: ),nije stao ni da pomogne onaj dan kad nije hteo da upali free :D i da ide po kablove,haha hvala jos jedared,Zemunac je to ljudina!oke,meni odgovara sledece nedelje,tad leze plata,ja cu imati jos jednu kantu od 5 l pa da mi ne bude mnogo 9l za narednih 10 menjanja haha al realno ako nas ima petoro,svi po tri litre,il ako nas bude cetvoro uzimamo svi po 4 i gotovo,nista za sad nas trojica i Roarov kolega,ako se prijavi jos ko i taman..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

dobrim sta?? :) :)

Čačanin, kad BMW ejdžija priča o MOTORIMA ćuti i slušaj ! A kad se bude pričalo o pečenju (zašta ste vi čačani vrlo poznati) onda ću ja da ćutim i da jedem 1oda.gif. A kad smo već kod toga oš ti 3 litre MOTULA za 3 kg jagnjećeg !? 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

opeglao sam jednog fundura po krivinama ovde u klisuri proslo leto

sad, da li je do vozaca ili do kako ga ti ono nazva "MOTOR" :), nisam sad bas kompetentan da sudim :D

 

sto se pecenja tice, eto vec pravis gresku :)

Kada dolazis u Cacak na pecenje, onda dolazis na vanserijsku prasetinu. Ako ocekujes mekece pecenje, onda ides malo u planinske krajeve, npr Zlatibor. Daleko od toga da jaga ne valja ovde (bar tako kazu, ja je ne okusam) jer ima i ovde sasvim dovoljno brda za odgajanje vune, ali lokalni pecenjari su doktorirali na prasetini :)

 

i moze 4l motula za 3kg jagnjeceg :P

 

p.s. nemoj da se ljutis za sve ovo, zezamo se (te)malo ;). Bilo bi glupo da se naljutis pa da ne ostanes ovde dovoljno dugo da ti to F650 ne evoluira u XF650 :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Ja već godinama stajem kod Dragiše na pecenjce kad prolazim Ibarskom, kida prasetina :-) Roar kad budeš vozio pravog BMW-a možda i zacutimo, ali pošto teras tog što nosi samo njegov znak moraćeš da trpis malo prozivke (a i da je pravi opet bi bio na tapetu) hehehe Nego momci jel dolazi nego od vaš koji niste iz BG-a u subotu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1665 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: XF650 Zrakoprc :)

sta ti je reklama :)

svi iz bg-a znaju samo za Dragisu, a Cacak preko 200 pecenjara :D

Dragisa bezobrazno lupa cene bas zato sto je na glasu, a nista bolji nije od jos nekih ;):)

 

za subotu sto se mene tice potesko, na zalost, iako mi se baaaaas dolazi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 349 postova
  • Motocikl: Suzuki Freewind

Ah kad se sve pretvori u off o hrani :D mi lajkit!inace ja cu znati sutra dal idem u subotu,bar na djir oko bg-a,Roar Nemanja vi idete?ostali?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F

Jbg Kosooki kad ne znam de ima bolje, sledeci put kad budem prolazio cimam tebe :) Ja idem u subotu, Deki gledaj da mozes... I ostali probudite se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

sad sam i definitivno saznao da radim u subotu :(

a za pecenje cemo se snaci, moram vas malo edukovati :)

 

Ćutim i hvatam beleške...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Freewindovci sad sam se čuo sa Dačom ( TDM ) i mi planiramo da idemo u subotu. Šta mislite da se svi nađemo na Lukoil pumpi na Muharu. Tu može i kafa da se popije, a i ne mora...dogovaraćemo se po raspoloženju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja